Menu strony
Pieniądz
praca

Przywiązanie na wagę złota

O lojalność ich otoczenia ubiega się każda firma. Wierność dwóch grup jest w tym miejscu kluczowa: klienci oraz pracobiorcy. Jak jednak przekonać do nas te osoby oraz co zrobić, by korzystna propozycja konkurencji nie zachęciła ich do odejścia?
firma

Rola doradcy finansowego w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych

Dzięki różnorakim inwestycjom poszczególne miasta mają szansę na rozwój i utrzymanie płynności finansowej.
kable

Renta dożywotnia czy odwrócony kredyt hipoteczny?

Produkty kredytowe dla starszych osób wciąż nie są w naszej ojczyźnie popularne, jednakże rynek systematycznie rośnie.


Renta dożywotnia czy odwrócony kredyt hipoteczny?

W 2014 roku ilość umów podpisanych poprzez fundusze hipoteczne zrzeszone w KPF sięgnęła pięciuset.
opłaty

Odprawy emerytalne powinny okazać się być odpowiednio wyliczone

Jeśli posiadamy firmę, to musimy mieć fundusze na przyszłe świadczenia dla podwładnych. Przez to także musimy zatrudnić eksperta, który odpowie nam jak wiele tych pieniędzy powinniśmy posiadać, tak abyśmy potem nie posiadali żadnych trudów.


Odprawy emerytalne powinny okazać się być odpowiednio wyliczone

Czy posiadamy fundusze na odprawy emerytalne?


Odprawy emerytalne powinny okazać się być odpowiednio wyliczone

Nadchodzi taki czas, gdy podwładny odchodzi na zasłużony odpoczynek, a firma powinna być przyszykowana na to, aby zapłacić mu wówczas właściwą sumę pieniędzy.
Sprzęt do druku

Jakie są najtańsze drukarnie w małopolsce

Jeśli chcemy promować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy do tej pory do czynienia z żadną drukarnią warto poszukać dobrej oferty używając Internetu. Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć czego chcemy. Nie wszystkie drukarnie mają maszyny umożliwiające na przykład wytłaczanie nadruków. Przykładowo firma oferująca drukowanie plakatów kraków dysponuje takim zapleczem. Dzięki temu plakaty są bardzo dobrej jakości.
Lekarz

W dzisiejszych czasach wiele rzeczy jest niesamowicie kosztowna i niestety nie każdego stać na to, aby mieć super auto czy piękne meble w domu

Ze względu na to, że na rynku mamy mnóstwo dóbr, które prawie każdy pragnie mieć, a nie każdy ma aż tyle pieniędzy, by móc wszystko nabyć, powstały w naszym kraju instytucje, które sprzedają rzeczy z drugiego obiegu.