Menu strony
Sklep
Regulamin

Jak otworzyć własny sklep online - porady krok po kroku

Założenie własnej firmy bez wątpienia musi być decyzją niezwykle przemyślaną. Badanie rynku, planowanie każdego aspektu i załatwienie wszelkich spraw formalnych nie jest łatwe, ale pomimo wszystko - osiągalne. Należy jedynie dokładnie i z całkowitą odpowiedzialnością podejść do tego zadania.
Podstawowym pytaniem, jakie powinni zadać sobie wszyscy, którzy chcą poprowadzić sklep internetowy, jest: "Jakie produkty chcę sprzedawać?".
kuchnia-meble

Musimy dobrze znać prawo e-commerce

Powinno się dowiedzieć, że używanie ze sklepów internetowych nie jest niczym niedobrym, pod warunkiem, że będziemy znać swe prawa oraz obowiązki. Dlatego właśnie przed dopełnieniem jakichkolwiek sprawunków powinniśmy dobrze poznać się z regulaminem, tak aby mieć gwarancję, że nic nas nie zadziwi.
dom

Przeglądając regulamin sklepu internetowego cena będzie tam zawarta

Jeśli pragniemy wykonać sprawunki przez internet, to odpowiednio musimy wydawać sobie sprawę z tego, jakie są nasze prawa oraz obowiązki. Na co powinniśmy poświęcać uwagę, co nam wolno, a czego nie. Dlatego właśnie musimy zaznaczyć, gdzie powinno się szukać tego typu wiadomości.
prawo it

Zawartość regulaminu dopasowana do specyfiki aktywności

Jedną z największych wartości serwisów i sklepów internetowych jest ich wygoda, a także szansa dokonania zakupów w sposób szybki i bezproblemowy, ale przed wszystkim bezpieczny.
góry zimą

Co kupić na wycieczkę w góry?

Przygotowanie na wyprawę górską jest bardzo znaczące - niestała i kapryśna pogoda, nagłe spadki temperatury w górach są dość powszechne. Chociaż wycieczka w góry to zdrowa metoda spędzania wolnego czasu, to może się groźnie skończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to niezbędnik, porządne plecaki górskie i odzież to druga rzecz.
kolarstwo górskie

Hobbyści kolarstwa mogą rozwijać własne pasje dzięki ciekawym ofertom marketów internetowych 201TAN

Z pewnością posiadanie w życiu własnego hobby jest bardzo ważne. Dzięki temu wszelka wolna chwila będzie spędzana zdecydowanie przyjemniej i stanowi poważny szczegół rozwoju osobowości. Człowiek od małego ma różne pasje, które w większym lub mniejszym stopniu go angażują przez co w pewnym wieku potrafi odnaleźć tę właściwą. Dla jednych może być to wysiłek fizyczny, dla pozostałych literatura, a dla jeszcze innych podróżowanie. Istotne jest, że niezależnie od pasji możliwości obecnego świata pozwalają na jej duże rozwijanie.
możliwości

Jeśli kochamy paintball, to warto zorganizować grę na terenie Stoczni gdańskiej

Jeśli jesteśmy miłośnikami paintballa i mieszkamy w okolicach Trójmiasta, to z pewnością odnajdziemy mnóstwo doskonałych lokalizacji, gdzie będzie można zorganizować rozgrywki.
klauzule niedozwolone rejestr

Poradniki online: wyrażenia niedozwolone 

Każdy sklep w internecie winien być prowadzony zgodnie z zasadami prawnymi odnoszącymi się do wszystkich sklepów i adresowanych wyraźnie do wybranych typów sklepów|Jeśli zamierzamy założyć sklep internetowy powinniśmy mieć na uwadze, że tego typu sklep kieruje się nieco odrębnymi prawami niż pozostałe, zwykłe  sklepy.
strona sklepu internetowego na laptopie

W sytuacji, kiedy zamierzasz uruchomić sklepik internetowy, powinieneś stworzyć odpowiedni regulamin

Z roku na rok internet zyskuje coraz znaczniejsze grono usatysfakcjonowanych użytkowników i staje się coraz popularniejszy. Wzrasta też popularność sprawunków dokonywanych za pośrednictwem stron internetowych. Klienci lubią markety w sieci, bowiem zakupy za ich pośrednictwem są bardzo komfortowe i szybkie, a nierzadko także opłacalne pod kątem cenowym. W wypadku, jeżeli chce się odnieść powodzenie w handlu, trzeba uruchomić także sklepik sieciowy.
sklep

Tajemniczy klient a ocena jakości obsługi

Obecnie duże ilości kłopotów ze sprawami biznesowymi w sklepach są w stanie pomóc rozwiązywać doświadczeni specjaliści zajmujący się badaniem satysfakcji klientów. Jakość obsługi klienta to przecież niesamowicie istotny czynnik, któremu należy się przyjrzeć z bliska. W natłoku firm oferujących badania jakości obsługi klientów łatwo popaść w dezorientacje. Aby więc dobrze wybrać najbezpieczniej kierować się osądami tylko wytrawnych i doświadczonych specjalistów.
1 2