Menu strony
Biznes
firma

Kasa firmy

Jeżeli mamy firmę powinniśmy pamiętać, że będziemy mieli dużo pracy, zwłaszcza w czasie , gdy będziemy rozkręcać działalność. Poza wielością papierkowych spraw musimy pamiętać o tym, by otworzyć konto dla firmy. Jednak nim otworzymy konto dobrze byłoby sprawdzić, który bank da najbardziej sensowną ofertę. Sporo zależy też od tego, co dokładnie jest nam niezbędne. Powinniśmy sami zastanowić się, czy najistotniejsze będzie to, czy nie będzie opłat za konto, czy może to, że będą darmowe bankomaty.
kancelaria adwokacka

Adwokat a radca prawny

W chwili obecnej wiele osób korzysta ze wsparcia adwokatów oraz radców prawnych. Niestety również ciągle wiele osób nie wie czym różnią się owe profesje.


Adwokat a radca prawny

Częstokroć radcę prawnego traktuje się jako osobę, jaka nie bierze czynnego uczestnictwa w sądowych procedurach.
Kredyty i pożyczki

Jak wysłać wniosek kredytowy w ciągu paru kliknięć

W dzisiejszych czasach ludzie nieraz usiłują zadbać nie tylko o pomyślne życie, ale również o odpowiedni zawód i solidny zarobek. Jak jednak należy przechowywać tym sposobem zdobyte pieniądze? Dzisiaj ogrom banków wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i dostosowuje swe oferty tak, by bank online cechował się łatwą, prostą obsługą, a zarazem był ekonomicznie korzystny dla klienta. Przy załatwianiu zwyczajnych sprawunków coraz ważniejszą rolę pełni mobilność i uniwersalność, w znacznym stopniu gwarantowana przez znaczne możliwości, jakie niesie ze sobą Internet. W dzisiejszych czasach duże ilości chwilowych trudności z założenie własnej firmy, zakupem mieszkania, samochodu lub pozostałych ważnych zakupów da się bardzo prosto rozwikłać na przykład poprzez różnego rodzaju pożyczki i kredyty, przykładowo sporo osób stara się o wniosek kredytowy.
pasażer

Jesteś pasażerem, lecz czy wiesz, jakie prawa Ci przysługują? Warto o nich wiedzieć, by nie zostać oszukanym

Czy wiesz jakie są prawa pasażera w ruchu lotniczym? W temacie odmowy przyjęcia na pokład lub odwołania lotu? To niezwykle ważne kwestie, bo mogą się przydarzyć każdemu z nas. Korzystnie znać, jakie prawa nam przysługują, ażeby korzystać z nich świadomie. Regulacja określa, jaka jest odpowiedzialność sprzedawcy biletu, i nie jest ważne, czy jest to lot rejsowy czy czarterowy. Zastosowania nie mają tu także inne czynniki, takie jak to, czy bilet kupiliśmy bezpośrednio w biurze podróży a może sprzedały nam go linie lotnicze. Co jeszcze trzeba wiedzieć?
Transport towarów

Spedycja wspaniały pomysł na biznes Przeczytaj cenne informacje!

Czymś zupełnie typowym jest to, że jeśli jakiś człowiek ma odrobinę większe wymagania od życia, otwiera własny biznes. Chociaż oczywiście nie jest powiedziane, że to jakaś reguła. Jednakże prawda jest taka, iż czymś niesamowicie ważnym jest to, aby wiedzieć, że zakładanie własnej firmy nie jest łatwe. I nie chodzi tutaj nawet o nadmierną biurokrację albo pieniądze, lecz chociażby brak pomysłów, jaką firmę warto w dzisiejszych czasach założyć.

Może założymy wypożyczalnię aut?

Czy na rynku funkcjonuje wystarczająca liczba wypożyczalni samochodów? W sumie nie jest tak! Nadal realia są takie, że solidna wypożyczalnia aut jest w stanie zarobić swojemu właścicielowi relatywnie spore pieniądze.
teletłumacz

Tłumaczenia przez telefon – wygoda w podróży

Bariery językowe to wciąż jeden z największych problemów w kontaktach zagranicznych. Kłopoty z komunikacją dotyczą nie tylko biznesu, ale też zrozumienia menu w restauracji, rejestracji w hotelu czy zwykłych zakupów. Z tego powodu coraz większą popularność zdobywają usługi tłumaczeń telefonicznych.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu

Z jakich szkoleń powinno się korzystać prowadząc własny biznes?

Prowadzenie własnej działalności ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność. Jeśli ktoś myśli, że żywot człowieka, zajmującego się biznesem opiera się tylko na eleganckich przyjęciach w doborowym towarzystwie, podczas których pije się kolorowe koktajle i poznaje się ciekawych ludzi, to jest w wielkim błędzie. Taki wizerunek pragną sprzedać nam media.
Flaga Unii Europejskiej

Jak zdobyć dofinansowanie dla firmy

Kiedy mamy pomysł na biznes, za to nie mamy środków na jego zrealizowanie możemy podjąć różnego typu kroki które umożliwią nam znalezienie finansowania. Wydaje się, że jest to bardzo trudne, ale to błędne podejście. Oczywiście, czasem formularz wniosku o dotację zdaje się być pisany po "chińsku", zaświadczeń trzeba złożyć bardzo wiele, ale nie ma rzeczy niemożliwych, z pewnością sobie z tym poradzimy. Jak więc pozyskać dofinansowanie dla firmy?
Pizza z żółtym serem

Interesujące pomysły na osobiste przedsięwzięcie gospodarcze

W dzisiejszych czasach ogromnie istotnym składnikiem życia codziennego jest posiadanie własnego źródła dochodów. Jak pokazuje nam niejednokrotnie praktyka, wielu z nas wielokrotnie pracuje na etacie w różnorakich firmach. Niemniej wprawdzie nie wszyscy decydują się na tego rodzaju zarobkowanie.
1 2 3 4