Menu strony
Biznes
Ocena pracownika

W internecie można znaleźć wyjaśnienia na różnorakie zagadnienia

W internecie możemy zobaczyć jak wygląda umowa zlecenie dla emeryta. Jeżeli rozpoczynamy nową pracę, to przeważnie najbardziej interesuje nas to, ile będziemy zarabiać. Pracodawca przeważnie mówi tylko kwotę brutto, jednak należy pamiętać, aby odjąć od niej wiele niedużych kwot, które powinny iść na opłacenie naszego chorobowego, naszej emerytury czy podatku, przez to nie zawsze jesteśmy w stanie od razu wiedzieć ile będziemy dostawać co miesiąc na konto.
internetowy sklep

Zarządzanie esklepem. Sprawdzone tipy

Jednym z pomysłów na zarobienie pieniędzy jest otwarcie sklepu internetowego. To bardzo popularna forma sprzedaży w sieci. Na początek należy zadecydować o tym, co i komu chcemy oferować. Następnie należy pomyśleć o wyglądzie strony. Jeśli sami nie jesteśmy specjalistami w dziedzinie tworzenia stron internetowych trzeba by zlecić to zadanie specjalistom.
Pizza z żółtym serem

Interesujące pomysły na osobiste przedsięwzięcie gospodarcze

W dzisiejszych czasach niezmiernie istotnym fragmentem życia codziennego jest posiadanie osobistego źródła dochodów. Jak pokazuje nam po wielokroć praktyka, wielu z nas raz za razem pracuje na etacie w różnorakich firmach. Niemniej jednak nie wszyscy decydują się na tego rodzaju zarobkowanie.
Biznes, mężczyźni

Consulting i coaching - sprawdzone rozwiązania dla przedsiębiorstw

W tym oto niedługim wpisie przedstawiamy pojęcia z dziedziny szkoleniowej, które są niezwykle ważne w obecnym czasie. Musi poznać je każdy przedsiębiorca pragnący zdobyć wiele w obecnym, trudnym ekonomicznie świecie. Zapraszamy do lektury.
rozwój firmy

Skądże wziąć środki finansowe na rozwijanie firmy?

W trakcie prowadzenia biznesu w końcu zjawia się taki czas, w jakim potrzebne jest uzyskanie dodatkowej gotówki. W takich sytuacjach kluczowe jest złożenie wniosku o kredyt. Szczęśliwie w obecnych czasach nie będzie z tym żadnego problemu, gdyż na rynku funkcjonuje wiele instytucji, jakie mogą dopomóc w takiej sytuacji. Kredyty dla firm to doskonała sugestia dla przedsiębiorstw, które chcą nagłej inwestycji.
reklama

Ochraniaj własny wizerunek – uważaj na nieuczciwą konkurencję.

Mając firmę trzeba mieć na uwadze, że niemal za każdym rogiem czatują pewne niebezpieczeństwa. Konkurencja będzie stale uważna i chętnie działa w celu uzyskania najwyższej pozycji w otoczeniu. Często posuwa się w tym działaniu do niezbyt zgodnych z prawem postępowań. Dlatego też powinno się pozyskiwać wiadomości o tego typu tematyce. Prócz tego zalecane będzie poczynienie wszelakich kroków, jakie są w stanie ochronić interesy naszego przedsiębiorstwa.
pasażer

Jesteś pasażerem, lecz czy wiesz, jakie prawa Ci przysługują? Warto o nich wiedzieć, by nie zostać oszukanym

Czy orientujesz się jakie są prawa pasażera w ruchu lotniczym? W zakresie odmowy przyjęcia na pokład czy odwołania lotu? To bardzo ważne kwestie, bo mogą się przydarzyć każdemu z nas. Korzystnie wiedzieć, jakie prawa nam się należą, by korzystać z nich świadomie. Regulacja definiuje, jaka jest odpowiedzialność sprzedawcy biletu, i nie jest istotne, czy jest to lot rejsowy czy czarterowy. Zastosowania nie mają tu również pozostałe czynniki, takie jak to, czy bilet nabyliśmy bezpośrednio w biurze podróży a może sprzedały nam go linie lotnicze. Co jeszcze musimy wiedzieć?
budynek - zbliżenie

Znaki towarowe, a pomoc prawnika – zawsze należy skorzystać z oferowanej opcji pomocy prawnej

Działanie na rynku udostępniając produkty firmy wiąże się z musem wypełnienia wielu rejestracji oraz spełnieniem określonych wymogów formalnych.
kancelaria adwokacka

Adwokat a radca prawny

Obecnie wiele ludzi korzysta ze wsparcia adwokatów oraz radców prawnych. Niestety także ciągle mnóstwo osób nie wie czym różnią się te dwie profesje.


Adwokat a radca prawny

Często radcę prawnego traktuje się jako jednostkę, która nie bierze udziału w sądowych procedurach.
szkolenie dla kadry menedżerskiej

Usługi dla przedsiębiorstw: przegląd komfortowych sal komputerowych

Im istotniejsze jest dla nas jakieś zebranie biznesowe, tym bez wątpienia bardziej zależy nam na tym, by wypadło ono rzeczywiście cudownie oraz abyśmy przedstawiali się podczas niego na profesjonalistów. Dlatego właśnie coraz częściej prezesi przedsiębiorstw, w czasie organizowania tego typu zebrań wynajmują sale konferencyjne Wrocław na przykład ma ich dużo w własnej propozycji.
1 2 3 4