Menu strony
Kawa
blues

Idealny projekt na spotkanie w towarzystwie przyjaciół! Zajrzyj!

Teraz coraz to bardziej popularne stają się towarzyskie wieczory przy planszówkach. Organizują je koledzy w swoim towarzystwie, zdarza się także, że nawet kluby czy też kawiarnie co jakiś czas zapraszają na tego rodzaju imprezy.
paintball gdańsk

Jak zorganizować wieczór kawalerski? O czym wiedzieć? Co będzie najbardziej odpowiednie?

W które miejsce najbardziej korzystnie pójść, gdy jest wieczór kawalerski? Takie pytanie może sprawić trudności, no lecz takie miłe wątpliwości, bo przecież nie należy się przejmować takim wieczorem, jak go zaplanujemy i tak będzie dobry.
butelki w rzędzie

Zastanawiałeś się kiedyś, w jakich naczyniach powinno się pić różne alkohole? Jeżeli nie, to zobacz, czy to odpowiednio robisz

Wbrew różnym opiniom, to z czego pijemy jest dość ważne. Niektórzy wiedzą, że kawa pita ze szklanki i ta pita z prawdziwej, cienkiej porcelany ma smak zupełnie inny. Tak samo jest z kieliszkami. Alkohol najbardziej smakuje w szkle bardzo cienkim, jasnym - niebarwionym, najbardziej korzystnie bez żadnych ozdób.

Wikipedia też jest kobietą - marcowy Wikimaraton w Warszawie

W najbliższą sobotę 9 marca w Warszawie odbędzie się kolejny Wikimaraton, mający na celu wspólne redagowanie i uzupełnianie Wikipedii.
ziarna kawy

Praktyczny i komfortowy kubek z zaparzaczem do herbaty

Herbata jest nie tylko smaczna, ale również zdrowa, w szczególności w wypadku herbaty białej albo zielonej. Nic więc dziwnego, że herbata posiada współcześnie niezwykle wielu zwolenników, dlatego jeżeli i Ty jesteś wielbicielem tego wyśmienitego i smacznego napoju to naturalnie przyda Ci się kubek z zaparzaczem.