Menu strony
Kawa
butelki w rzędzie

Zastanawiałeś się kiedyś, w jakich naczyniach powinno się pić różne alkohole? Jeżeli nie, to zobacz, czy to odpowiednio robisz

Wbrew różnym opiniom, to z czego pijemy jest dość ważne. Niektórzy wiedzą, że kawa pita ze szklanki i ta pita z prawdziwej, cienkiej porcelany ma smak zupełnie inny. Tak samo jest z kieliszkami. Alkohol najbardziej smakuje w szkle bardzo cienkim, jasnym - niebarwionym, najbardziej korzystnie bez żadnych ozdób.

Wikipedia też jest kobietą - marcowy Wikimaraton w Warszawie

W najbliższą sobotę 9 marca w Warszawie odbędzie się kolejny Wikimaraton, mający na celu wspólne redagowanie i uzupełnianie Wikipedii.
ziarna kawy

Praktyczny i komfortowy kubek z zaparzaczem do herbaty

Herbata jest nie tylko smaczna, ale również zdrowa, w szczególności w wypadku herbaty białej albo zielonej. Nic więc dziwnego, że herbata posiada współcześnie niezwykle wielu zwolenników, dlatego jeżeli i Ty jesteś wielbicielem tego wyśmienitego i smacznego napoju to naturalnie przyda Ci się kubek z zaparzaczem.
blues

Idealny projekt na spotkanie w towarzystwie przyjaciół! Zajrzyj!

Teraz coraz to bardziej modne stają się towarzyskie wieczory przy grach planszowych. Rozkręcają je przyjaciele w swoim gronie, zdarza się też, że nawet kluby czy kawiarnie regularnie prowadzą tego typu imprezy.
paintball gdańsk

Jak zorganizować wieczór kawalerski? O czym wiedzieć? Co będzie najbardziej odpowiednie?

W jakie miejsce najbardziej korzystnie się wybrać, kiedy jest wieczór kawalerski? Tego rodzaju pytanie potrafi sprawić trudności, no ale takie miłe wątpliwości, bo przecież nie należy się przejmować takim wieczorem, jak go zaplanujemy i tak będzie najlepszy.