Menu strony
Kawa

Wikipedia też jest kobietą - marcowy Wikimaraton w Warszawie

W najbliższą sobotę 9 marca w Warszawie odbędzie się kolejny Wikimaraton, mający na celu wspólne redagowanie i uzupełnianie Wikipedii.
ziarna kawy

Praktyczny i komfortowy kubek z zaparzaczem do herbaty

Herbata jest nie tylko smaczna, lecz również zdrowa, szczególnie w wypadku herbaty białej bądź zielonej. Nic więc dziwnego, iż herbata ma współcześnie bardzo wielu zwolenników, wskutek tego jeśli i Ty jesteś wielbicielem tego wyśmienitego i smacznego napoju to naturalnie przyda Ci się kubek z zaparzaczem.
paintball gdańsk

Jak zorganizować wieczór kawalerski? O czym wiedzieć? Co będzie najbardziej odpowiednie?

W jakiego rodzaju miejsce najkorzystniej pójść, gdy jest kawalerski? Tego typu pytanie potrafi sprawić trudności, no lecz tego rodzaju miłe wątpliwości, gdyż przecież nie należy się przejmować takim wieczorem, jak go rozplanujemy i tak będzie najlepszy.
blues

Idealny projekt na spotkanie w towarzystwie przyjaciół! Zajrzyj!

Teraz coraz to bardziej popularne stają się towarzyskie wieczory przy planszówkach. Organizują je koledzy w swoim towarzystwie, zdarza się także, że nawet kluby czy też kawiarnie co jakiś czas zapraszają na tego rodzaju imprezy.
butelki w rzędzie

Zastanawiałeś się kiedyś, w jakich naczyniach powinno się pić różne alkohole? Jeżeli nie, to zobacz, czy to odpowiednio robisz

Wbrew różnym opiniom, to z czego pijemy jest dość ważne. Niektórzy wiedzą, że kawa pita ze szklanki i ta pita z prawdziwej, cienkiej porcelany ma smak zupełnie inny. Tak samo jest z kieliszkami. Alkohol najbardziej smakuje w szkle bardzo cienkim, jasnym - niebarwionym, najbardziej korzystnie bez żadnych ozdób.