Menu strony
Kawa
paintball gdańsk

Jak zorganizować wieczór kawalerski? O czym wiedzieć? Co będzie najbardziej odpowiednie?

W które miejsce najkorzystniej się wybrać, jak jest wieczór kawalerski? Tego typu pytanie potrafi sprawić trudności, no lecz tego rodzaju przyjemne wątpliwości, gdyż przecież nie należy się przejmować takim wieczorem, jak go zaplanujemy i tak będzie dobry.
ziarna kawy

Praktyczny i komfortowy kubek z zaparzaczem do herbaty

Herbata jest nie tylko pyszna, ale również zdrowa, szczególnie w wypadku herbaty białej bądź zielonej. Nic więc dziwnego, że herbata ma dziś niesłychanie wielu zwolenników, wobec tego jeśli i Ty jesteś miłośnikiem tego wybornego i smacznego napoju to niewątpliwie przyda Ci się kubek z zaparzaczem.

Wikipedia też jest kobietą - marcowy Wikimaraton w Warszawie

W najbliższą sobotę 9 marca w Warszawie odbędzie się kolejny Wikimaraton, mający na celu wspólne redagowanie i uzupełnianie Wikipedii.
blues

Idealny projekt na spotkanie w towarzystwie przyjaciół! Zajrzyj!

Teraz coraz to bardziej popularne stają się towarzyskie wieczory przy planszówkach. Organizują je koledzy w swoim towarzystwie, zdarza się także, że nawet kluby czy też kawiarnie co jakiś czas zapraszają na tego rodzaju imprezy.
butelki w rzędzie

Zastanawiałeś się kiedyś, w jakich naczyniach powinno się pić różne alkohole? Jeżeli nie, to zobacz, czy to odpowiednio robisz

Wbrew różnym opiniom, to z czego pijemy jest dość ważne. Niektórzy wiedzą, że kawa pita ze szklanki i ta pita z prawdziwej, cienkiej porcelany ma smak zupełnie inny. Tak samo jest z kieliszkami. Alkohol najbardziej smakuje w szkle bardzo cienkim, jasnym - niebarwionym, najbardziej korzystnie bez żadnych ozdób.