Menu strony
Przestępstwo
prawnik

Czasami zdarzają się sytuacje, kiedy niezbędna jest pomoc prawna. Powinniśmy wtedy skorzystać z dobrych usług

Dobrze byłoby, gdyby w życiu nic nieprzyjemnego się nie działo. Żylibyśmy spokojnie nie zważając o konsekwencje pewnych wydarzeń albo naszych czynów. Nie robilibyśmy błędów, niepotrzebne byłyby sądy, ponieważ nie byłoby przestępstw i spraw karnych. W tego typu świecie na pewno chcielibyśmy przebywać, lecz to rzecz jasna niemożliwe. Realne podejście do życie bierze pod uwagę rożne niespodziewane wydarzenia, które mogą być dość nieprzyjemne w skutkach.

Afera w fundacji Kidprotect.pl

Według tygodnika "Wprost" Jakub Śpiewak, prezes i założyciel fundacji Kidprotect.pl, dopuścił się defraudacji (tj. przestępstwa zagrożonego karą pozbawienia wolności na czas do lat 8 art. 286, art. 284, art.278 k.k.) finansując z pieniędzy fundacji m.in. zakupy ubrań oraz wakacje w Turcji (organizowane przez biuro turystyczne TUI). Z konta fundacji pobrano też w sumie 170 tysięcy złotych gotówki. Środki zgromadzone przez fundację przeznaczone były m.in. na pomoc dzieciom i kampanię przeciw pedofilii.
prawo

Skuteczni eksperci z dziedziny prawa przedstawiają najlepszej jakości usługi

Dziś głównie liczy się zaufanie klienta do prawnika, co ma niemały wpływ na efektywną i w pełni satysfakcjonującą kooperację. Dobre kancelarie prawnicze w naszym kraju to te polecane przez usatysfakcjonowanych klientów, dlatego każdy specjalista próbuje spełniać w pełni wymogi klienta i wygrać sprawę. Specjaliści z zakresu prawa cywilnego lub karnego zaoferować mogą swoje usługi na terenie całej Polski, co ułatwia im sukcesywnie zwiększać swoją renomę w całym kraju.