Menu strony
Wynagrodzenie

Afera w fundacji Kidprotect.pl

Według tygodnika "Wprost" Jakub Śpiewak, prezes i założyciel fundacji Kidprotect.pl, dopuścił się defraudacji (tj. przestępstwa zagrożonego karą pozbawienia wolności na czas do lat 8 art. 286, art. 284, art.278 k.k.) finansując z pieniędzy fundacji m.in. zakupy ubrań oraz wakacje w Turcji (organizowane przez biuro turystyczne TUI). Z konta fundacji pobrano też w sumie 170 tysięcy złotych gotówki. Środki zgromadzone przez fundację przeznaczone były m.in. na pomoc dzieciom i kampanię przeciw pedofilii.
targi pracy

Fajne zajęcie odnajdziemy wpisując praca Francja

Dla sporej części ludzi pociągająca jest praca zagranicą

Często dzieje się tak, że ludzie, zwłaszcza kiedy są dosyć młodzi, decydują się wyjechać za pracą, tak by poprawić własne warunki materialne. Od czasu do czasu wyjazd ten ogranicza się do wybrania się do innego miasta, nie mniej dość często jest to też praca zagranicą.
PIT

Jak szybko i równocześnie bezproblemowo obliczyć deklarację PIT?

Duża część z nas niezmiernie dobrze wie, że uzyskiwanie przez nas dochodów pieniężnych jest przez nas konieczne, aby móc realizować życiowe potrzeby. Z uwagi na taki stan rzeczy przez cały czas poszukujemy zatrudnienia, gdzie za solidne wykonywanie przez nas obowiązków otrzymamy godziwe wynagrodzenie. Trzeba jednak odnotować, że jakikolwiek przychód, który jest przez nas zdobywany obarczony jest podatkiem ustanawianym nam obecnie przez organy państwowe.
podatek PIT

Jak korzystać z programu pit - pomoc?

Coroczne rozliczanie podatku nie musi być szczególnie skomplikowane, o czym miało szansę dowiedzieć się wielu płatników. Deklaracja wynagrodzenia i zarobki rozliczane w ustalonych okresach mogą być składane z użyciem nowatorskiego oprogramowania. Jest ono stosowane na jeszcze szerszą skalę, a program pit jest na bieżąco uzupełniany o ciekawe funkcje. Podatnicy deklarujący wynagrodzenia i zarobki w przypadku umowy o pracę i cywilnoprawne mogą w tej kwestii liczyć na swego pracodawcę.
Miejsce pracy

Kwestie rachunkowe, których należałoby dopilnować w każdym bez wyjątku przedsiębiorstwie.

Pewne kwestie rachunkowe, jakich należałoby przypilnować w każdym bez wyjątku przedsiębiorstwie domagają się pierwszorzędnego potraktowania. Będzie to znaczące z uwagi na same działanie przedsiębiorstwa, jak i patrząc na to, żeby szef przedsiębiorstwa nie był narażony na kary.