Menu strony
Muzyka
płyty winylowe

Czemu warto nabywać stare winyle

Ogólnie pojęty rynek muzyczny widział już w swoich dziejach wiele różnych nośników, które cieszyły się popularnością w danych epokach. Do tych zdecydowanie najistotniejszych z nich które odcisnęły na całej owej branży naprawdę ogromne piętno na pewno mogą być zaliczone specjalne płyty winylowe. Oczywiście, w chwili wejścia na rynek innych, nowocześniejszych technologii zostały one wyparte i na długi czas praktycznie wycofane ze sklepów. Z drugiej jednak strony od kilku lat stopniowo odzyskują one swoją dawną popularność, i raczej trudno byłoby się temu dziwić.
prezent

Już dzisiaj zastanów się, które upominki 220TAN wywołają uśmiech na twarzy Twoich bliskich!

Poszukujesz prezentów dla swoich bliskich? Nie masz pojęcia co mogłoby im sprawić największą radość? Pomyśl, czym interesują się wszyscy członkowie Twojej rodziny, a bez wątpienia uda Ci się wyszukać coś fantastycznego!
koncert

Najpopularniejsze zespoły rocka

Muzyka rockowa obecnie nie cieszy się aż tak dużą popularnością jak jeszczekilka lat temu. Niemalże każdy miał styczność z muzyką rockową w stacjach radiowych czy telewizji. Rock w wielu przypadkach stanowi soundtrack w wielu popularnych filmach. Rock to rodzaj muzyki charakteryzujący się brzmieniem, które uzyskuje się najczęściej poprzez gitary akustyczne czy elektryczne.
warsztaty muzyczne

Warsztaty dla miłośników muzyki brazylijskiej

Pierwszy warsztat RYTMY BRAZYLIJSKIE poprowadzi Wagner Barbosa.
pro evolution soccer z kotem

Chcesz kupić interesujące gry? Zobacz wyjątkowe propozycje!

Jesteś graczem i poszukujesz czegoś nieprzeciętnego i zjawiskowego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez pomysłu, są odtwórcze. Mamy dla ciebie ciekawe propozycje, które zapewne zdobędą twoją uwagę. Już wielka ilość graczy na całym świecie przekonała się do tych wspaniałych gier. Teraz na ciebie kolej.
muzyka

Odkryj zalety posiadania płyt winylowych z muzyką

Aktualnie praktycznie mało kto kupuje jeszcze tradycyjne płyty muzyczne. Podstawowym tego powodem jest naturalnie internet, który dał każdemu z nas możliwość darmowego pobierania swoich ulubionych piosenek – ciężko jest zatem dziwić się ludziom decydującym się na właśnie tego typu rozwiązania. Równocześnie jednak istnieje wiele przeciwwskazań, z racji których ściąganie piosenek dość powszechnie jest uznawane za niezbyt uczciwą praktykę.