Menu strony
Muzyka
warsztaty muzyczne

Warsztaty dla miłośników muzyki brazylijskiej

Pierwszy warsztat RYTMY BRAZYLIJSKIE poprowadzi Wagner Barbosa.
muzyka

Odkryj zalety posiadania płyt winylowych z muzyką

Obecnie właściwie mało kto kupuje jeszcze tradycyjne płyty z muzyką. Najważniejszym tego powodem jest rzecz jasna internet, który dał nam wszystkim możliwość darmowego ściągania swych ulubionych utworów – trudno jest w związku z tym dziwić się ludziom którzy decydują się na właśnie tego typu rozwiązania. Równocześnie jednak istnieje całe mnóstwo przeciwwskazań, z powodu których ściąganie muzyki dość powszechnie jest uznawane za niezbyt uczciwą praktykę.
płyty winylowe

Czemu warto nabywać stare winyle

Ogólnie pojęty rynek muzyczny widział już w swoich dziejach wiele różnych nośników, które cieszyły się popularnością w danych epokach. Do tych zdecydowanie najistotniejszych z nich które odcisnęły na całej owej branży naprawdę ogromne piętno na pewno mogą być zaliczone specjalne płyty winylowe. Oczywiście, w chwili wejścia na rynek innych, nowocześniejszych technologii zostały one wyparte i na długi czas praktycznie wycofane ze sklepów. Z drugiej jednak strony od kilku lat stopniowo odzyskują one swoją dawną popularność, i raczej trudno byłoby się temu dziwić.
prezent

Już dzisiaj zastanów się, które upominki 220TAN wywołają uśmiech na twarzy Twoich bliskich!

Poszukujesz prezentów dla swoich bliskich? Nie masz pojęcia co mogłoby im sprawić największą radość? Pomyśl, czym interesują się wszyscy członkowie Twojej rodziny, a bez wątpienia uda Ci się wyszukać coś fantastycznego!
koncert

Najpopularniejsze zespoły rocka

Muzyka rockowa obecnie nie cieszy się aż tak dużą popularnością jak jeszczekilka lat temu. Niemalże każdy miał styczność z muzyką rockową w stacjach radiowych czy telewizji. Rock w wielu przypadkach stanowi soundtrack w wielu popularnych filmach. Rock to rodzaj muzyki charakteryzujący się brzmieniem, które uzyskuje się najczęściej poprzez gitary akustyczne czy elektryczne.
pro evolution soccer z kotem

Chcesz kupić interesujące gry? Zobacz wyjątkowe propozycje!

Jesteś graczem i poszukujesz czegoś nieprzeciętnego i zjawiskowego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez pomysłu, są odtwórcze. Mamy dla ciebie ciekawe propozycje, które zapewne zdobędą twoją uwagę. Już wielka ilość graczy na całym świecie przekonała się do tych wspaniałych gier. Teraz na ciebie kolej.