Menu strony
Problemy
spotkanie

Mastermind, czyli burza mózgów

Mówi się, że co dwie głowy to nie jedna. I dobrze się mówi, bo właśnie to oto powiedzenie stało się ideą szalenie modnej dziś burzy mózgów, czyli Mastermind.
usługi rachunkowe katowice

Zadbaj o poprawne funkcjonowanie twojej firmy troszcząc się o rachunkowość

Każde małe lub duże przedsiębiorstwo boryka się z mnóstwem rachunków, i zobowiązań finansowych. Dobrze jest zatrudnić fachowców, którzy będą mieli pod kontrolą finansową stronę funkcjonowania przedsiębiorstwa.


Zadbaj o poprawne funkcjonowanie twojej firmy troszcząc się o rachunkowość

Jeśli finanse przedsiębiorstwa są dla ciebie ogromnym problemem, dobrze jest zatrudnić do pomocy fachowe biuro rachunkowe, które uporządkuje wszelakie dokumentacje finansowe.
statua prawa

Profesjonalna pomoc prawna dla każdego

Różne problemy natury prawnej mogą od czasu do czasu spadać na absolutnie każdego z nas, niezależnie nawet od tego, czym tak właściwie się zajmujemy. W końcu sam tylko system prawny obowiązujący w naszym kraju jest bardzo złożony, więc w pewnych sytuacjach możemy zupełnie nieświadomie wystawić się na spore trudności z tym związane.
Randki w sieci

Czy zarabiając w Wielkiej Brytanii można mieć nadzieję na odnalezienie swojej miłości?

Od wielu lat Polacy należą do jednej z największych grup, które po otwarciu rynku pracy dzięki wstąpieniu Polski do UE przyjeżdżają do Wielkiej Brytanii szczególnie w celach zarobkowych. Nieraz zdarza się, że osoba, która planowała wyjazd na parę miesięcy, zostaje w Anglii parę lat lub rozważa osiedlenie się tam na stałe.
Internet - kadr

Jakie formalności są niezbędne jeśli się zamierza kupić mieszkanie na rynku wtórnym.

Przy zakupie mieszkania używanego jest sporo formalności do załatwienia. Jeżeli nawet ktoś posiada odpowiednią ilość pieniędzy, to i tak od niektórych tematów nie uda mu się uciec, a tym bardziej jeżeli transakcja miałaby być kredytowana.
Dokumenty

Wsparcie dla księgowych

W dwudziestym pierwszym wieku duże ilości kłopotów z kwestiami biznesowymi mogą pomóc rozwiązywać doświadczeni fachowcy, jak również urządzenia. Najlepiej w wypadku różnorodnych problematycznych kwestii nie zwlekać zbyt dużo i zaczerpnąć kilku istotnych porad w określonych kwestiach. Do tego gatunku spraw klasyfikują się niewątpliwie liczne problemy z płatnością, przeliczaniem stóp procentowych, czy stawkami walut. Z takimi niewielkimi problemami można jednak niezwykle łatwo sobie poradzić. Kalkulator płac oraz podobne programy bez wątpienia będą przydatnym narzędziem, w szczególności dla księgowych które pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pozwoli uniknąć stresujących sytuacji.
firma

Krótka charakterystyka podstawowych sposobów i metod wyceniania wartości firm, spółek i przedsiębiorstw.

Podczas sprzedawaniu jakiejś firmy bardzo ważną rzeczą będzie wykonanie jej wyceny. W sumie takie wyceny przydają się nie tylko w takich transakcjach, ale też na przykład przy negocjacjach z bankami czy emisji akcji.
konto oszczędnościowe

W jaki sposób skutecznie oszczędzać pieniądze?

Bardzo wielu z nas wciąż o tym nie wie, ale efektywne oszczędzanie pieniędzy może być niesamowicie wręcz istotne, i to z bardzo wielu powodów. Nade wszystko sama idea oszczędzania bardzo często umożliwia nam realizowanie różnego rodzaju marzeń przy których potrzebne są po prostu spore nakłady finansowe – tylko dyscyplina w oszczędzaniu może nam umożliwić ich zebranie.