Menu strony
Przyszłość
Biznes, mężczyźni

Programy lojalnościowe B2B

Zadaniem programów lojalnościowych, jak podpowiada nazwa, jest budowanie i umacnianie więzi między dwoma podmiotami. Najpowszechniejsze są tego rodzaju działania, w których firma usiłuje zbudować lojalność konsumentów. Zwykle stosowane są takie techniki, jak chociażby specjalne identyfikatory, dzięki którym kupujący zbierają punkty, przyznawane za systematyczne zakupy. Następnie takie punkty wymienia się na rozmaite fanty. Eksperymenty pokazały, że dzięki takim działaniom konsumenci w rzeczywistości są zachęceni do zakupów i przywiązani do marki. Z tej przyczyny wiele przedsiębiorstw realizuje takie programy, nawet gigantyczne koncerny międzynarodowe.
Paragraf

Czy warto być prawnikiem?

Niekiedy los podrzuca nam nieoczekiwane sytuacje. Zwykle nie potrafimy przewidzieć, co podaruje nam przyszłość. Poza tym, nierzadko musimy podejmować niepewne decyzje, tak w życiu osobistym, jak i w pracy. Nawet jeżeli próbujemy się w jakiś sposób zabezpieczyć przed konsekwencjami, nie możemy przewidzieć wszystkich sytuacji. Dlatego czasem potrzebujemy profesjonalnej pomocy prawniczej.
ubezpieczenia

Agenci ubezpieczeniowi w Gdyni - wskazówki osiągalne przez net

Obecnie ilość zagrożeń, które mogą zachodzić całkowicie niespodziewanie jest na nieszczęście nadzwyczaj duża. Z tego względu ubezpieczenia powinny być kwestią interesującą każdego człowieka. Przyzwyczajeni jesteśmy do zakupu ubezpieczeń OC i AC, jakie są konieczne jeśli posiadamy auto. Rzadziej natomiast rozmyślamy o zabezpieczeniach na życie czy mieszkania. W zależności od wymagań potrzeba się tym zainteresować.