Menu strony
Przyszłość
Biznes, mężczyźni

Programy lojalnościowe B2B

Rolą programów lojalnościowych, jak sama nazwa wskazuje, jest kreowanie i wzmacnianie relacji między dwoma uczestnikami. Najpowszechniejsze są tego rodzaju przedsięwzięcia, w których firma stara się zbudować lojalność klientów. Zazwyczaj stosowane są takie narzędzia, jak na przykład specjalne karty, dzięki którym kupujący mogą gromadzić punkty, przyznawane za systematyczne zakupy. Później takie punkty wymienia się na różne nagrody. Eksperymenty udowodniły, że dzięki takim programom klienci w rzeczywistości są bardziej zmotywowani do zakupów i lojalni wobec marki. Dlatego wiele marek realizuje takie programy, nawet gigantyczne koncerny globalne.
ubezpieczenia

Agenci ubezpieczeniowi w Gdyni - wskazówki osiągalne przez net

W obecnych czasach liczba zagrożeń, które mogą wydarzać się w ogóle niespodziewanie jest niestety wyjątkowo duża. Z tego powodu ubezpieczenia winny być kwestią zajmującą każdego człowieka. Przyzwyczajeni jesteśmy do kupna zabezpieczeń OC i AC, które są niezbędne jeśli mamy auto. Rzadziej natomiast rozmyślamy o zabezpieczeniach na życie bądź mieszkania. W zależności od potrzeb trzeba się tym zaciekawić.
Paragraf

Czy warto być prawnikiem?

Czasami los podrzuca nam zaskakujące scenariusze. Zwykle nie możemy przewidzieć, co przyniesie nam przyszłość. Poza tym, nierzadko jesteśmy zmuszeni podejmować ryzykowne decyzje, zarówno w życiu osobistym, jak i w pracy. Nawet jeżeli robimy wszystko, by się jakoś zabezpieczyć przed konsekwencjami, nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszelkich spraw. Dlatego niekiedy potrzebujemy fachowej pomocy prawniczej.