Menu strony
Program
lekarz

Jakiego rodzaju elementy będą wymagane do przygotowania skutecznej kampanii wyborczej?

osoby, które posiadają zamiar zostania politykiem, muszą mieć do tego odpowiednie zdolności. Tyczy się to osobowości i znajomości polityki oraz ludzi, którzy już funkcjonują w jako politycy.


Księgowość, finanse

Jakim sposobem ogarniać firmowe dokumenty

Właściwie każdy właściciel przedsiębiorstwa zdaje sobie świetnie sprawę z faktu, jak trudne jest prowadzenie własnego interesu. Oczywiście jeżeli prowadzisz kilkuosobową firmę, nie musisz martwić się różnymi kwestiami, jednakże z każdym następnym rokiem obowiązków na pewno będzie tylko więcej. Zazwyczaj najwięcej kłopotów przysparzają właścicielom przedsiębiorstw rozliczenia finansowe.
dokument

Przeczytaj nim przystąpisz do kalkulowania PIT online

Zastanawiasz się nad tym, jak możesz rozliczyć własny PIT on-line? To faktycznie nic trudnego! Rozrachunki online są bardzo proste, dużo łatwiejsze od rozrachunków w postaci papierowej.
audyt

Rozliczenia skarbowe - zastosowania, dzięki których proces będzie dużo łatwiejszy

Dla każdego człowieka początek roku kalendarzowego kojarzy się ze sporą pracą powiązaną z rozliczeniem fiskalnym. Całe szczęście w obecnych czasach coraz to więcej spraw da się z łatwością uregulować przy użyciu internetu.
podatek

Nie zapomnij rozliczyć się z dochodowego podatku (PIT) za bieżący rok

Jakikolwiek osiągany legalnie profit, bez względu na to czy jest to dochód z pracy zawodowej, z renty czy również z emerytury musi zostać uwzględniony w rocznym rozliczeniu podatkowym, inaczej w Pit 2016.
Windykacja

Jak tanio odzyskać własne pieniądze od kontrahenta?

Niestety współcześnie zazwyczaj zdarza się, że niektóre firmy nie wypłacają pieniędzy za pracę swoim podwładnym albo nieuczciwi klienci nie opłacają opłaty za zakupione przez siebie rzeczy lub za wykonane usługi. Jeśli prowadzisz własną firmę i czasami zdarzają Ci się takie nieprzyjemne sytuacje, wtedy na pewno powinieneś pomyśleć o używaniu programu do windykacji długów. Jeżeli kiedykolwiek zatrudniałeś do rozwiązania swoich problemów komornika, wtedy bez wątpliwości świetnie wiesz, jak dobry jest to sposób w przypadku upartych dłużników.
płacenie podatków

Rozliczenie podatkowe to nie koniecznie skomplikowany przymus

Kolejki, bieg od pokoju do pokoju oraz strata czasu to oznaka, że nadszedł okres rozliczenia się z przychodów finansowych. Czy jednak zawsze musi to właśnie tak wyglądać? W XXI wieku – gdy wszystko staje się lepsze, bardziej komfortowe – także i kwestie urzędowe są prostsze!
perspektywa - budynek

Czy warto studiować nauki prawnicze?

Maturzyści współcześnie gorączkowo rejestrują się na studia. Medycyna, inżynieria, psychologia? Nie masz pojęcia jakie studia wyselekcjonować?


Czy warto studiować nauki prawnicze?

A może studiować prawo? Nim jednakże podejmiesz decyzję o doborze studiów prawniczych, przemyśl to dobrze.
kalkulator

Rozliczamy się z podatku

Po przedłużającej się i uciążliwej zimie, przyszła nareszcie długo oczekiwana wiosna. Przyszły piękne ciepłe dni, które dodają nam energii do życia. Wszystko naokoło zakwitło w mgnieniu oka. Przyroda przebudziła się z zimowego snu, a my razem z nią. Jednak, jeżeli popatrzymy na kilometrowe kolejki w Urzędzie Skarbowym możemy mieć wrażenie, że ktoś tu jednak nie nastawił budzika. Wiosna to nie tylko kwitnące fiołki,ale również okres rozliczania się z fiskusem.
biurko

Nowatorskie oprogramowanie dla przedsiębiorstw

Niełatwo ujrzeć w wyobraźni maleńkie przedsiębiorstwo nieskomputeryzowane. Dobór odpowiedniego oprogramowania sprawia problem. Rynek jest naprawdę duży, a właściciele firm nie zawsze go znają.
1 2 3