Menu strony
Program
Deklaracja podatkowa

Złożenie pitu poprzez Net jest zdecydowanie najłatwiejszą i najskuteczniejszą metodą

Jeśli planujemy złożyć pit poprzez Net, to obecnie nie ma z tym jakiegokolwiek problemu. Na oficjalnej witrynie Ministerstwa Finansów zrobimy to prędko i efektywnie. Ta metoda rozliczania się jest coraz bardziej powszechna.
finanse, rachunki, pieniądze

Kto będzie mógł skorzystać z możliwości uzupełnienia PITu w internecie?

Dzisiaj łącza internetowe są powszechnie dostępne w atrakcyjnych cenach, toteż nie należy się dziwić, że w zasadzie każda osoba, jaka posiada komputer, posiada też internet. Oczywiście większość Polaków, szczególnie tych młodych, nie jest w stanie sobie wyobrazić codziennego funkcjonowania bez korzystania z sieci.
podatek

Nie zapomnij rozliczyć się z dochodowego podatku (PIT) za bieżący rok

Jakikolwiek pozyskiwany prawnie zysk, niezależnie od tego czy jest to dochód z pracy zawodowej, z renty bądź także z emerytury musi zostać uwzględniony w rocznym rozliczeniu podatkowym, czyli w Pit 2016.
audyt

Rozliczenia skarbowe - zastosowania, dzięki których proces będzie dużo łatwiejszy

Dla każdej osoby początek roku kalendarzowego wiąże się ze sporą pracą powiązaną z rozliczeniem skarbowym. Całe szczęście aktualnie coraz to więcej spraw można z łatwością uregulować przy użyciu sieci www.
informacje

Kilka słów na temat kupna mieszkania

program rządu związany z zakupem mieszkania sprawił, iż obecnie coraz więcej ludzi jest posiadaczami własnego M. To wielka okazja dla osób, które do tej pory nie mogły sobie pozwolić na kupno takowego.
Księgowość, finanse

Jakim sposobem ogarniać firmowe dokumenty

Praktycznie każdy właściciel przedsiębiorstwa zdaje sobie doskonale sprawę z tego, jak ciężkie jest prowadzenie swojego interesu. Oczywiście jeżeli prowadzisz kilkuosobową firmę, nie musisz martwić się wieloma kwestiami, jednak z każdym kolejnym rokiem obowiązków bez wątpliwości będzie tylko przybywało. Najczęściej największe kłopotów przysparzają właścicielom przedsiębiorstw rozliczenia finansowe.
Windykacja

Jak tanio odzyskać własne pieniądze od kontrahenta?

Niestety obecnie często zdarza się, że niektóre przedsiębiorstwa nie wypłacają wynagrodzenia za pracę swoim pracownikom albo nieuczciwi klienci nie regulują opłaty za kupione przez siebie rzeczy lub za wykonane usługi. Jeśli prowadzisz własną firmę i niejednokrotnie zdarzają Ci się takie nieprzyjemne sytuacje, wtedy bez wątpliwości powinieneś pomyśleć o używaniu programu do windykacji długów. Kiedy kiedykolwiek angażowałeś do rozwiązania swoich problemów komornika, wówczas bez wątpliwości doskonale wiesz, jak dobry jest to sposób w przypadku wiecznych dłużników.
kalkulator

Rozliczamy się z podatku

Po przedłużającej się i męczącej zimie, przybyła w końcu bardzo wyczekiwana wiosna. Nastały piękne ciepłe dni, które dają nam siły do życia. Wszystko naokoło rozkwitło w mgnieniu oka. Przyroda przebudziła się z zimowego snu, a ludzie wraz z nią. Jednak, jeśli popatrzymy na kilometrowe kolejki w Urzędzie Skarbowym odnosimy wrażenie, że ktoś tu jednak się nie obudził na czas. Wiosna to nie jedynie kwitnące fiołki,ale także czas rozliczania się z podatku.
lekarz

Jakiego rodzaju elementy będą wymagane do przygotowania skutecznej kampanii wyborczej?

osoby, które posiadają zamiar zostania politykiem, muszą mieć do tego odpowiednie zdolności. Tyczy się to osobowości i znajomości polityki oraz ludzi, którzy już funkcjonują w jako politycy.


dokument

Przeczytaj nim przystąpisz do kalkulowania PIT online

Zastanawiasz się nad tym, jak możesz rozliczyć własny PIT on-line? To faktycznie nic trudnego! Rozrachunki online są bardzo proste, dużo łatwiejsze od rozrachunków w postaci papierowej.
1 2 3