Menu strony
Warszawa

Dożynki 2012 w Polsce

- udekorowany snop zboża w trakcie święta plonów. Chram Mazowiecki RKP (2009)]]
W okresie przypadającym na równonoc jesienną, tradycyjnie w różnych rejonach Polski, przeprowadzane bedą obchody tzw. Dożynek, święta wywodzącego się z jednego z największych, etnicznych świąt słowiańskich - Plonów.
fotografijka - szkolenia

Weź udział w szkoleniu dla pielęgniarek, a zdecydowanie poszerzysz swoją wiedzę w tym temacie

Dziś rozwój jest faktycznie sprawą zasadniczą w naszej pracy. Nie ma już nieomal stanowiska, w jakim nie wymagany byłby język angielski czy posiadanie pobocznych certyfikatów.

Czy SpinCar jest ratunkiem dla upadającej fabryki FSO?

Chevrolety Aveo.]]
Fabryka Samochodów Osobowych (FSO) to najstarsza w Polsce fabryka samochodów osobowych. Zlokalizowana w Warszawie fabryka powstała na przełomie lat 40. i 50. XX wieku. Pierwszym produktem została Warszawa M-20, wzorowana na radzieckiej Pobiedzie. 6 listopada 1951 roku z linii produkcyjnej żerańskiej FSO zjechała pierwsza Warszawa M-20.

Jak zmienia się rynek nieruchomości użytkowych?

Intensywnie dyskutuje się o kryzysie gospodarczym, lecz póki co nie zauważa się go na rynku lokali użytkowych. Zwłaszcza w warszawie, tak mocno rozwiniętym biznesowo polskim mieście, gdzie powierzchnie pod biura nadal sprzedają się prawie od razu.
ręka podająca kartkę papieru

Kiedy udać się do kompetentnego notariusza?

Notariusz to osoba , która sporządza dokumenty na zlecenie i pieczątką urzędową nadaje im moc prawną. Z racji, że notariusz ma obowiązek dopilnowania zgodności z prawem stworzonego dokumentu oraz ma on troszczyć się o dobro każdej strony, której dokument dotyczy, dokumenty stworzone przez notariusza są dokumentami urzędowymi. Dokumenty spisane przez notariusza mają zapobiegać sporom sądowym, bądź być zabezpieczeniem interesów. Korzystanie z usług notarialnych jest dobrowolne, jednak przy niektórych typach umów, niezbędne jest notarialne jej potwierdzenie.

Polskę czeka kryzys, jakiego nie było od początku III RP

W Warszawie w siedzibie siedzibie Polskiej Akademii Nauk odbyła się debata ekonomiczna pt. "Alternatywa" nt. programu gospodarczego zorganizowana przez Prawo i Sprawiedliwość.

Towarzystwo Przyjaciół Wolsztyńskiej Parowozowni po raz drugi organizatorem imprezy „Parowozem przez Wielkopolskę”

w Skwierzynie]]
W sobotę 18 kwietnia już po raz drugi Towarzystwo Przyjaciół Wolsztyńskiej Parowozowni zorganizowało pociąg specjalny w ramach imprezy miłośników kolei „Parowozem przez Wielkopolskę”. Zabytkowy skład zabrał w podróż liniami kolejowymi woj. wielkopolskiego i lubuskiego ponad 250 osób.
kierowca

Notariusz wewnątrz Warszawie w dzielnicy Mokotów - czyli, jak dobrać najsilniej ludzkiego fachowca

Warszawa, a dokładnie jego dzielnica Mokotów, to dość duży obszar, na którym to znajdziemy wszelakiego typu budynki, w których mieści się praktycznie wszyściutko co jest potrzebne dla każdziutkiego człowieczka, w tym ciekawiące nasze osoby dzisiaj kancelarie notarialne, które to oferują ratunek każdziutkiemu człowiekowi, równocześnie temu który ma, i który to nie posiada pieniążków.
1 2