Menu strony
Klient
warsztat

Czy warto w dzisiejszych czasach posiadać warsztat?

Bardzo nierzadko zastanawiając się nad pomysłem na swoją działalność gospodarczą, wybieramy taką działalność, która może generować duże zyski. Bardzo często nie mamy świadomości tego, że wejście w taki biznes związane jest również z koniecznością pokrycia niemałych nakładów na inwestycje, a co się z tym wiąże niemałego ryzyka. Wśród popularnych pomysłów wymienić można choćby własny warsztat samochodowy bądź reperujący przeróżne urządzenia. Czy powinniśmy iść tą drogą?
szkolenie

Korzyści zajęć konsultingowych i pozostałych podnoszących umiejętności

Obsługiwanie klienta utożsamiane jest z szeregiem profesji i zawodów. Największą popularnością cieszą się miejsca pracy konsultantów telefonicznych. Radzenie i przewodzenie klientowi nie kończy się jednak na działach call-center. Działy Human Relations, ludzie koordynujący prace tymczasowe i wielu innych „pośredników” informacji dbają o kontakt i długofalowość relacji z klientem, na różnych płaszczyznach.
samolot w chmurach

Jakie prawa przysługują pasażerom wszystkich linii lotniczych?

Latanie stało się ostatnio bardziej popularne niż kiedykolwiek. Stało się tak z paru rozmaitych powodów. Co najważniejsze, na przemieszczanie się w ten sposób obecnie stać coraz więcej ludzi, przykładowo ze względu na obniżki kosztów biletów. Oprócz tego otwarcie granic dodatkowo ułatwiło podróżowanie tą metodą w Europie. Wielu ludzi doceniło fakt, że podróżowanie drogą powietrzną jest sposobem bardzo szybkim i bezpiecznym.
nocleg

Co oferuje firma Patron Service? Dlaczego warto skorzystać z ich usług?

Są takie firma, z których usług warto skorzytsać. Dlatego choćby, że mogą być one wsparciem w codziennych obowiązkach w przedsiębiorstwie. Tego typu usługami są z pewnością wysyłki kurierskie oraz usługi ochroniarskie.


Co oferuje firma Patron Service? Dlaczego warto skorzystać z ich usług?

Wiele firm właśnie korzysta z tego typu pomocy, lecz zapewne nie wszyscy wiedzą, że istnieje firma, która posiada w ofercie obie te usługi.
gaz

Jak zmienić dostawcę gazu

Obecnie mamy wolny wybór w wielu sprawach. Z tego powodu również w kwestii dostawy gazu ziemnego możemy wybierać. Obecnie jest kilka firm będących dostawcy gazu ziemnego i możemy pośród nich wybrać. Jednak trzeba pamiętać, że warto sprawdzić dostawcę zanim podpisze się z kimkolwiek umowę. Prawda jest taka, że jest wielu oszustów, którzy chcą wyłudzić o nas pieniądze. Dostawcy gazu ziemnego posiadają różnego typu promocje. Brzmi dziwnie?
Pomnażanie pieniędzy

Lokaty bankowe stają się obecnie coraz bardziej komfortowe dla klienta

Kredyty gotówkowe, są aktualnie bardzo różnorodne. Jest to wywołane tym, że przejawia się wiele różnych ofert, jakie gwarantują klientowi spory wybór i też swobodę w wykorzystaniu poszczególnej oferty. Oczywiście dla klienta to duży komfort, dlatego że w każdej chwili ma szansę zdecydować się na skorzystanie z oferty dowolnego banku i wziąć kredyt na ustaloną sumę, jaki na komfortowych warunkach będzie możliwość zwracać przez ustalony czas.
skarbonka

Lojalność klienta zawsze w cenie

Grubość naszych portfeli rośnie w szybkim tempie. Nie od nadmiaru gotówki, niestety. Oprócz papierowych banknotów i pobrzękujących drobnych, coraz częściej portfel wypełnia coś innego. I żeby to były, chociaż karty kredytowe. Też nie. Przeważnie to kolejne karty do supermarketów, które mają z nas zrobić przykładnego klienta. Dzięki temu kawałkowi plastiku to w tym, a nie winnym sklepie, mamy zrobić zakupy, to w tym a nie w innym miejscu zakupimy czasopismo to na wybranej stacji zalejemy samochód, to u tego operatora zakupimy usługę internetową , to w tym banku weźmiemy gotówkę, to do tego kina pójdziemy, a nie do drugiego. Dlaczego?
prawnik

Zwykle sądzimy, że żadna życiowa sytuacja nie spowoduj, że będziemy musieli stawić się przed wymiarem sprawiedliwości

Niekiedy w naszym życiu przytrafiają się nam takie chwile, które - pomimo iż jesteśmy uczciwi, to obligują nas do wzięcia udziału w rozprawie sądowej. Wtedy potrzebny nam specjalista, który będzie nas wspomagał.


samolot

Przypadki, w jakich bez dwóch zdań należy się osobom podróżującym samolotem odszkodowanie powiązane z podróżą samolotem.

Sytuacje, w jakich bezsprzecznie należy wypłacić osobom podróżującym samolotem odszkodowanie lotnicze zdarzają się rzadko, co nie znaczy, iż nie są czymś realnym. Głównie dotykają one wydarzeń, w których coś zdarzy się nie tak jak powinno ze strony linii lotniczych. Każdy w takim razie podróżujący samolotem, jaki zakupuje bilet lotniczy, na dany wylot powinien się zapoznać z tym, w jakiej sytuacji ma okazję odzyskać własne środki finansowe, a kiedy nie jest to raczej dla niego dostępne.
praca

Przywiązanie na wagę złota

O lojalność ich otoczenia ubiega się każda firma. Wierność dwóch grup jest w tym miejscu kluczowa: klienci oraz pracobiorcy. Jak jednak przekonać do nas te osoby oraz co zrobić, by korzystna propozycja konkurencji nie zachęciła ich do odejścia?
1 2 3 4