Menu strony
Dokumenty
dokumenty do podpisania

E-podpis użyteczny w działalności przedsiębiorstw.

Podpis elektroniczny to narzędzie identyfikujące uczestników przepływu dokumentów elektronicznych i służące przyjęciu odpowiedzialności za ich treść.

E-podpis użyteczny w działalności przedsiębiorstw.

Bezpieczny podpis elektroniczny, z reguły jest składany za pomocą specjalnej karty procesorowej lub tokena USB oraz oprogramowania służącego do składania podpisu elektronicznego. Dane w wersji elektronicznej opatrzone bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu są analogiczne pod względem skutków prawnych dokumentom oznakowanym podpisami własnoręcznymi.
tłumaczenie

Tłumaczenia angielski Wrocław przeprowadza najszybciej

Tłumacz przysięgły okazuje się zazwyczaj niezbędny

Pragniemy przetłumaczyć jakieś ważne pisma, które mają statut prawny, lecz nie powiemy do kogo się w tej kwestii udać? Jeżeli muszą one trafić do jakiejś instytucji, jako zatwierdzenie naszych uzyskanych umiejętności, to w takich sytuacjach będzie nam konieczny tłumacz przysięgły.
Samolot

Czy możemy zainkasować za spóźniony lot odszkodowanie?

Sporo podróżujących dowiaduje się jak dostać za opóźniony lot odszkodowanie. Każdy ceni sobie swój czas oraz nie jesteśmy zadowoleni kiedy samolot, którym mamy lecieć ma opóźnienie, bez względu na to, czy chcieliśmy nim lecieć na wakacje, czy spotkanie biznesowe.
Dokumenty

Archiwizacja różnych dokumentów w firmach, jak dobrze przygotować najlepsze pomieszczenie do tego celu.

Każda firma wytwarza w czasie swojego działania sporo dokumentów. Dużą ich część przechowuje się w papierowej formie, a zgodnie z przepisami czas ten musi wynosić nawet parę lat. Z tego też powodu w każdej firmie powinno być wydzielone pomieszczenie, w jakim będzie się trzymać dokumentację, lecz również najróżniejsze instrukcje, karty gwarancyjne i inne podobne papiery.
dokumenty

Obowiązek prowadzenia dokumentacji pracowniczej przez pracodawcę

W rozdziale kodeksu pracy poświęconemu obowiązkom pracodawcy a dokładnie w art. 94 pkt 9a przewidziany jest obowiązek prowadzenia dokumentacji przez pracodawcę w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz akt osobowych pracowników.
Przedsiebiorstwo

Sposoby zapisu danych a elektroniczny obieg dokumentów

W każdej firmie ważne jest, by w wysyłanych dokumentach był ład oraz przekaz wszelkich informacji przebiegał sprawnie. Liczne wzory różnego rodzaju pism muszą być dostępne w każdej chwili, właśnie z tego powodu elektroniczny obieg dokumentów pomaga lepiej rozłożyć kategorie pozyskanych informacji.
mieszkania od dewelopera

Z jakich powodów należy znaleźć dobrego dewelopera, jak przygotować się do zakupu mieszkania.

Zakup mieszkania to dla wielu osób jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Jeśli ktoś zaczyna się za to zabierać, to bardzo szybko może się zorientować, że wybór różnych mieszkań jest bardzo duży, a rywalizacja między deweloperami jeszcze większa. Reklamowe foldery które promują mieszkania są pełne barwnych wizualizacji, ale w praktyce różnie z tym może być, jeżeli się je będzie porównywać z faktyczną okolicą.
Artykuły biurowe

Tanie artykuły do biura - polecany Polski producent

Różnorodne artykuły biurowe są potrzebne w wyjątkowo wielu miejscach. Są koniecznym wyposażeniem wielu zakładów poligraficznych, biur, wielu przedsiębiorstw, często są potrzebne również w uczelniach , a także sekretariatach – chociaż są wprawdzie nierzucające się w oczy, przydają się podczas rozmaitych prac manualnych i powiązanych z segregowaniem dokumentów.
strona

Komu przysługuje jak też gdzie możesz uzyskać bezpłatną pomoc prawną?

Począwszy od 2016 roku każdy powiat realizuje zadanie opłacane z budżetu państwa jakie polega na prowadzeniu punktów udzielania darmowej pomocy prawnej dla fizycznych osób.
Portfel, pieniądze

Co robić gdy zgubisz portfel?

Z raportu infoDOK wynika, że w ostatnim kwartale 2012 roku łączna kwota prób wyłudzeń kredytów wyniosła 54 mln złotych. Złodzieje wiedzą bowiem, że często do zaciągnięcia kredytu wystarczy skradziony dowód tożsamości. Warto więc wiedzieć jak chronić nie tylko karty płatnicze, ale również dokumenty, gdy zgubimy portfel.
1 2