Menu strony
Dokumenty
Portfel, pieniądze

Co robić gdy zgubisz portfel?

Z raportu infoDOK wynika, że w ostatnim kwartale 2012 roku łączna kwota prób wyłudzeń kredytów wyniosła 54 mln złotych. Złodzieje wiedzą bowiem, że często do zaciągnięcia kredytu wystarczy skradziony dowód tożsamości. Warto więc wiedzieć jak chronić nie tylko karty płatnicze, ale również dokumenty, gdy zgubimy portfel.
Przedsiebiorstwo

Sposoby zapisu danych a elektroniczny obieg dokumentów

W każdej firmie relewantne jest, aby w przychodzących dokumentach panował ład oraz przekaz wszelkich informacji przebiegał efektywnie. Niezliczone egzemplarze różnego rodzaju pism muszą być dostępne w każdym momencie, właśnie z tego powodu elektroniczny obieg dokumentów usprawnia rozłożenie spraw takich jak kategorie danych.
Tłumacz

Powinieneś coś porządnie przetłumaczyć? Poszukaj tłumacza przysięgłego w swoim mieście, żeby być pewnym dobrze przeprowadzonej usługi

Pogłębiający zasięg rynek sprzedaży sprawia, że wciąż wzrasta popyt na pracę fachowych tłumaczy. Tłumaczone są zarówno instrukcje obsługi, ulotki importowanych środków, jak też istotne dokumenty oraz umowy. Warto dowiedzieć się, gdzie można się udać, kiedy zachodzi potrzeba przełożenia czegoś na język angielski albo odwrotnie.
Artykuły biurowe

Tanie artykuły do biura - polecany Polski producent

Różnorodne akcesoria biurowe są potrzebne w wyjątkowo wielu miejscach. Są nieodzownym wyposażeniem wielu punktów poligraficznych, biur, wielu firm, czasem są potrzebne także w uczelniach , jak również sekretariatach – choć są niby niepozorne, przydają się podczas różnych prac manualnych i związanych z porządkowaniem dokumentów.
Transport towarów

Kilka zdań o spedycji

Wymiana handlowa to wielka gałąź gospodarki, która doprowadza do ogólnego progresu. Ludzie na całym globie oddają potężne pieniądze, nabywając rozmaite towary. Czynią to również ogromne przedsiębiorstwa, a także kraje i koncerny międzynarodowe. Każdy czegoś potrzebuje. Ludzie od dawien dawna dokonują wymiany towarami. A kiedy nie można czynić tego osobiście, sprzedany towar należy przewieźć w odpowiednie miejsce.
kasa

Kasy fiskalne pojawiają się w większości firm usługowych

Właściwe rozliczanie się z urzędami jest ważne.Jeśli zarabiamy, powinniśmy w odpowiedni sposób rozliczać się z tych zarobków, tak by właściwe urzędy dobrze wiedziały, jak wiele zarobiliśmy, ile od tego podatku powinniśmy zapłacić.
Dokumenty

Archiwizacja różnych dokumentów w firmach, jak dobrze przygotować najlepsze pomieszczenie do tego celu.

Każda firma wytwarza podczas swojej działalności wiele dokumentów. Sporą ich część trzeba przechowywać w papierowej formie, a zgodnie z przepisami czas ten musi wynosić nawet kilka lat. Dlatego też w każdej firmie powinno znajdować się odpowiednie pomieszczenie, w którym będzie się trzymać dokumenty, ale również najróżniejsze instrukcje, karty gwarancyjne i tym podobne papiery.
Samolot

Czy możemy zainkasować za spóźniony lot odszkodowanie?

Dużo podróżujących dowiaduje się jak dostać za opóźniony lot odszkodowanie. Każdy ceni sobie swój czas oraz nie lubimy kiedy samolot, którym mamy lecieć ma opóźnienie, bez względu na to, czy chcieliśmy nim lecieć na wakacje, czy spotkanie w interesach.
strona

Komu przysługuje jak też gdzie możesz uzyskać bezpłatną pomoc prawną?

Od początku 2016 roku każdy z powiatów wykonuje zadanie opłacane z budżetu państwa jakie polega na prowadzeniu punktów udzielania darmowej pomocy prawnej dla osób fizycznych.
dokumenty

Obowiązek prowadzenia dokumentacji pracowniczej przez pracodawcę

W rozdziale kodeksu pracy poświęconemu obowiązkom pracodawcy a dokładnie w art. 94 pkt 9a przewidziany jest obowiązek prowadzenia dokumentacji przez pracodawcę w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz akt osobowych pracowników.
1 2