Menu strony
Gry
gry

Szukasz ciekawych gier video? Zobacz nasze porady

Nie trzeba nawet zbyt mocno znać się na całej tej dziedzinie aby doskonale zdawać sobie sprawę z tego, że ogólnie pojęta wirtualna rozrywka stoi obecnie na bardzo wysokim poziomie rozwoju. Z pewnością warto więc zainteresować się tym odrobinę bardziej, bo związane z tym możliwości są tak duże, że dosłownie każdy z nas odszuka wśród nich coś, co pozwoli mu naprawdę świetnie się bawić.
koncept gra

Planszówki na różnorodne spotkania towarzyskie już nie tylko domeną zarezerwowaną dla najmłodszych

Gry planszowe używane w przestrzeni domowej w trakcie licznych spotkań z rodziną, czyli potoczne „planszówki” zawsze stanowiły efektywny sposób na umilenie wspólnie spędzonego czasu.
gry

Najbardziej znaczące zalety gry GTA

Należy wiedzieć, że Grand Theft Auto to świetna gierka. Akurat co do tego chyba nigdy nie miałem większych wątpliwości. Początkowo, było to ponad 10 lat temu, najzwyczajniej grałem w Grand Theft Auto na komputerze. Jednak akurat na ten moment wyłącznie konsola ps3! Prawda jest taka, że ciężko jest mi sobie wyobrazić to, aby w dalszym ciągu grać w GTA na własnym komputerze. To raczej bez sensu! Jednakże trzeba wiedzieć, że często gry na konsole są dosyć drogie. Szczególnie mowa akurat w tym momencie o sytuacji finansowej przeciętnego Polaka. Co w takim razie zrobić?
blues

Idealny projekt na spotkanie w towarzystwie przyjaciół! Zajrzyj!

Teraz coraz to bardziej popularne stają się towarzyskie wieczory przy planszówkach. Organizują je koledzy w swoim towarzystwie, zdarza się także, że nawet kluby czy też kawiarnie co jakiś czas zapraszają na tego rodzaju imprezy.
słuchowisko

Słuchowiska jako twórczy sposób na rozrywkę, a zarazem zaznajomienie się z literaturą

Brak czasu jest to stan powszechny. W jaki sposób w tak rozpędzonym świecie znaleźć moment na czytanie książek? Interesująca alternatywą są audiobooki. Doświadczamy literatury, a zarazem możemy robić inną czynność.
wydarzenie kulturalne

Audiobooki - a więc, książeczki która ktoś czyta dostępne wewnątrz sieci internetowej

Czym dokładnie są audiobooki i gdzie można je kupić? Ile one mogą kosztować? Na czym polega ich unikatowość? Odpowiemy na te pytanka posługując się przykładzikiem od autora Andrzeja Sapkowskiego noszącym tytuł "Boży Bojownicy".


Audiobooki - a więc, książeczki która ktoś czyta dostępne wewnątrz sieci internetowej

Przeciwko pozorom, w ostatnich latach urosła ochota ludzi na czytanie - może nieznacznie, jednakże odnotowano rozrost sprzedaży książek równocześnie papierowych, jak i wersji elektronicznych a więc ebooków.