Menu strony
Dom
notariusze toruń

Jak przedstawia się droga do urzędu notariusza? Jakimi cechami musi się odznaczać taka osoba?

Notariusz jest osobą, do jakiej od czasu do czasu każdy potrzebuje się zwrócić. Ma on rolę funkcjonariusza publicznego, który czuwa nad tym, by dokumenty mające charakter prawny będące w obiegu, były jak najbardziej poprawne.
mieszkanie - wystrój

Pora na własne lokum

Każda osoba w określonym momencie życia podejmuje decyzję o kupnie własnego lokum. Jest to powiązane ze sporą dawką nerwów, wielką ilością biurokracji, lecz warto przez to przejść, bo satysfakcja jaką odczujemy dostając klucze do własnych czterech kątów jest niewyobrażalna. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "mieszkanie wrocław sprzedam" by znaleźć masę ofert. Ale jak wybrać najkorzystniejszą?
biuro

Na co patrzeć przy kupnie lokalu?

Gdy idzie o biura do wynajęcia we Wrocławiu, miasto to ma dużo do zaproponowania. Nieustannie powstają nowe lokale, na każdym kroku widać jakąś budowę, lokali pod biura jest niezwykle wiele i naprawdę mamy w czym wybierać.
sawa wilanów opinie

Wyszukiwarka ofert deweloperskich

Od kilku tygodni funkcjonuje w sieci porównywarka cen mieszkań i inwestycji deweloperskich. Wchodząc na e-deweloperzy.pl mamy możliwość wskazania np. miejsca inwestycji - dzięki temu możemy przeglądać interesujące nas oferty z kategorii mieszkania deweloperskie Kraków, Łódź czy nawet w zawężeniu do wybranej dzielnicy. Korzystając z wielu filtrów możemy bez trudu porównać nie tylko ceny ofert deweloperskich prowadzonych w wielu miastach ale także zestawić metraż i rozkład mieszkań bądź domów zgromadzonych w serwisie.
porządki

Jeśli nie masz czasu osobiście zajmować się porządkowaniem mieszkania, wynajmij osobę, która zrobi to za ciebie

Ciągłe zachowanie domu w czystości bywa dużym wyzwaniem, zwłaszcza jeżeli jest się osobą aktywną zawodową i spędza się poza domem naprawdę dużo czasu. Jeżeli przychodzi upragniony urlop i ma się wolne od zajęć zawodowych, marzy się tylko o wypoczynku i bez wątpienia nie ma się chęci na gruntowne porządki.
odbitka - firma

Jakiej pracy poszukują studenci technicznych kierunków studiów?

Jak wiadomo, teraz cieszącym się popularnością fachem, którego z powodzeniem można uczyć się pobierając nauki na uniwersytetach technicznych, jest praca programista php.
słuchowisko

Słuchowiska jako twórczy sposób na rozrywkę, a zarazem zaznajomienie się z literaturą

Mała ilość czasu jest to stan powszechny. Jak w tak zagonionym świecie mieć czas na czytanie powieści? Ciekawą alternatywą są audiobooki. Doświadczamy literatury, a jednocześnie możemy wykonywać inną czynność.
kable

Renta dożywotnia czy odwrócony kredyt hipoteczny?

Produkty kredytowe dla osób starszych ciągle nie są w Polsce popularne, jednakże rynek regularnie wzrasta.


Renta dożywotnia czy odwrócony kredyt hipoteczny?

W 2014 r ilość umów podpisanych poprzez hipoteczne fundusze zrzeszone w KPF sięgnęła 500.
znak

Jak szybko i bez zbędnego stresu wycenić aktywów na sprzedaż w dużym mieście?

Sprzedanie mieszkania lub innego rodzaju różnorodnych aktywów to kwestia tylko z pozoru łatwa, której przebieg można łatwo załatwić we własnym zakresie. Sporządzenie oceny wartości nieruchomości jak i pomniejszych rzeczy dla wielu ludzi okazuje się jednak problemem nie do przezwyciężenia.
licytacja komornicza

Licytacje komornicze - wozy i posiadłości w niezwykle fascynujących rzeczach

Na licytacjach komorniczych zdołasz w szybki oraz bezproblemowy sposób zyskać dużo rzeczy, takich jak na przykład nieruchomości bądź też samochody. Licytacje komornicze cieszą się faktycznie niezmiernie wielkim zainteresowaniem i sporo osób istotnie chętnie z nich korzysta.
1 2 3