Menu strony
Przedsiębiorstwa
twoja firma

Każdy uwielbia się czuć bezpieczny

Gdy prowadzimy firmę, to marzy nam się mieć gwarancję, iż jest ona bezpieczna, że nikt z zewnątrz nie dostanie się na jej teren, a co się z tym łączy, iż nie wyrządzi zniszczeń na naszym mieniu. Tymczasem w sklepach prezesi chcą posiadać świadomość, że kontrahenci zapłacą za wszystko co wybiorą oraz że nie będzie u nich najmniejszych kradzieży. Właśnie przez to coraz częściej wynajmowana jest ochrona.
wycena znaku towarowego

Pragniesz sprzedać swoją firmę? Zobacz, jak prawidłowo wycenić jej wartość!

Sprzedaż swojej firmy oczywiście nigdy nie jest dla właścicieli prosta - często okazuje się jednak, że w danym układzie okoliczności nie mamy żadnego wyjścia.
dokumenty do podpisania

E-podpis użyteczny w działalności przedsiębiorstw.

Podpis elektroniczny to środek identyfikujący uczestników przepływu dokumentów elektronicznych i służące przyjęciu odpowiedzialności za ich treść.

E-podpis użyteczny w działalności przedsiębiorstw.

Bezpieczny podpis elektroniczny, zwykle jest składany za pomocą specjalnej karty procesorowej lub tokena USB i oprogramowania służącego do składania e-podpisu. Dane w postaci elektronicznej opatrzone bezpiecznym podpisem elektronicznym sprawdzanym przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu są równoważne pod względem skutków prawnych dokumentom opatrzonym podpisami własnoręcznymi.
geodeta w trakcie czynności zawodowych

Współczesna geodezja niezastąpioną dziedziną w różnych przedsięwzięciach

Geodeta w dzisiejszych czasach jest osobą nader pożądaną, ponieważ Polska jest w trakcie ogromnych przeobrażeń budowlanych, a to wymusza na rynku konieczność posiadania specjalistów. Skutkiem tego zapotrzebowanie geodezyjne rośnie z roku na rok równocześnie rozkwitem inwestycji.
Geodezja zajmuje się głównie sporządzaniem akt pomiarowych. Praktycznie geodezję stosuje się do niedużych obszarów - do tzw. robót mierniczych.
Szkolenie

Kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, jakie powinny się odbyć bezsprzecznie w nowym zakładzie pracy

Przeszkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, jakie muszą się odbywać bezsprzecznie w każdym bez wyjątku nowym miejscu pracy trzeba przeprowadzić natychmiast wtedy, kiedy przyjmuje się do pracy nowych pracowników. Pracownicy albowiem od samego początku powinni być świadomi tego, co w danym miejscu na nich czeka.
firma

Jak sprawdzać co o nas piszą inni

Jeżeli posiadamy firmę, to chcemy mieć pewność, że jest ona bezpieczna, iż nikt obcy nie dostanie się na jej teren, a co się z tym łączy, iż nie wyrządzi szkód na naszym majątku. Tymczasem w sklepach właściciele pragną posiadać gwarancję, iż kontrahenci zapłacą za wszystko co wezmą i że nie będzie u nich najmniejszych kradzieży. Właśnie przez to coraz częściej zatrudniana jest ochrona.
wycena, prawo, rzeczoznawca

Jak dokładnie określić wartość naszej działalności gospodarczej?

Każdy z nas niezmiernie doskonale wie, że prowadzenie aktywności gospodarczej to stosunkowo wymagające zadanie. Jako posiadacze naszych przedsiębiorstw w wielu przypadkach stajemy przed koniecznością wypełnienia sztywnych przepisów ustawowych, których brak realizacji może spowodować wiele problemów?
Sąd - ogląd

Jak otrzymać fundusze unijne oraz komu mogłyby one dopomóc?

Każdy młody osobnik poszukuje własnej ścieżki życiowej. Często posiada pomysł na pewien interes, ale brakuje mu na to pieniędzy. W obecnych czasach jest okazja starania się o pomoc od kraju.
odzwierciedlenie - dom

Wyspecjalizowane kadry menadżerskie efektywną bronią w walce z zawiłościami kodeksu prawnego

Ludzkie życie wyznaczają reguły. Zestaw regulacji odnoszący się zarówno do sfery prywatnej, ale i biznesu, towarzyszy nam od zawsze. Wsiąka w nas oraz reguluje nasze stosunki na różnych poziomach publicznej egzystencji.


Wyspecjalizowane kadry menadżerskie efektywną bronią w walce z zawiłościami kodeksu prawnego

Odpowiednie, a co za tym idzie - praworządne funkcjonowanie przedsiębiorstwem domaga się poszanowania kanonu praw.
wyobrażenie - mieszkanie

Czy studiowanie prawa ma jeszcze sens?

Coraz więcej młodych ludzi kończy studia po czym nie ma szans na znalezienie pracy w wymarzonym fachu. Prawo, jako jeden z niewielu humanistycznych kierunków, daje szeroki wachlarz możliwości dla absolwentów.


Czy studiowanie prawa ma jeszcze sens?

Mimo iż ten kierunek kończy coraz to więcej osób, prawo bezustannie cieszy się dużym aplauzem w społeczeństwie.
1 2