Menu strony
Przedsiębiorstwa
dokumenty do podpisania

E-podpis użyteczny w działalności przedsiębiorstw.

Podpis elektroniczny to środek identyfikujący uczestników przepływu dokumentów elektronicznych i służące przyjęciu odpowiedzialności za ich treść.

E-podpis użyteczny w działalności przedsiębiorstw.

Bezpieczny podpis elektroniczny, zwykle jest składany za pomocą specjalnej karty procesorowej lub tokena USB i oprogramowania służącego do składania e-podpisu. Dane w postaci elektronicznej opatrzone bezpiecznym podpisem elektronicznym sprawdzanym przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu są równoważne pod względem skutków prawnych dokumentom opatrzonym podpisami własnoręcznymi.
geodeta w trakcie czynności zawodowych

Współczesna geodezja niezastąpioną dziedziną w różnych przedsięwzięciach

Geodeta w dzisiejszych czasach jest osobą nader pożądaną, ponieważ Polska jest w trakcie ogromnych przeobrażeń budowlanych, a to wymusza na rynku konieczność posiadania specjalistów. Skutkiem tego zapotrzebowanie geodezyjne rośnie z roku na rok równocześnie rozkwitem inwestycji.
Geodezja zajmuje się głównie sporządzaniem akt pomiarowych. Praktycznie geodezję stosuje się do niedużych obszarów - do tzw. robót mierniczych.
wycena znaku towarowego

Pragniesz sprzedać swoją firmę? Zobacz, jak prawidłowo wycenić jej wartość!

Sprzedaż swojej firmy bez wątpliwości nigdy nie jest dla właściciela łatwa - niejednokrotnie okazuje się jednakże, iż w konkretnym układzie okoliczności nie mamy większego wyjścia.
Szkolenie

Kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, jakie powinny się odbyć bezsprzecznie w nowym zakładzie pracy

Przeszkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, jakie muszą się odbywać bezsprzecznie w każdym bez wyjątku nowym miejscu pracy trzeba przeprowadzić natychmiast wtedy, kiedy przyjmuje się do pracy nowych pracowników. Pracownicy albowiem od samego początku powinni być świadomi tego, co w danym miejscu na nich czeka.
firma

Jak sprawdzać co o nas piszą inni

Jeżeli posiadamy firmę, to chcemy mieć pewność, że jest ona bezpieczna, iż nikt obcy nie dostanie się na jej teren, a co się z tym łączy, iż nie wyrządzi szkód na naszym majątku. Tymczasem w sklepach właściciele pragną posiadać gwarancję, iż kontrahenci zapłacą za wszystko co wezmą i że nie będzie u nich najmniejszych kradzieży. Właśnie przez to coraz częściej zatrudniana jest ochrona.
wycena, prawo, rzeczoznawca

Jak dokładnie określić wartość naszej działalności gospodarczej?

Każdy z nas niezmiernie doskonale wie, że prowadzenie aktywności gospodarczej to stosunkowo wymagające zadanie. Jako posiadacze naszych przedsiębiorstw w wielu przypadkach stajemy przed koniecznością wypełnienia sztywnych przepisów ustawowych, których brak realizacji może spowodować wiele problemów?
Sąd - ogląd

Jak otrzymać fundusze unijne oraz komu mogłyby one dopomóc?

Każdy młody osobnik poszukuje własnej ścieżki życiowej. Często posiada pomysł na pewien interes, ale brakuje mu na to pieniędzy. W obecnych czasach jest okazja starania się o pomoc od kraju.
odzwierciedlenie - dom

Wyspecjalizowane kadry menadżerskie efektywną bronią w walce z zawiłościami kodeksu prawnego

Ludzkie życie wyznaczają reguły. Zestaw regulacji odnoszący się zarówno do sfery prywatnej, ale i biznesu, towarzyszy nam od zawsze. Wsiąka w nas oraz reguluje nasze stosunki na różnych poziomach publicznej egzystencji.


Wyspecjalizowane kadry menadżerskie efektywną bronią w walce z zawiłościami kodeksu prawnego

Odpowiednie, a co za tym idzie - praworządne funkcjonowanie przedsiębiorstwem domaga się poszanowania kanonu praw.
wyobrażenie - mieszkanie

Czy studiowanie prawa ma jeszcze sens?

Coraz więcej młodych ludzi kończy studia po czym nie ma szans na znalezienie pracy w wymarzonym fachu. Prawo, jako jeden z niewielu humanistycznych kierunków, daje szeroki wachlarz możliwości dla absolwentów.


Czy studiowanie prawa ma jeszcze sens?

Mimo iż ten kierunek kończy coraz to więcej osób, prawo bezustannie cieszy się dużym aplauzem w społeczeństwie.
twoja firma

Każdy uwielbia się czuć bezpieczny

Gdy posiadamy firmę, to marzy nam się posiadać gwarancję, że jest ona bezpieczna, iż nikt niepowołany nie dostanie się na jej teren, a co się z tym łączy, iż nie zrobi zniszczeń na naszym majątku. Natomiast w marketach właściciele pragną mieć gwarancję, iż kontrahenci zapłacą za wszystko co wybiorą oraz że nie będzie u nich żadnych kradzieży. Właśnie dlatego coraz częściej wynajmowana jest ochrona.
1 2