Menu strony
Mieszkanie
Notariusz

Powinniśmy mieć wszystko potwierdzone prawnie

Doskonale wiemy, że bycie notariuszem jest związane z różnymi czynnościami, których człowiek bez odpisu notarialnego nie dałby rady załatwić. Wiemy też, że koszty współpracy z notariuszem są naprawdę wysokie, choć jest możliwość negocjowania tzw. taksy notarialnej, to i tak mało, kto owe kwoty poddaje pod negocjowanie.
Naklejki ścienne potwory

Naklejki dekoracyjne oraz naklejki naścienne dla dzieci – znakomity sposób na łatwe i szybkie odnowienie i upiększenie ścian w każdym pomieszczeniu

Posiadanie własnego domu jest dla sporej ilości osób ogromnym marzeniem. Większość z nich przeznacza sporo lat własnego życia, aby to marzenie osiągnąć. Mając mieszkanie na własność każda osoba może zaaranżować je dowolnie według swoich wymagań oraz gustu tak, by jej się w nim dobrze i wygodnie przebywało.
metafora obliczeń kredytu na mieszkanie

Podstawowe rady dla osób wynajmujących lokale mieszkalne

Kiedy jesteś szczęśliwym właścicielem własnego mieszkania, bez wątpliwości możesz mówić o wielkim szczęściu. Teraz wiele osób nie ma gdzie mieszkać – kupno swojego mieszkania to tak spory koszt, że praktycznie nikt w dzisiejszych czasach nie może sobie na to pozwolić.
Randki w sieci

Czy zarabiając w Wielkiej Brytanii można mieć nadzieję na odnalezienie swojej miłości?

Od dawna Polacy należą do jednej z największych grup, które po otwarciu rynku pracy dzięki wejściu Polski do Unii przybywają do Wielkiej Brytanii przede wszystkim w celach zarobkowych. Niejednokrotnie zdarza się, że ktoś, kto planował wyjazd na kilka miesięcy, zostaje w Anglii parę lat bądź myśli o osiedleniu się tam na stałe.
hotel

Dobre strony najmu mieszkania za pośrednictwem zarządcy

Serdecznie zapraszamy każdego, kto posiada stare mieszkanie i chciałby je wynająć, do korzystania z usług przedsiębiorstw parających się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce bardzo nowe i na razie niezbyt znane, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi mieszkaniami. Na czym polega zarządzanie najmem? Najprościej sprawę ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania mieszkaniem przez daną firmę. W zamian za to właściciel nieruchomości dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to bynajmniej tak wielka kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela lokalu.

Bitwa miast

Bitwa miast

Wielkie miejscowości od dawna przyciągają ludzi. Dlaczego tak się dzieje? Czemu tylu młodych Polaków wyprowadza się do Warszawy, czy Wrocławia? Przede wszystkim, marzą by się tam kształcić. Wychowankowie liceów myślą, iż tylko największe ośrodki studenckie dadzą im właściwe przygotowanie do zwodu.
mieszkanie - wystrój

Pora na własne lokum

Większość ludzi w pewnym momencie życia podejmuje decyzję o zakupie własnego mieszkania. Jest to powiązane ze sporą dawką stresu, wielką ilością formalności, lecz musimy przez to przejść, bo radość jaką odczujemy dostając klucze do własnych czterech kątów jest gigantyczna. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "mieszkanie wrocław sprzedam" by znaleźć masę ofert. Ale jak wybrać najkorzystniejszą?
monety

Pożyczka w SKOKU

Pożyczka SKOK wygląda na jeden z najtańszych rozwiązań na kupno mieszkania dla twojej rodziny. SKOK to organizacja, która działa non-profit, ale kredyty i pożyczki w SKOK-u są udzielane zupełnie tak samo jak udzielają ich banki.