Menu strony
Pracy
ciężka praca w biurze

Podstawowe obowiązki i prawa zatrudnionego

Podstawowym obowiązkiem zatrudnionego jest sumienne i staranne wykonywanie swych zadań jak też stosowanie się do poleceń przełożonych, które tyczą się pracy, chyba że będą one sprzeczne z przepisami prawa bądź umową o pracę którą zawarł zatrudniony z pracodawcą.
kalkulator

Księgowość – z czym to się je?

Trzeba wiedzieć, że usługi księgowe warszawa szczycą się wielowiekową tradycją. Już w starożytnym Egipcie zapisywano w rejestrach świątynnych przychody i rozchody i poświadczenia dokumentów własności ziem
plakat

Znajdź pracę dla siebie za granicą

Praca za granicą dla wielu osób staje się sposobem na polepszenie sytuacji materialnej. W naszym kraju sytuacja na rynku zatrudnienia wciąż jest bardzo niestabilna, a zarobki bywają mało atrakcyjne. Nic dziwnego, że dobre zarobki, jakie można uzyskać w wielu europejskich krajach są dla Polaków niezwykle kuszące.

Organizacja firmowych wyjazdów

Rozwijające firmy chętnie organizują biznesowe wycieczki. To sprawdzony sposób|najlepsza metoda na połączenie zespołu i zachęta do dalszej pracy. Logistyka firmowej imprezy to wyzwanie i wymaga doświadczania.
komunia święta

Korzystanie z pomocy prawnika lub notariusza – jakie zagadnienia trzeba mieć dziś koniecznie na uwadze

Prawo polskie bywa czasem faktycznie dość mocno skomplikowane, dlatego nie należy się dziwić, że całkiem spora grupa osób nie jest w stanie samodzielnie zrozumieć niektórych przepisów i musi w tym celu korzystać z pomocy fachowców.
usługi księgowe Warszawa

Niejedna spółka szuka sprawdzonej księgowej z dużym doświadczeniem

Sprawy księgowe oraz podatkowe w naszym kraju wydają się być niestety skomplikowane. Zatem duża część przedsiębiorstw korzysta z usług księgowych.
Kieliszki z szampanem dla gości weselnych

Jazda konna jako przewaga nad różnymi sportami

Jazda konna ma mnóstwo zalet, a główną z nich jest możność obcowania z pięknymi i szlachetnymi zwierzakami. Ich dobroczynny wpływ na człowieka jest bezsprzecznym faktem.

Niewiele jest dziedzin pozwalających równocześnie czerpać przyjemność z kultywowania sportu i kontaktowania się z doskonałym zwierzęciem i piękną przyrodą.
kierowca jadący samochodem

Jeżeli musimy zrealizować profesjonalne badania kierowców Warszawa ma do tego dobre ośrodki

Współcześnie praca jest jedną z najistotniejszych spraw, jakie musi posiadać Każda człowiek. Daje bowiem pewność bytu, możliwość wyżywienia siebie i całej naszej rodziny, daje perspektywy rozwoju, daje finanse na wyjazdy i odpoczynek i wiele innych rzeczy.
korporacje

W wielu państwach Europy pracownicy z konkretnym fachem w ręku są poszukiwani - dlatego wielu polskich fachowców wyjeżdza do pracy za granicę

W Polsce wciąż panuje trend na studia. Dlatego pracowników po dobrych szkołach zawodowych jest coraz mniej. Trudno wyszukać prawdziwego majstra, który zrobiłby dla nas remont, naprawił kocioł albo zbudował kominek.
Gdy brakuje motywacji

Czasem zdolny, pracowity i mający doskonałe wyniki pracownik zaczyna gorzej wykonywać swoje obowiązki. Powodem może być spadek motywacji do pracy. Eksperci monsterpolska.pl wskazują, jakie czynniki mogą wpływać na zniechęcenie pracownika oraz podpowiadają jak sobie z tym problemem poradzić.