Menu strony
Finanse
pity-2016-obrazek

Rozliczenie podatkowe jeszcze nigdy nie było takie proste!

Rozliczanie się z konkretnymi urzędami stanowi zmorę wielu osób. Nie lubimy wypełniać wielu dokumentów, sięgać po zawiłe rozliczenia i podróżować od jednego urzędnika do drugiego, żeby załatwić ważne kwestie. Współcześnie wielu z tych niedogodności można bez problemu uniknąć, wystarczy jedynie skorzystać z nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą nam zrealizować rozliczenie PIT 2015 bardzo szybko i wygodnie.
lokata

Zrecenzowanie produktu finansowego - lokata Happy w Idea Banku to obecnie prawdziwy przebój

Obecnie już prawie nikt nie przechowuje wypracowanych pieniędzy w przysłowiowej skarpetce. Dorośli pragną zarabiać na pieniądzach, które mają na swoim koncie bankowym, w związku z czym poszukują atrakcyjnych lokat, jakie pomnażają ich finanse. W chwili obecnej na rynku wyróżnia się sporo agencji finansowych , a także banków, jakie zwabiają przypuszczalnych kontrahentów interesującą ofertą.
Księgowość

Po co nam audyt finansowy?

Gdy prowadzimy własne przedsiębiorstwo z pewnością nieobce jest nam określenie audytu finansowego. Większość osób drży na samo wspomnienie o audycie i uważa go za następną straszną, obowiązkową kontrolę. Audytor staje się potworem czyhającym na każde potknięcie finansowe przedsiębiorstwa tylko po to by móc je wytknąć i nałożyć kary. To błędne rozumowanie. Audyt finansowy to pewien zestaw procedur i testów, mających pomóc w skontrolowaniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest przygotowane prawidłowo i czy nie występują istotne rozbieżności między stanem rzeczywistym a tym ze sprawozdania.
pieniądze i karty kredytowe

Co warto wiedzieć zanim jeszcze udamy się do banku?

Wszystkie banki zdecydowanie nie są miłymi instytucjami - oczywiście dbają o własny wizerunek, w większości przypadków pracownicy banków są sympatyczni, całkowicie inni, niźli stereotypowy urzędnik. Jednak to tylko miła otoczka! Prawda jest taka, że jeżeli nie chcielibyśmy po podpisaniu umowy z bankiem mocno żałować podjętej decyzji, uskarżać się na los, musimy do tego wszystkiego podejść mega rzetelnie. Sorry, no tak właśnie jest. Taki właśnie mamy klimat.
monety

Dotacje pieniężne dzięki jakim kraj posiada okazję się idealnie rozwijać

Nie można zaprzeczyć, iż dotacje pieniężne dzięki jakim Polska może się idealnie rozwijać są wyjątkowo znaczące. To albowiem dzięki nim w całości ma szansę rozwijać się Polska na wielu obszarach. Zapomogi można bowiem uzyskać niezależnie od gałęzi, w którą się inwestuje, co od razu spowoduje, że daną kwestią będzie zaciekawionych mnóstwo osób.
Bank Uni Europejskiej

Rachunek bankowości osobistej a fundusze unijne

W Polsce szczególnie popularne stają się opcje takie jak rachunek bankowości osobistej. Dzięki jego otworzeniu zmieniają się cele czy priorytety wielu inwestorów, którzy spostrzegają ogromne szanse na powiększenie finansów. Systematyczne wprowadzanie na rodzimy rynek finansowy zróżnicowanych programów operacyjnych wpływa w znacznym stopniu na powiększenie się systematycznie możliwości gospodarczych w naszym kraju. Eksperci rekomendują korzystanie jedynie ze sprawdzonych opcji.
Księgowość, finanse

Szybkie pożyczki w kryzysowych momentach

Zdarzają się takie miesiące w życiu człowieka, że trzeba wydać na coś pieniądze, a w portfelu pustki. Obecnie nadchodzi kryzys ekonomiczny i otrzymać kredyt od banku jest ciężko, zwłaszcza, gdy już się ma jakieś kredyty. Biuro Informacji Kredytowej prześwietla wszelkie zobowiązania ludności, zatem bank momentalnie prześwietli zdolności kredytowe.
praca

Outsourcing usług

Kilkanaście lat temu księgowy w strukturze firmy to jedno z pierwszych obsadzanych stanowisk. Teraz nieraz firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do realizowania usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.

Pomoc w poszukiwaniu pracy

W trakcie teraźniejszego kryzysu finansowego trudno podjąćdecyzję jak najpewniej zadbać o własną przyszłość, a także o pewną pracę, która zagwarantuje każdemu wysokie zarobki. Samotne poszukiwania zatrudnienia mogą nieraz spędzić sen z powiek i przywieźć wiele osób na skraj depresji. Nacisk na znalezienie pracy jest bowiem w społeczeństwie nadzwyczaj duży, co może niestety przekładać się choćby na pewne problemy z samopoczuciem lub nawet powodować stany depresyjne.
Biznes, mężczyźni

Consulting i coaching - sprawdzone rozwiązania dla przedsiębiorstw

W naszym pomocnym artykule omawiamy pojęcia z dziedziny biznesu, które są kluczowe w obecnym czasie. Powinien poznać je każdy przedsiębiorca planujący osiągnąć sukces w współczesnym, niełatwym ekonomicznie świecie. Zachęcamy do lektury.
1 2 3