Menu strony
Finanse
pieniądze i karty kredytowe

Co warto wiedzieć zanim jeszcze udamy się do banku?

Wszystkie banki zdecydowanie nie są przyjemnymi instytucjami - oczywiście dbają o własny wizerunek, najczęściej pracownicy są mili, kompletnie inni, niźli typowy urzędnik państwowy. Jednak to tylko miła otoczka! Fakty są takie, że jeśli nie chcielibyśmy po podpisaniu umowy mocno żałować swojej decyzji, skarżyć się na własne życie, musimy do wszystkiego podejść bardzo rzetelnie. Sorry, tak właśnie jest. Taki mamy klimat.
karty kredytowe

Kredyty to łatwa ścieżka do zadłużenia. Jeśli nie jesteś zmuszony – nigdy nie pożyczaj!

Dużo lepiej jest oszczędzać niż korzystać z pomocy pieniężnej wielorodnych instytucji proponujących szybką gotówkę na chwilę. Choć pożyczki bywają kuszące, bo pozwalają zrealizować szybko konkretne plany, finanse z nich pozyskane często nie są godne ceny, jaką przyjdzie za nie zapłacić.
pieniądze

Domowe i firmowe finanse

Nasze dochody nie rosną, a ciągle pojawiają się nowe koszty. W jaki sposób zatem zachować stabilność finansową przez cały rok? To możliwe, pod warunkiem iż określimy roztropny plan działania i nie braknie nam wytrwałości.
pity-2016-obrazek

Rozliczenie podatkowe jeszcze nigdy nie było takie proste!

Rozliczanie się z podatków stanowi zmorę wielu ludzi. Nie lubimy wypełniać wielu dokumentów, sięgać po zawiłe rozliczenia i podróżować od jednego urzędnika do drugiego, aby załatwić ważne sprawy. Współcześnie wielu z tych niedogodności możemy bez problemu uniknąć, wystarczy tylko skorzystać z najnowszych rozwiązań, które pozwolą nam zrealizować rozliczenie PIT 2015 szybko i wygodnie.
pieniądz

Czy zainteresują nas pożyczki pod zastaw?

Czy wiemy gdzie pożyczać pieniądze? Nawet jeśli staramy się funkcjonować mądrze oraz nie wydawać ponad stan, to może się okazać, że zjawi się sytuacja, w której tych funduszy będziemy niespodziewanie potrzebowali bardzo dużo oraz rozpoczniemy się zastanawiać skąd je uzyskać. Oczywiście możemy tutaj korzystać z różnego rodzaju pożyczek oraz kredytów, ale co zrobić, jeżeli banki nie będą chciały nam ich udzielić, ponieważ nie będziemy wypełniać ich surowych kryteriów?
monety

Dotacje pieniężne dzięki jakim kraj posiada okazję się idealnie rozwijać

Nie da się zakwestionować, iż zapomogi pieniężne dzięki którym Polska ma szansę się świetnie rozwinąć są nad wyraz ważne. To albowiem dzięki nim w całości może rozwijać się Polska na wielu obszarach. Fundusze można albowiem otrzymać abstrahując od gałęzi, w jaką się inwestuje, co od razu przyczyni się do tego, że konkretną sprawą jest zainteresowanych bardzo wiele ludzi.
karta płatnicza

Należy obejrzeć ranking lokat

Ranking lokat pomoże nam właściwie inwestować nasze finanse
Gdy posiadamy wiele luźnej gotówki i nie chcemy, aby leżała ona bezproduktywnie na naszym koncie, to warto się zastanowić nad tym, w co ją musimy inwestować, tak by bez najmniejszego wysiłku z naszej strony miała możliwość się ona powiększać. Dlatego na początek powinniśmy popatrzeć na to, jak prezentuje się ranking lokat, która z nich proponuje nam najwyższe oprocentowanie, którą możemy otworzyć na długi czas, a także będziemy wiedzieli, na której nasze finanse będą najszybciej pomnażane.
pożyczka

Przydatne porady powiązane z wyborem nowej pożyczki

W dwudziestym pierwszym wieku warto postarać o swą dobrą kondycję finansową oraz zastanowić się nad sprawieniem sobie pewnych przyjemności, na które w zwyczajowych warunkach nie byłoby stać konkretnego klienta. Może to być na przykład telewizor albo również wspaniała wycieczka do innych krajów. Skąd jednak otrzymać pieniądze na realizację własnego marzenia albo też rozkręcenie swojej firmy? Dobrą opcją może być tutaj na przykład coś tego typu jak nowoczesna pożyczka na dowód zaplo.
Małżeństwo na emeryturze

Powinniśmy się interesować naszymi pieniędzmi

Przeważnie jest tak, że zainteresujemy się tym ile finansów posiadamy na koncie podstawowym, ile jeszcze mamy szansę wydać. Mimo wszystko powinniśmy również uważnie sprawdzać dane dotyczące naszego konta oszczędnościowego, jak oraz również tego, ile emerytury będziemy mieli otrzymać. Jeśli jeszcze mamy jakieś lokaty, lub akcje, to także musimy być na bieżąco z tym, ile pieniędzy tak naprawdę w nich mamy oraz czy w razie czego jesteśmy zabezpieczeni na czarną godzinę.
Bank Uni Europejskiej

Rachunek bankowości osobistej a fundusze unijne

W naszym kraju niezwykle popularne stają się możliwości takie jak rachunek bankowości osobistej. Dzięki jego otworzeniu podlegają modyfikacjom cele oraz priorytety wielu inwestorów, jacy dostrzegają niesamowicie duże szanse na powiększenie finansów. Systematyczne wprowadzanie na polski rynek finansowy różnorodnych programów operacyjnych wpływa znacząco na powiększenie się systematycznie możliwości gospodarczych w naszym kraju. Eksperci rekomendują korzystanie jedynie ze sprawdzonych opcji.
1 2 3