Menu strony
Normy
buty

W jakiego typu sytuacjach wykorzystuje się postanowienia prawa cywilnego? O jakich kwestiach pamiętać?

Prawo cywilne to zespół prawnych norm, jakie odpowiedzialne są za regulację stosunków pomiędzy podmiotami prawa prywatnego. Właśnie to wyróżnia te normy prawa cywilnego, iż regulowane są stosunki między autonomicznymi podmiotami, jakie samodzielnie kształtują relacje pomiędzy sobą.
prawo

Profesjonalna obsługa prawnicza firm Warszawa

Prowadzenie działalności gospodarczej łączy się z koniecznością interpretacji i wykorzystywania norm ustawowych z różnych sfer prawa. Świeżo powstałe małe przedsiębiorstwa nieraz starają się rozwikłać trudności samodzielnie. Takie postępowanie niestety ma często odwrotny efekt.
szkolenie ISo

Rola odpowiedniej jakości produkcji i organizacji pracy na konkurencyjność firm

Utrzymanie odpowiednich standardów jakościowych ma ogromne znaczenie dla coraz większej ilości przedsiębiorstw. Tak naprawdę bez względu na działalność ma to ogromne znaczenie. Utrzymywanie jakości dla wielu osób będzie się kojarzyć z końcowym efektem, czyli produktem który mogą kupić. Jeżeli będzie on dobry, trwały i dobrze wykonany, to można powiedzieć, że ma dobrą jakość. Lecz mało kto ma świadomość tego, że aby taki produkt dotarł na półkę w sklepie w takiej formie, w jakiej dostrzegają go klienci, to na każdym etapie trzeba wykonać kawał solidnej roboty.
tajemniczy klient

Badanie opinii klientów

Badania satysfakcji klientów to najważniejsza rzecz dla każdego przedsiębiorcy, który usiłuje, by zawsze gwarantować konsumentom najlepszą jakość artykułów i usług. Tego gatunku badania trzeba realizować regularnie, bo nastawienie konsumentów musi być ciągle monitorowane, dzięki czemu można wprowadzać na bieżąco poprawki.
Certyfikat

Rola certyfikacji w dostosowaniu firmy do najnowocześniejszych standardów prowadzenia biznesu.

Każda firma, jaka będzie miała chęci, żeby rozwijać się i poprawiać jakość swojego funkcjonowania, powinna wprowadzić zbiór procedur zarządzaniem wewnątrz swojej organizacji, kontaktów z klientem, współpracy biznesowej oraz wykorzystywania firmowych zasobów. Od wielu lat na świecie za najbardziej prestiżowe uważa się normy ISO, których uchwalaniem zajmuje się światowa organizacja z siedzibą w Genewie, zrzeszająca blisko sto różnych organizacji pochodzących z poszczególnych krajów członkowskich.