Menu strony
Pracownicy
praca

Agencja pracy Wrocław przyjmuje sporo ludzi

Firmy poszukują podwładnych na przeróżne sposoby

Powinniśmy powiedzieć, że chociaż znacznie więcej robót będzie wykonywanych przez maszyny, to jednakże zawsze firmy poszukują pracowników, a zrobią to na różnorakie sposoby. Wysyłają ogłoszenia do gazety, albo polecają kolejnym wybranie odpowiednich podwładnych. Jednak jaki by nie był sposób, ciągle warto powiedzieć jak wielu ludzi się przyjmuje.
call-center

Jakimi metodami można przeprowadzić rekrutację pracowników, wady i zalety outsourcingu HR.

Jeśli ktoś prowadzi swoją firmę to w pewnym momencie może stanąć przed problemem zatrudnienia nowych ludzi. Większość właścicieli firm poszukuje ich samodzielnie, co niekiedy jest mocno niewygodne i zajmuje sporo czasu.
bezpieczeństwo w pracy

Współczesne techniki informatyczne umożliwiają przyszłym pracownikom pozyskanie wiedzy z zakresu bhp także w wersji online

Nowy pracownik w firmie jest zmuszony do przebycia paru stopni wtajemniczenia. Po pierwsze zapoznaje się z zasadami, jakie obowiązują w danym miejscu pracy oraz obiegiem dokumentacji w biurze. Następnie obejmuje własne stanowisko, jednocześnie wkładając do szafek osobiste drobne przedmioty, np. ulubiony kubek do gorących napoi. Jednak nie tylko na nowo zatrudnionym pracowniku ciążą obowiązki, bo zatrudniający również musi dopełnić formalności połączonych z zaangażowaniem nowej osoby do pracy etatowej.
kursanci

Kursy, które są finansowane ze środków Unii Europejskiej mogą ponieść kwalifikacje naszych pracowników i wpłynąć pozytywnie na działanie naszej firmy

Wielu właścicieli firm zastanawia się nad tym w jaki sposób poprawić efektywność pracowników oraz wyniki własnej firmy. Doskonałym sposobem na to są różnego rodzaju szkolenia, które podwyższą kwalifikacje zatrudnionych pracowników, przyczyniając się także do sukcesu naszej firmy.
winda przemysłowa

Podstawowe wiadomości o systemach transportowych, jakie są stosowane w zakładach przemysłowych

W wielu magazynach i produkcyjnych przedsiębiorstwach jest potrzeba transportowania różnych materiałów. Może to być na przykład po dostarczeniu zakupów, kiedy trzeba je przewieźć na miejsce składowania, albo dostarczenie ich na linię produkcyjną. W niejednym przypadku rzeczami tego typu zajmować się będą pracownicy, czy to w sposób ręczny czy przy pomocy jakiś sprzętów wszystko przewiozą. Lecz w wielu przypadkach dużo bardziej wygodne i szybsze jest wykorzystanie odpowiednich urządzeń transportowych.Współcześnie w przemyśle wykorzystuje się ich dużo różnych odmian, w zależności od oczekiwań i potrzeb.
Miejsce pracy

Kwestie rachunkowe, których należałoby dopilnować w każdym bez wyjątku przedsiębiorstwie.

Pewne kwestie rachunkowe, których trzeba przypilnować w każdym bez wyjątku przedsiębiorstwie domagają się priorytetowego potraktowania. Pozostaje to istotne ze względu na ścisłe działanie przedsiębiorstwa, jak i patrząc na to, aby szef przedsiębiorstwa nie był wystawiony na kary.
dokumenty

Obowiązek prowadzenia dokumentacji pracowniczej przez pracodawcę

W rozdziale kodeksu pracy poświęconemu obowiązkom pracodawcy a dokładnie w art. 94 pkt 9a przewidziany jest obowiązek prowadzenia dokumentacji przez pracodawcę w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz akt osobowych pracowników.
kurs

W ocalaniu życia ludzkiego wielokrotnie najważniejsze znaczenie ma dobrze przeprowadzona reanimacja

Jak wiadomo życie ludzkie jest najogromniejszą wartością i w każdej kryzysowej sytuacji w pierwszej kolejności to rzecz jasna je się ocala. Nie ma obiekcji, że każdy człowiek winien znać kluczowe czynności związane z reanimacją, aby móc zareagować niezwłocznie.
tajemniczy klient

Badanie opinii klientów

Badania satysfakcji klientów to najważniejsza rzecz dla każdego przedsiębiorcy, który usiłuje, by zawsze gwarantować konsumentom najlepszą jakość artykułów i usług. Tego gatunku badania trzeba realizować regularnie, bo nastawienie konsumentów musi być ciągle monitorowane, dzięki czemu można wprowadzać na bieżąco poprawki.
sklep

Tajemniczy klient a ocena jakości obsługi

Obecnie duże ilości kłopotów ze sprawami biznesowymi w sklepach są w stanie pomóc rozwiązywać doświadczeni specjaliści zajmujący się badaniem satysfakcji klientów. Jakość obsługi klienta to przecież niesamowicie istotny czynnik, któremu należy się przyjrzeć z bliska. W natłoku firm oferujących badania jakości obsługi klientów łatwo popaść w dezorientacje. Aby więc dobrze wybrać najbezpieczniej kierować się osądami tylko wytrawnych i doświadczonych specjalistów.