Menu strony
Pracownicy
bezpieczeństwo w pracy

Współczesne techniki informatyczne umożliwiają przyszłym pracownikom pozyskanie wiedzy z zakresu bhp także w wersji online

Nowo zatrudniony pracownik w przedsiębiorstwie jest zobligowany do przejścia kilku stopni wtajemniczenia. Najpierw zapoznaje się z regułami, które panują w danym miejscu pracy oraz obiegiem dokumentów w biurze. Po drugie obejmuje swoje stanowisko, równocześnie wkładając do szuflad prywatne drobne przedmioty, np. ulubiony kubek do kawy. Jednak nie tylko na świeżo zatrudnionym pracowniku ciążą powinności, bo przedsiębiorca także musi dopełnić formalności połączonych z przyjęciem nowej osoby do pracy stałej.
praca

Agencja pracy Wrocław przyjmuje sporo ludzi

Firmy poszukują pracowników na różnorakie sposoby

Powinniśmy zaznaczyć, że choć coraz więcej prac jest wypełnianych przez maszyny, to mimo wszystko wciąż firmy poszukują pracowników, a wykonują to na różnorakie sposoby. Przekazują ogłoszenia do gazety, lub polecają innym wyszukanie odpowiednich podwładnych. Jednakże jaki by nie był sposób, wciąż trzeba powiedzieć jak wielu ludzi się zatrudnia.
call-center

Jakimi metodami można przeprowadzić rekrutację pracowników, wady i zalety outsourcingu HR.

Jeśli ktoś prowadzi swoją firmę to w pewnym momencie może stanąć przed problemem zatrudnienia nowych ludzi. Większość właścicieli firm poszukuje ich samodzielnie, co niekiedy jest mocno niewygodne i zajmuje sporo czasu.
kursanci

Kursy, które są finansowane ze środków Unii Europejskiej mogą ponieść kwalifikacje naszych pracowników i wpłynąć pozytywnie na działanie naszej firmy

Wielu właścicieli firm zastanawia się nad tym w jaki sposób poprawić efektywność pracowników oraz wyniki własnej firmy. Doskonałym sposobem na to są różnego rodzaju szkolenia, które podwyższą kwalifikacje zatrudnionych pracowników, przyczyniając się także do sukcesu naszej firmy.
winda przemysłowa

Podstawowe wiadomości o systemach transportowych, jakie są stosowane w zakładach przemysłowych

W wielu magazynach i produkcyjnych przedsiębiorstwach jest potrzeba transportowania różnych materiałów. Może to być na przykład po dostarczeniu zakupów, kiedy trzeba je przewieźć na miejsce składowania, albo dostarczenie ich na linię produkcyjną. W niejednym przypadku rzeczami tego typu zajmować się będą pracownicy, czy to w sposób ręczny czy przy pomocy jakiś sprzętów wszystko przewiozą. Lecz w wielu przypadkach dużo bardziej wygodne i szybsze jest wykorzystanie odpowiednich urządzeń transportowych.Współcześnie w przemyśle wykorzystuje się ich dużo różnych odmian, w zależności od oczekiwań i potrzeb.
Miejsce pracy

Kwestie rachunkowe, których należałoby dopilnować w każdym bez wyjątku przedsiębiorstwie.

Pewne kwestie rachunkowe, których trzeba przypilnować w każdym bez wyjątku przedsiębiorstwie domagają się priorytetowego potraktowania. Pozostaje to istotne ze względu na ścisłe działanie przedsiębiorstwa, jak i patrząc na to, aby szef przedsiębiorstwa nie był wystawiony na kary.
dokumenty

Obowiązek prowadzenia dokumentacji pracowniczej przez pracodawcę

W rozdziale kodeksu pracy poświęconemu obowiązkom pracodawcy a dokładnie w art. 94 pkt 9a przewidziany jest obowiązek prowadzenia dokumentacji przez pracodawcę w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz akt osobowych pracowników.
kurs

W ocalaniu życia ludzkiego wielokrotnie najważniejsze znaczenie ma dobrze przeprowadzona reanimacja

Jak wiadomo życie ludzkie jest najogromniejszą wartością i w każdej kryzysowej sytuacji w pierwszej kolejności to rzecz jasna je się ocala. Nie ma obiekcji, że każdy człowiek winien znać kluczowe czynności związane z reanimacją, aby móc zareagować niezwłocznie.
tajemniczy klient

Badanie opinii klientów

Badania satysfakcji klientów to najważniejsza rzecz dla każdego przedsiębiorcy, który usiłuje, by zawsze gwarantować konsumentom najlepszą jakość artykułów i usług. Tego gatunku badania trzeba realizować regularnie, bo nastawienie konsumentów musi być ciągle monitorowane, dzięki czemu można wprowadzać na bieżąco poprawki.
sklep

Tajemniczy klient a ocena jakości obsługi

Obecnie duże ilości kłopotów ze sprawami biznesowymi w sklepach są w stanie pomóc rozwiązywać doświadczeni specjaliści zajmujący się badaniem satysfakcji klientów. Jakość obsługi klienta to przecież niesamowicie istotny czynnik, któremu należy się przyjrzeć z bliska. W natłoku firm oferujących badania jakości obsługi klientów łatwo popaść w dezorientacje. Aby więc dobrze wybrać najbezpieczniej kierować się osądami tylko wytrawnych i doświadczonych specjalistów.