Menu strony
Rynku

Jak zmienia się rynek nieruchomości użytkowych?

Intensywnie mówi się o kryzysie w gospodarce, ale póki co nie dostrzega się go na rynku lokali użytkowych. Zwłaszcza w warszawie, najbardziej rozwiniętym biznesowo polskim mieście, gdzie powierzchnie biurowe ciągle sprzedają się praktycznie natychmiast.
agencja interaktywna

Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Na naszym rynku pojawia się ostatnimi czasy coraz więcej firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych i agencji interaktywnych o różnorodnych profilach aktywności.


Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Wiele z nich bierze czynny udział nie wyłącznie w skomplikowanych projektach interaktywnych, ale też graficznych zwiększając bez ustanku zyski swoich klientów.


Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Co więcej, mnóstwo z tychże firm, to spółki dynamicznie rozwijające się, twórcze, posiadające ekipy ekspertów.
odbitka - firma

Jakiej pracy poszukują studenci technicznych kierunków studiów?

Jak wiadomo, teraz najbardziej popularnym fachem, jakiego z powodzeniem można uczyć się pobierając nauki na uniwersytetach technicznych, jest praca programista php.
Teczki ofertowe

Jak reklamować swoje przedsiębiorstwo

Co krok w obecnych czasach natykamy się na reklamy. Są wszędzie i w każdej możliwej formie. Od wielkich billboardów na ulicach, poprzez citylighty, duże strony w gazetach, pendrive’y czy innego rodzaju gadżety Gdy prowadzimy firmę, która zajmuje się dystrybucją czegokolwiek – produktów czy usług – to bez znaczenia, najważniejszym nośnikiem reklamy są teczki ofertowe.
mieszkania

Czy zakup mieszkania we Wrocławiu to dobry patent na inwestowanie w nieruchomości?

Zniszczę trochę napięcie i od razu rozwiążę pytanie postawione na rozpoczęciu niniejszego tekstu - pewnie, że tak. A z jakiego powodu mieszkania we Wrocławiu są tak ciekawe jako długoterminowa inwestycja? Pomyślmy więc razem i znajdźmy powody opłacalności.