Menu strony
Firmy
praca

Internet oferuje nowe możliwości na szukanie pracy

Internet to obecnie jedno z najważniejszych miejsc poszukiwania pracowników. Dla osób szukających pracowników stanowi zaplecze ewentualnych pracowników, zaś dla ludzi którzy są w trakcie szukania pracy jest kopalnią publikacji, którą odkrywamy bez wychodzenia na zewnątrz. Codziennie na polskich stronach www pojawia się wiele najświeższych ofert pracy.
certyfikat

Co certyfikat ISO powinien znaczyć dla konrahentów firm?

Wiele mówi się na temat certyfikatów ISO. Właściciele bardzo starają się, by go zdobyć. Ale czy zdajemy sobie sprawę z tego czym on tak naprawdę jest? Jakie daje apanaże nam, użytkownikom? Zastanówmy się...
Mocne wejście Twojej firmy

Pomoc dla firmy - nowoczesne podejście do biznesu

Kultura organizacji to istotne pojęcie, które ocenia klimat, system wartości i norm w firmie. Formuje się samoistnie, ale może ulec wpływowi ze strony kadry zarządzającej. Ogólnie zależy od takich czynników, jak nastawienie pracowników, podział zadań i techniki motywowania
Praca przy komputerze

Mobilne rozwiązania do zarządzania firmą

Nowoczesna bizneswoman lubi mieć swoją działalność zawsze „na oku”. Jeśli przy tym chce zaoszczędzić na kosztach związanych z usługami informatycznymi, dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z oprogramowania w chmurze i wybór modelu SaaS.
dom

Praca w nieruchomościach

Jak w każdej branży, tak i w tej niezbędne są pewne umiejętności i wiedza. Nie ma jednak aktu prawnego, który określałby, jakie wykształcenie jest niezbędne do zajmowania danego stanowiska. Oczywiście nie oznacza to, iż takie wymagania nigdzie nie obowiązują.
pieniądze

Z jakich powodów dobrze jest być rzeczoznawcą majątkowym?

Jakie zawody powodują, że w sumie nie powinniśmy obawiać się o własną przyszłość, ponieważ tak czy siak będziemy mieli pracę? Może pracownicy sektora budżetowego mogą mieć takową pewność, w szczególności lekarze. Jednak cała reszta pewnie nie musi zbytnio panikować, obawiać się o swoją przyszłość, lecz bez wątpienia akurat dzisiaj trudno o pewną pracę.
pracownicy w odzieży ochronnej

Czy profesjonalne ubrania ochronne są niezbędnym elementem w czasie pracy?

Nie da się ukryć faktu, że praca to bez wątpliwości nasza codzienna powinność. Dzięki niej jesteśmy w stanie dobrze funkcjonować oraz zaspokajać nasze podstawowe potrzeby. Niemniej tymczasem, często zdarza się, że warunki, w których przychodzi nam pracować są niezmiernie trudne. Jak się bowiem okazuje wielu pracodawców zapomina o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, które niestety nadzwyczaj mocno odbijają się na możliwości bezproblemowej pracy osób zatrudnionych.
internet

Promowanie przedsiębiorstwa w sieci i prasie

W związku z intensywnym rozwojem Internetu powstały agencje interaktywne. Jest to dosyć nowatorski wytwór, który zajmuje się opracowaniem a także wdrażaniem wizerunku firmy w Internecie. Do najbardziej znanych usług agencji należy wykonywanie stron WWW, generowanie portali społecznościowych czy również pozycjonowanie stron WWW. Oferty tego typu agencji skierowane są zarazem do niedużych, ogromnych jak i średnich przedsiębiorstw.
styropian

Budownictwo przemysłowe

Pojęcie budownictwa przemysłowego wynika głównie z metod wykorzystania budynku, do celów: wytwórczych, usługowych i przechowywania. Punktem wyjścia do wyboru umiejscowienia tego rodzaju inwestycji, są: teren o dużej powierzchni o przeznaczeniu przemysłowym bądź usługowym, oraz dobre położenie pod względem komunikacyjnym, dzięki czemu np. hale przemysłowe tworzą efektywny element łańcucha logistycznego.
LAPTOP Z SERII Q

Skuteczne zarządzanie zasobami

Systemy informatyczne w firmie pomagają we właściwym obrocie zasobami i w wykorzystywaniu dostępnych danych. Nawet bardzo niewielka firma może pozwolić sobie na zakup pakietu tego rodzaju oprogramowania, które powszechnie nazywa się skrótem „erp”.