Menu strony
Firmy
Praca przy komputerze

Mobilne rozwiązania do zarządzania firmą

Nowoczesna bizneswoman lubi mieć swoją działalność zawsze „na oku”. Jeśli przy tym chce zaoszczędzić na kosztach związanych z usługami informatycznymi, dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z oprogramowania w chmurze i wybór modelu SaaS.

Organizacja firmowych wyjazdów

Nowoczesne firmy często organizują grupowe wyjazdy. To sprawdzony sposób|skuteczna metoda na poprawę relacji pracowników i motywację do lepszej pracy. Koordynacja takiej wyprawy nie jest wcale prosta i wymaga doświadczania.
internet

Promowanie przedsiębiorstwa w sieci i prasie

W związku z energicznym rozwojem Internetu zaistniały agencje interaktywne. Jest to dość nowatorski wytwór, który zajmuje się sporządzaniem jak również wdrażaniem wizerunku firmy w Internecie. Do najbardziej znanych usług agencji należy tworzenie stron WWW, tworzenie portali społecznościowych czy także pozycjonowanie stron WWW. Oferty tego rodzaju agencji zwrócone są zarazem do małych, dużych jak i średnich firm.
firma w niemczech

Jak najlepiej założyć działalność w Niemczech.

Z powodu bardzo dużych finansowych obciążeń wielu ludzi z Polski myśli poważnie o otworzeniu firmy w jednym z innych krajów. W związku z tym że od 2004 roku Polska wchodzi w skład Unii Europejskiej, to nie powinno być żadnych prawnych przeciwwskazań, żeby tego nie zrobić. Do najpopularniejszych miejsc na otwarcie swojej firmy poza granicami naszego kraju zalicza się Niemcy, które są także naszym sąsiadem z zachodu.
pracownicy

Bezrobocie - z czego wynika? Z przymusu czy z wolnego wyboru? Jak poradzić sobie na rynku pracy

W krajach Unii Europejskiej od jakiegoś czasu politycy zrzędzą na brak pracy. Utarło się, że wielu ludzi po studiach wyższych nie potrafi znaleźć pracę. Czy jest w tym słuszność? Twierdzenie to zależy od wielu zmiennych. Zazwyczaj to osoby, które nie posiadają chęci do walki a tym samym nie umieją sprostać z czekającymi na nich barierami. Wielu ludzi porywa się na zmianę wcześniejszego zamiaru odnoszącego się do zatrudnienia w wyuczonym zawodzie i znajduje ją tam, gdzie jest popyt.
pracownicy w odzieży ochronnej

Czy profesjonalne ubrania ochronne są niezbędnym elementem w czasie pracy?

Nie da się ukryć faktu, że praca to bez wątpliwości nasza codzienna powinność. Dzięki niej jesteśmy w stanie dobrze funkcjonować oraz zaspokajać nasze podstawowe potrzeby. Niemniej jednak, często zdarza się, że warunki, w których przychodzi nam pracować są wybitnie trudne. Jak się bowiem okazuje wielu pracodawców zapomina o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, które niestety niesłychanie mocno odbijają się na możliwości bezproblemowej pracy osób zatrudnionych.
nowoczesne biuro rachunkowe

Fachowe biuro rachunkowe. Jak wybrać i na co zwracać uwagę? Podstawowe wskazówki

Niejednokrotnie współczesne prawo rachunkowe przekształca się tak szybko, że sporo przedsiębiorstw nie poradzi sobie z tym problemem. Wówczas poszukuje wsparcia w postaci fachowców, a to oferuje biuro rachunkowe Olsztyn. Biura takie zajmują się szeroko pojętą rachunkowością, mianowicie gromadzą rejestrację w celach rozliczeniowych oraz organizują wszelką dokumentację, jaka odzwierciedla przychody firmy. Jest to jedna z wielu propozycji, którą posiadają punkty księgowe, jako że rynek wymusza spory wachlarz usług w tej branży. Do najbardziej powszechnych usług należałoby wliczyć gromadzenie dokumentacji kadrowej, zmiany w dokumentach czy pomoc w wyborze rodzaju opodatkowania.
Narada w firmie

W jaki sposób obecnie można nowoczesnymi metodami zarządzać swoim przedsiębiorstwem, rola certyfikatów iso w tym procesie

Każda z firm która się chce utrzymać na coraz bardziej konkurencyjnych rynkach musi być jak najbardziej nowoczesna i wydajna. Czasy, gdy można było w przydomowym garażu produkować coś, co kupowało połowę Polski już bezpowrotnie minęły. Współcześnie nie da się zachować konkurencyjności i wysokiego poziomu bez odpowiedniego wsparcia, czy to ze strony zaawansowanych urządzeń, czy nowoczesnego oprogramowania czy w końcu biznesowych procesów oraz procedur panujących w firmie.
Pieniądze, Euro

Program lojalnościowy

W dzisiejszych czasach mało korporacji zdaje sobie sprawę jak istotnesą programy lojalnościowe. Instytucje, które choć raz spotkały się z przychodami wynikającymi z przywiązania klienta do marki, szukają rozwiązań , które pozwolą zoptymalizować ten proces. W Polsce istnieje wiele firm zajmujących się całościową obsługą programów lojalnościowych oraz motywacyjnych. Jednak wybór odpowiedniej nie jest łatwy, ponieważ ilość oferowanych wariantów jest zatrważająca.
Księgowość, finanse

Jakim sposobem ogarniać firmowe dokumenty

Właściwie każdy właściciel przedsiębiorstwa zdaje sobie świetnie sprawę z faktu, jak trudne jest prowadzenie własnego interesu. Oczywiście jeżeli prowadzisz kilkuosobową firmę, nie musisz martwić się różnymi kwestiami, jednakże z każdym następnym rokiem obowiązków na pewno będzie tylko więcej. Zazwyczaj najwięcej kłopotów przysparzają właścicielom przedsiębiorstw rozliczenia finansowe.