Firmy
Nauka języka w firmie

Efektywne sposoby oceny pracowników

Profesjonalny personel firmy lub instytucji to zespół osób, które posiadają wykształcenie kierunkowe i doświadczenie, aby obejmować stanowiska, które zostały im powierzone. Dodatkowo kadra pracowników to osoby, które dążą do rozwoju, samokształcenia i rozszerzania wiedzy. Potrafią ze sobą współpracować dla dobra organizacji, są elastyczni i kreatywni. Żeby przekonać się, czy dany pracownik dobrze radzi sobie na powierzonym stanowisku, pracodawcy poddają pracowników ocenie.
Biznes, mężczyźni

Na czym oparty jest outsourcing informatyczny?

Tajemniczo brzmiący termin outsourcing informatyczny to szereg rozwiązań z dziedziny IT, które w znacznym stopniu uproszczą codzienne funkcjonowanie, chociaż nie wszyscy o tym wiedzą oraz są tego świadomi. Znakomite rozwiązania outsourcingowe, które stale są udoskonalane na szeroką skalę w Polsce, obejmują prowadzenie różnych działań, które mają na celu zwiększenie oraz pełną intensyfikację konkurencyjności danej firmy.
E-biznes, internet

Radca prawny - niezastąpiona pomoc przy kłopotach prawnych.

Prawo obowiązuje każdego obywatela. Przepisy są jednak na tyle skomplikowanym zbiorem zasad, że niemądrze jest oczekiwać, że każdy człowiek będzie rozumiał każdy przepis, choć, przynajmniej teoretycznie, powinien. Na szczęście nie musimy być skazani na ślęczenie wśród dziesiątków ksiąg i przepisów.
finanse, rachunki

Obecnie dostępne usługi rachunkowe w naszym mieście

Potrzeby na usługi rachunkowe wzrosło w przeciągu paru ostatnich lat, a co za tym idzie, powiększyła się również liczebność kancelarii, które zajmują się usługami rachunkowymi.
Prowadzenie usług rachunkowych na zlecenia interesanta, jest jedną z najczęściej realizowanych usług poprzez przeróżne biura księgowe, aczkolwiek usługa ta stanowi zaledwie niewielki ułamek wszystkich usług, które może świadczyć takie biuro. Usługi rachunkowe we Wrocłąwiu, to nie jedynie prowadzenie rachunkowości, ale generalnie finanse.
call-center

Jakimi metodami można przeprowadzić rekrutację pracowników, wady i zalety outsourcingu HR.

Jeśli ktoś prowadzi własną firmę to w pewnym momencie stanie przed problemem zatrudnienia nowych ludzi. Większość właścicieli firm szuka ich samodzielnie, co czasem jest nieco kłopotliwe i może zajmować dużo czasu.
Praca przy komputerze

Kobiety poszukiwane do pracy w IT

Praca programisty nie ogranicza się do siedzenia z nosem przed monitorem. Jak potwierdzają specjaliści ds. HR, jest to zawód pełen wyzwań, który wymaga wysoko rozwiniętych kompetencji miękkich. Świetnie sprawdzają się w nim kobiety, których niestety cały czas brakuje w branży IT.
osoba fizyczna

Jakimi priorytetami należy kierować się podczas wybierania kancelarii prawnej?

Jeśli nie jesteś zadowolony ze standardu usług zapewnianych przez Twoją bieżącą kancelarię prawną, przy wybieraniu kolejnej prawidłowo jest brać pod uwagę opinie wystawiane przez aktualnych interesantów.


Jakimi priorytetami należy kierować się podczas wybierania kancelarii prawnej?

Dodatkowo jeżeli chciałbyś zmienić ją jedynie ze względu na wielkość opłat, możliwe, że odmiana prawnika nie da spodziewanych skutków, ponieważ "dobry" i "niedrogi" prawnik to dwa przeciwstawne określenia.
Pieniądze, Euro

Program lojalnościowy

W dzisiejszych czasach niedużo firm zdaje sobie sprawę jak ważnesą programy lojalnościowe. Firmy, które choć raz spotkały się z przychodami wynikającymi z przywiązania konsumenta do marki, szukają rozwiązań , które pozwolą zoptymalizować ten proces. Na polskim rynku istnieje wiele firm zajmujących się kompleksową obsługą systemów lojalnościowych oraz motywacyjnych. Jednak wybór odpowiedniej nie jest prosty, ponieważ ilość oferowanych wariantów jest zatrważająca.
pieniądze

Z jakich powodów dobrze jest być rzeczoznawcą majątkowym?

Jakie profesje sprawiają, że tak naprawdę nie powinniśmy bać się o własną przyszłość, bo tak czy siak będziemy mieli zatrudnienie? Może pracownicy budżetówki mogą mieć taką pewność, w szczególności lekarze. Jednak cała reszta zapewne nie powinna za bardzo panikować, obawiać się o swoją przyszłość, ale bez wątpienia akurat dzisiaj ciężko o pewną pracę.
baner reklamowy

Czy wielkopowierzchniowe ogłoszenia reklamowe znikną z naszych miast? Alternatywne sposoby reklamy.

Od pewnego czasu słyszy się o pomyśle podjęcia kroków w celu uchwalenia ustawy zabraniającej umieszczania ogromnych reklam w centrach miast. Argumenty brzmią na naprawdę istotne - szpecą obraz miast, przesłaniają ładne budynki, starówkę, są podświetlane bardzo wyraźnymi światłami, które przeszkadzają mieszkańcom. Każdy płot, balustrada czy nawet przystanek zamieniają się w słupy ogłoszeniowe. Idąc po trotuarach omijamy potykacze z ogłoszeniami lokalnych firm. Ale przedmieścia też nie wyglądają korzystniej – jadąc obwodnicami miast na poboczu widzimy to samo – wolnostojące reklamy o różnej wielkości. Czy inne formy reklamy zaistnieją i wyjdą na pierwszy plan gdy zupełnie znikną banery?