Menu strony
Firmy
Flaga Unii Europejskiej

Jak zdobyć dofinansowanie dla firmy

Kiedy mamy pomysł na biznes, za to nie mamy środków na jego zrealizowanie możemy podjąć różnego typu kroki które umożliwią nam znalezienie finansowania. Wydaje się, że jest to bardzo trudne, ale to błędne podejście. Oczywiście, czasem formularz wniosku o dotację zdaje się być pisany po "chińsku", zaświadczeń trzeba złożyć bardzo wiele, ale nie ma rzeczy niemożliwych, z pewnością sobie z tym poradzimy. Jak więc pozyskać dofinansowanie dla firmy?
szkolenie firmowe

O tym dlaczego warto się dokształcać. Jakie to profity daje oraz jak wpływa na zdolności indywidualne, lecz także na korzyści dla firmy

Obecne czasy są niesamowicie zmienne, wszystko przeobraża się w zastraszającym tempie, aż trudno jest to w jakiś sposób okiełznać. W ten sposób całkiem zasadne jest twierdzenie, że warto się szkolić, żeby za tym wszystkim nadążyć. Z jednej bowiem strony mamy te przeobrażenia, z drugiej wciąż bardziej wymagających prawodawców. By to pogodzić oraz się odnaleźć w rzeczywistości niezbędne, aby szkolić się na bieżąco, nie zapominając o odkrywaniu nowych trendów w danej dziedzinie. Bez wątpienia każdy pracodawca pragnąłby posiadać w swoich szeregach pracowników, którzy odznaczają się zdobywania nowej wiedzy, jak również dostosowania własnych działań do zmian, które zachodzą na rynku.
Blog, internet

Biznes? Może videoblog?

Internet zrewolucjonizował nasze życie, co do tego zagadnienia nie ma żadnych wątpliwości. Okres lat dziewięćdziesiątych zdaje się w tym sensie naprawdę odległy. dowiadywaliśmy się z telewizji i gazet, nie było własnych internetowych mediów|. Dzisiaj natomiast każdy może mieć blog lub kanał video i dotrzeć tym sposobem do szerszego grona ludzi. Wiele osób już z tego skorzystało i zarabia dzięki temu fajne pieniądze.
Firma przeprowadzkowa

Kto bierze na siebie przenosiny biura? Szukamy dobrej firmy do przeprowadzki w okolicach Poznania.

Kiedy nadchodzi taki czas i instytucja po prostu przestaje się mieścić w danej siedzibie albo szuka bardzo przestrzennego, prestiżowego albo lepiej zlokalizowanego budynku, warto sprowadzić ekipę, która przeprowadzi kompleksową przeprowadzkę firmy. W jaki sposób poszukać kogoś solidnego?
Biznes, mężczyźni

Consulting i coaching - sprawdzone rozwiązania dla przedsiębiorstw

W naszym pomocnym artykule omawiamy pojęcia z dziedziny biznesu, które są kluczowe w obecnym czasie. Powinien poznać je każdy przedsiębiorca planujący osiągnąć sukces w współczesnym, niełatwym ekonomicznie świecie. Zachęcamy do lektury.
Praca przy komputerze

Kobiety poszukiwane do pracy w IT

Praca programisty nie ogranicza się do siedzenia z nosem przed monitorem. Jak potwierdzają specjaliści ds. HR, jest to zawód pełen wyzwań, który wymaga wysoko rozwiniętych kompetencji miękkich. Świetnie sprawdzają się w nim kobiety, których niestety cały czas brakuje w branży IT.
E-biznes, internet

Radca prawny - niezastąpiona pomoc przy kłopotach prawnych.

Prawo obowiązuje wszystkich ludzi. Przepisy są niestety dostatecznie skomplikowanym zbiorem zasad, że niemądrze jest oczekiwać, że każdy obywatel będzie rozumiał każdy przepis, choć, przynajmniej teoretycznie, ma taki obowiązek. Szczęśliwie nie musimy być skazani na ślęczenie wśród setek tomów i paragrafów.
udzielanie porad prawnych

Co może windykator?

Przystąpienie egzekutora do egzekucji zaległych zobowiązań to wyjście ostateczne, jednak częstokroć praktykowane przez samych wierzycieli czy też jednostki windykacyjne.


Co może windykator?

egzekucja komornicza to przymus i ostateczność.
Praca, biznesmen

Organizacja imprez integracyjnych – świetne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa.

Współcześnie coraz więcej firm zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zamiłowania, swoją ofertę przygotowało również setki innych firm. Przykładowo wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak wyjazdy firmowe, by zaobserwować jak mnóstwo możliwości wsparcia mamy.
call-center

Jakimi metodami można przeprowadzić rekrutację pracowników, wady i zalety outsourcingu HR.

Jeśli ktoś prowadzi swoją firmę to prędzej czy później stanie przed problemem zatrudnienia nowych ludzi. Większość pracodawców poszukuje ich na własną rękę, co czasami może być nieco niewygodne i może zajmować dużo czasu.