Menu strony
Firmy
Księgowość

Księgowość zewnętrzna – czy warto?

Outsourcing księgowości to cieszące się popularnością i często kluczowe rozwiązanie w obecnych realiach. Wiele przedsiębiorstw wybiera likwidację wewnętrznego działu księgowości i zlecanie tych zadań zewnętrznym instytucjom. Sprawdź, jakie plusy i minusy posiada taka decyzja i co jest istotne, kiedy wybieramy zewnętrzną rachunkowość.
Księgowość

Po co nam audyt finansowy?

Gdy prowadzimy własne przedsiębiorstwo z pewnością nieobce jest nam określenie audytu finansowego. Większość osób drży na samo wspomnienie o audycie i uważa go za następną straszną, obowiązkową kontrolę. Audytor staje się potworem czyhającym na każde potknięcie finansowe przedsiębiorstwa tylko po to by móc je wytknąć i nałożyć kary. To błędne rozumowanie. Audyt finansowy to pewien zestaw procedur i testów, mających pomóc w skontrolowaniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest przygotowane prawidłowo i czy nie występują istotne rozbieżności między stanem rzeczywistym a tym ze sprawozdania.
Transport towarów

Spedycja wspaniały pomysł na biznes Przeczytaj cenne informacje!

Czymś zupełnie typowym jest to, że jeśli jakiś człowiek ma odrobinę większe wymagania od życia, otwiera własny biznes. Chociaż oczywiście nie jest powiedziane, że to jakaś reguła. Jednakże prawda jest taka, iż czymś niesamowicie ważnym jest to, aby wiedzieć, że zakładanie własnej firmy nie jest łatwe. I nie chodzi tutaj nawet o nadmierną biurokrację albo pieniądze, lecz chociażby brak pomysłów, jaką firmę warto w dzisiejszych czasach założyć.
jachty Marinara

Imprezy dla pracowników pod żaglami

Jak sprawić, by pracownicy byli oddani firmie, by pracowali wydajniej? Z badań wynika, że pracownik musi być zadowolony i wówczas jest bardziej związany z firmą.
Zabudowa stoiska targowego

Organizacja targów jest ostatnio w modzie.

Największe targi organizowane są raz do roku. Każda z branż stara się o to, ażeby tego typu przedsięwzięcia skupiały na sobie zainteresowanie możliwie jak najliczniejszej grupy odwiedzających oraz także odbiorców. W tym celu niezbędne jest zorganizowanie tejże imprezy w sposób bardzo rzetelny.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu

Gry biznesowe pozwalają symulować wiele elementów mających związek z realnym światem.

Gry biznesowe, są w dzisiejszych czasach bardzo często wybierane przez bardzo dużo osób, dlatego że wymagają one ogromnego skupienia, ale także umiejętności logicznego myślenia, jak też podejmowania spontanicznych decyzji, jakie mogą wywołać bardzo duży napływ bonusów w postaci wirtualnych lub też rzeczywistych pieniędzy. Gry biznesowe zdecydowanie częściej występują w sieci, gdyż ludzie poszukują wielu metod, by nauczyć się tak ważnych cech, jakie potrzebne są do radzenia sobie w biznesie. Jest dużo gier, w jakich jest się szefem firmy, lub instytucji i trzeba prowadzić szkolenia zarządzanie, żeby w taki sposób fikcyjni pracownicy funkcjonowali poprawnie, a więc by realizowali wszelkie czynności zgodnie z poleceniami i żeby ich praca była rzecz jasna jak najbardziej efektywna.

Organizacja firmowych wyjazdów

Nowoczesne firmy chętnie organizują grupowe wyjazdy. To najlepszy sposób|najlepsza metoda na połączenie pracowników i zachęta do lepszej pracy. Organizacja firmowej imprezy jest trudna i wymaga doświadczania.
Mocne wejście Twojej firmy

Pomoc dla firmy - nowoczesne podejście do biznesu

Kultura organizacji to ważne pojęcie, które definiuje specyfikę, zbiór wartości i reguł w przedsiębiorstwie. Pojawia się samoistnie, jednak podlega wpływowi ze strony kadry zarządzającej. Ogólnie zależy od takich czynników, jak wiek kadry, podział zadań i techniki zachęcania do pracy
Praca przy komputerze

Propozycje zatrudnienia w różnych regionach Polski.

Kiedy przeszukuje się propozycje pracy w różnych rejonach kraju to można spostrzec, że nie będzie ich mało. Głównie, po wakacjach sytuacja na polskim rynku się ustabilizowała i tym sposobem będzie okazja znaleźć propozycje odnoszące się nie tylko do pracy tymczasowej. Będzie chodzić w tym wypadku o pracę w biurze, czy także pracę na danych posadach kierowniczych.
50 złotych

Pragniesz się rozwijać? Zainteresuje cię marketing

W obecnych realiach na rodzimym rynku istnieje pełno firm. Właściwie każda z branż jest zajęta, dlatego jeśli ktoś jest przedsiębiorcą i chce przetrwać, musi na poważnie zająć się marketingiem swojej firmy. Lecz nie każdy odnajduje się w danych realiach, dlatego należy zatrudnić odpowiedniego specjalistę, który pomoże nam osiągnąć spory sukces.