Menu strony
Pieniądze
sprzątanie mieszkania

Zakłady sprzątające cieszą się wysoką popularnością tak samo u klientów firmowych, jak i indywidualnych

Nie da się ukryć, że sprzątanie jest jednym z zadań, które umie pochłonąć wiele czasu i mało osób za nim przepada. Po męczącym dniu pracy każdy myśli o wypoczynku, stąd wizja sprzątania domu nie napawa nas pozytywnie. Z tego powodu tak ogromnym wzięciem radują się firmy sprzątające, jakie oferują swoje świadczenia zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.
rozwód

Kiedy bierzemy rozwód, rozejrzyjmy się za solidnym prawnikiem!

Wzrasta liczba związków małżeńskich, które po jakimś odstępie czasu, z przeróżnych powodów ulegają zakończeniu. No cóż, rozwód jest w każdym przypadku niemiłą sytuacją, ale jeżeli jakiś związek małżeński jest najzupełniej do kitu, czymś bardzo wskazanym jest to, aby porozglądać się za prawnikiem.
wynajmowanie mieszkania

Dlaczego powinno się pamiętać o odprowadzaniu podatku od wynajmu lokalu

W dzisiejszych czasach nadzwyczaj wiele osób decyduje się na wynajem lokalu innym osobom. Może to być lokal biurowy bądź też mieszkalny. W szczególności multum ofert najmu dotyczy mieszkań. Nie ma się co dziwić, bowiem wypożyczanie mieszkania jest sprawą niezwykle dochodową. Czasami zdarza się tak, iż ktoś posiada przykładowo dwa mieszkania własnościowe.
odzyskiwanie pieniędzy - windykacja

Jak najkorzystniej odzyskać swoje pieniądze? Jakie są na to metody? O czym warto wiedzieć?

Jak dług nie zostanie zapłacony w terminie, a poza tym, nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić, to oznaka, że powinniśmy wybrać odpowiedni sposób, aby poradzić sobie z taką trudnością. Najbardziej łatwym i najszybszym rozwiązaniem może być sprzedaż długu, nie jest to jednakowoż najbardziej korzystne wyjście, bo w ten sposób odzyskamy wyłącznie małą część należności. Co więcej, firmy skupujące długi zrobią to dopiero wtedy, jak same uznają, że można je odzyskać. Co więc zrobić?
firma biznesowa

Zakładamy własną działalność – wymagające wyzwanie, lecz dające często spore zyski

Obecnie mnóstwo ludzi decyduje się założyć prywatną działalność gospodarczą. Sporo osób, chcąc spełnić takie marzenia rozważa taki krok. Część również jest wykończona podleganiem komuś i, pragnąc być niepodległymi i własnymi rękoma kreować swoją biznesową przyszłość.
kredyt

Małe kłopoty z płynnością finansową? Już nie! Sprawdzone produkty finansowe.

Przejściowe kłopoty z gotówką mogą zdarzyć się każdemu. Ponieważ nie zawsze mamy możliwość zwrócić się o pomoc do rodziny czy znajomych, warto skorzystać z ofert finansowych, będących już dłużej na rynku.
Pieniądze

Dlaczego warto korzystać z pożyczek chwilówek?

Czasami w życiu tak się układa, że tracisz wszystko. W jednej chwili możesz być bez pracy, bez mieszkania, z zadłużeniem i bez pieniędzy. Tak więc choć nie wiadomo jak byś starał się, to nie masz szans uregulować wziętej pożyczki w określonym czasie. Dług wtedy zaczyna rosnąć razem z odsetkami i opłatami windykacyjnymi. Pomimo mnóstwa starań i próśb, rozmowy z bankiem nie przynoszą rezultatów.
E-biznes, internet

Radca prawny - niezastąpiona pomoc przy kłopotach prawnych.

Prawo obowiązuje wszystkich ludzi. Przepisy są niestety dostatecznie trudnym zbiorem zasad, że niemądrze jest oczekiwać, że każdy człowiek będzie znał każdy przepis, mimo że, przynajmniej w teorii, ma taki obowiązek. Na szczęście nie musimy być skazani na tkwienie pośród setek tomów i przepisów.
banknoty

Pożyczki hipoteczne

We współczesnych czasach studenci nierzadko usiłują zadbać nie tylko o szczęśliwe zdobycie dyplomu, ale także o odpowiednią pracę i godziwy zarobek. Jak jednak należy przechowywać tym sposobem zdobyte pieniądze? Dziś wiele banków wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i dopasowuje swoje możliwości tak, by konta dla studentów stały się zwyczajną formalnością. Przy załatwianiu zwykłych zakupów coraz istotniejszą rolę spełnia mobilność i uniwersalność, w istotnym stopniu gwarantowana przez niesamowite możliwości, jakie przynosi Internet.
Teczki ofertowe

Jak reklamować swoje przedsiębiorstwo

Co krok ostatnimi czasy natykamy się na reklamy. Są wszędzie i w każdej możliwej formie. Od ogromnych billboardów na ulicach, przez citylighty, duże strony w czasopismach, breloczki czy innego typu przedmioty Jeżeli mamy firmę, która zajmuje się dystrybucją czegokolwiek – produktów czy usług – to bez znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamowym są teczki ofertowe.
1 2 3 4 5 6