Pieniądze
crowdfunding

Wiele osób z pewnością słyszało o pojęciu, którym jest crowdfunding, a więc finansowanie społecznościowe

W ostatnim okresie tego rodzaju inicjatywy stały się niezwykle popularne. Czemu? Głównie ze względu na fakt, że pozwalają na zebranie dość istotnych sum pieniędzy, rzecz jasna o ile finansowany projekt znajdzie wystarczające grono odbiorców.

Alimenty – jeden z najważniejszych problemów, który odnosi się do wzrastającej liczby nastolatków

Alimenty to słowo, które dotyczy niestety rosnącej ilości osób. Wprawdzie wprowadzenie tego terminu do ustawodawstwa jest niewątpliwie pozytywne, jednakże bycie wychowywanym tylko przez matkę jest w wielu przypadkach obarczone rozmaitymi problemami natury psychologicznej.
windykacja

Jak odzyskać swoje środki

Sporemu gronu osób zdaje się, że niestety będąc tu w Polsce, nie damy rady odzyskać pieniędzy spoza granic naszego kraju. Jest to złe rozumowanie. Środki możemy odzyskać z każdego kraju, nie ma znaczenia to w jakim miejscu się znajdujemy. Jedyne, co może doprowadzić do dezorientacji to ilość formalności. Jednak wystarczy odszukać firmę zajmującą się ściąganiem należności. Jeżeli mowa o sprawach związanych z odzyskiwaniem środków od naszego zachodniego sąsiada, to jest w Polsce sporo firm, które są w stanie się tym zająć - windykacja Niemcy, to standardowy rodzaj działania, jaki jest organizowany przez tego rodzaju firmy.
Bank Uni Europejskiej

Rachunek bankowości osobistej a fundusze unijne

U nas niezwykle popularne stają się opcje takie jak rachunek bankowości osobistej. Dzięki jego otworzeniu zmieniają się cele i priorytety wielu inwestorów, którzy dostrzegają ogromne szanse na powiększenie finansów. Systematyczne wprowadzanie na polski rynek finansowy różnorodnych programów operacyjnych wpływa w znacznym stopniu na powiększenie się systematycznie możliwości gospodarczych w Polsce. Eksperci rekomendują korzystanie jedynie ze sprawdzonych opcji.
Dobre inwestycje

Jak mądrze inwestować?

Gdy posiadasz jakiś kapitał i planujesz go pomnożyć na pewno zastanawiasz się w co inwestować? Czy inwestowanie w waluty jest dobrym pomysłem? Wybór jest spory i warto poznać możliwości zanim podejmiemy decyzję. To ogólnie wiadome, że każdy człowiek chce jak najlepiej zainwestować pieniądze. Pieniądze szczęścia może nie dają, ale są bardzo istotne.
Portfel, pieniądze

Co robić gdy zgubisz portfel?

Z raportu infoDOK wynika, że w ostatnim kwartale 2012 roku łączna kwota prób wyłudzeń kredytów wyniosła 54 mln złotych. Złodzieje wiedzą bowiem, że często do zaciągnięcia kredytu wystarczy skradziony dowód tożsamości. Warto więc wiedzieć jak chronić nie tylko karty płatnicze, ale również dokumenty, gdy zgubimy portfel.
Kredyt hipoteczny

Pożyczki pozabankowe – czym są oraz z jakiego powodu dzisiaj cechują się wśród klientów tak dużą popularnością

Kłopoty finansowe niestety mogą dotknąć nas na różnych etapach życia, w związku z tym tak dużym zainteresowaniem wyróżniają się obecnie wszelkiego rodzaju kredyty oraz pożyczki, jakie czasem są w stanie chwilowo załatać domową dziurę budżetową. Niewątpliwie jednym z zazwyczaj zaciąganych kredytów jest kredyt hipoteczny.
monety

Dotacje pieniężne dzięki jakim kraj posiada okazję się idealnie rozwijać

Nie da się zaprzeczyć, że zapomogi finansowe dzięki którym kraj może się świetnie rozwinąć pozostają wyjątkowo ważne. To albowiem dzięki nim w całości ma szansę rozwijać się Polska na wielu obszarach. Zapomogi można albowiem pozyskać abstrahując od gałęzi, w jaką się zainwestuje, co od razu spowoduje, iż konkretną kwestią jest zaciekawionych bardzo wiele ludzi.
Spawacz

Wsparcie dla osób z problemami z zadłużeniami

Duża ilość Polaków, wydaje się nawet iż większość, wzięła różnorakie kredyty. Niektórzy ludzie ze stałą częstotliwością je spłacają, inni mają wielkie trudności z odłożeniem pieniędzy na następną ratę.
firma biznesowa

Zakładamy własną działalność – wymagające wyzwanie, lecz dające często spore zyski

Współcześnie mnóstwo ludzi podejmuje decyzję by otworzyć prywatną firmę. Wiele osób, pragnąc spełnić takie marzenia rozważa taki krok. Część również jest zmęczona pracowaniem dla kogoś i, chcąc być niepodległymi i samodzielnie kreować swoją biznesową przyszłość.
1 2 3 4 5 6