Menu strony
Pieniądze
Pieniądze

Dlaczego warto korzystać z pożyczek chwilówek?

Czasem w życiu tak się układa, że przegrywasz wszystko. W jednej chwili możesz być bez zatrudnienia, bez mieszkania, z zadłużeniem i bez funduszy. Tak więc chociaż nie wiadomo jak byś pragnął, to nie masz opcji uregulować wziętej pożyczki w określonym terminie. Dług wtedy zaczyna wzrastać wraz z odsetkami i kosztami windykacyjnymi. Mimo mnóstwa dążeń i próśb, rozmowy z bankiem nie przynoszą skutków.
E-biznes, internet

Radca prawny - niezastąpiona pomoc przy kłopotach prawnych.

Prawo obowiązuje wszystkich ludzi. Przepisy są niestety dostatecznie skomplikowanym zbiorem zasad, że niemądrze jest oczekiwać, że każdy obywatel będzie rozumiał każdy przepis, choć, przynajmniej teoretycznie, ma taki obowiązek. Szczęśliwie nie musimy być skazani na ślęczenie wśród setek tomów i paragrafów.
zespół aktuariuszy

Odprawy na emeryturę, oferta biura aktuarialnego

Sporo ludzi nie może wręcz się doczekać, gdy nastąpi moment, kiedy będą mogły przejść na wytęsknioną emeryturę. Jednak są również takie osoby, którym wcale do tego wieku się nie śpieszy. Wszystko jest zależne od konkretnej osoby, od jej życiowej sytuacji. Jednak, gdy już ten czas nastanie trzeba pamiętać, że poza samą emeryturą istnieją jeszcze odprawy emerytalne. Co to są, te odprawy emerytalne?
giełda

Jak rozpocząć przygodę z inwestycjami na rynkach finansowych, czemu powinno się wcześniej posiąść odpowiednią wiedzę.

Posiadając nieco wolnych pieniędzy można pomyśleć o tym, żeby je w jakiś sposób zainwestować. Możliwości i pomysłów na to jest faktycznie sporo, z tego też powodu warto się z nimi odpowiednio zaznajomić. Każda metoda inwestycji może się wiązać z jakimś ryzykiem, w praktyce reguła jest taka, że jeśli ewentualne możliwości zarobienia są duże, to ryzyko związane z całą inwestycją również rośnie.
wynajmowanie mieszkania

Dlaczego powinno się pamiętać o odprowadzaniu podatku od wynajmu lokalu

Współcześnie bardzo dużo osób decyduje się na wynajem lokalu innym osobom. Może to być lokal biurowy albo też mieszkalny. Szczególnie dużo ofert wynajmu dotyczy mieszkań. Nie ma się co dziwić, albowiem wypożyczanie mieszkania jest sprawą bardzo dochodową. Nieraz zdarza się tak, iż ktoś ma przykładowo dwa mieszkania własnościowe.
rozwód

Kiedy bierzemy rozwód, rozejrzyjmy się za solidnym prawnikiem!

Rośnie ilość związków małżeńskich, które po pewnym odstępie czasu, z różnego rodzaju przyczyn rozpadają się. No cóż, rozwód jest w każdym przypadku traumatycznym wydarzeniem, lecz skoro jakiś związek małżeński jest najzupełniej do kitu, czymś bardzo wskazanym jest to, aby rozejrzeć się za kancelariami prawniczymi.
odzyskiwanie pieniędzy - windykacja

Jak najkorzystniej odzyskać swoje pieniądze? Jakie są na to metody? O czym warto wiedzieć?

Jak dług nie zostanie uregulowany w terminie, a ponadto, nic nie wskazuje na to, ażeby miało się to zmienić, to oznaka, że powinniśmy wybrać właściwy sposób, ażeby poradzić sobie z tym problemem. Najłatwiejszym i najszybszym rozwiązaniem może być sprzedaż długu, nie jest to jednakowoż najlepsze wyjście, ponieważ tym sposobem odzyskamy tylko małą część należności. Co więcej, firmy skupujące długi zrobią to dopiero wtedy, jak same uznają, iż można je odzyskać. Co więc możemy zrobić?
firma biznesowa

Zakładamy własną działalność – wymagające wyzwanie, lecz dające często spore zyski

Obecnie mnóstwo ludzi decyduje się założyć prywatną działalność gospodarczą. Sporo osób, chcąc spełnić takie marzenia rozważa taki krok. Część również jest wykończona podleganiem komuś i, pragnąc być niepodległymi i własnymi rękoma kreować swoją biznesową przyszłość.
kredyt

Małe kłopoty z płynnością finansową? Już nie! Sprawdzone produkty finansowe.

Przejściowe kłopoty z gotówką mogą zdarzyć się każdemu. Ponieważ nie zawsze mamy możliwość zwrócić się o pomoc do rodziny czy znajomych, warto skorzystać z ofert finansowych, będących już dłużej na rynku.
Teczki ofertowe

Jak reklamować swoje przedsiębiorstwo

Co krok ostatnimi czasy natykamy się na reklamy. Są wszędzie i w każdej możliwej formie. Od ogromnych billboardów na ulicach, przez citylighty, duże strony w czasopismach, breloczki czy innego typu przedmioty Jeżeli mamy firmę, która zajmuje się dystrybucją czegokolwiek – produktów czy usług – to bez znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamowym są teczki ofertowe.
1 2 3 4 5 6