Menu strony
Czas
Biznes, mężczyźni

Programy lojalnościowe B2B

Rolą programów lojalnościowych, jak mówi nazwa, jest kreowanie i umacnianie kontaktów między dwoma podmiotami. Najczęściej spotykane są tego sortu działania, w których firma próbuje zbudować lojalność kupujących. Zazwyczaj używane są takie narzędzia, jak np. specjalne identyfikatory, dzięki którym klienci mogą gromadzić punkty, otrzymywane za systematyczne zakupy. Potem takie punkty zamienia się na rozmaite nagrody. Eksperymenty wykazały, że dzięki takim działaniom konsumenci naprawdę są zmobilizowani do zakupów i lojalni wobec marki. Z tego powodu wiele marek stosuje takie programy, nawet wielkie koncerny światowe.

Organizacja firmowych wyjazdów

Rozwijające firmy często organizują biznesowe wycieczki. To skuteczny sposób|skuteczna metoda na poprawę relacji pracowników i motywację do dalszej pracy. Logistyka firmowej wyprawy nie jest wcale prosta i wymaga profesjonalizmu.
tłumaczenia

Czy opłaca się dziś studiować prawo?

Cóż skłania młodych ludzi do studiowania prawa? Głód osobliwej erudycji? Wysokie ego? Pragnienie pieniążków? Pragnienie pewnej pracy?


Czy opłaca się dziś studiować prawo?

Nie sposób nie odnieść wrażenia, iż to co obserwujemy jest jakimś ogromnym oniryzmem mas.
Mieszkanie

Co niesie ze sobą przyszłość i czy powinniśmy się jej obawiać

Medycyna poddawana jest procesom rozwoju w zastraszającym tempie. To, co jednego dnia wydaje się nieosiągalne, jutro już bez problemu wchodzi w życie.


Co niesie ze sobą przyszłość i czy powinniśmy się jej obawiać

Skomplikowane zagadnienia z dziedziny chemii bywają udręką licznych uczniów.
absolwenci

Rzeczoznawca majątkowy musi posiadać niezmiernie duże kwalifikacje i spore doświadczenie

Porządny fachowiec szacujący wartość obiektów może być nam niezbędny, jeżeli np. otrzymaliśmy spadek albo pragniemy kupić dom do całkowitego remontu.
pit 28

Program PIT można uzyskać w całości bezpłatnie

Znacznie częściej ludzie zdecydują się na samodzielne wypisywanie rozliczeń rocznych, przez to także pojawia się coraz więcej stron oraz programów, w których można odnaleźć wszystkie potrzebne wskazówki.
katar

Praca bywa najczęściej jednym z najistotniejszych aspektów naszego życia - dlatego jej utrata czasami jest dla nas wielkim dramatem

Dziś czasy wydają się być niepewne. Każdy może stracić pracę w ciągu jednego dnia. Niestety świadomość owej rzeczy nie pomaga ludziom podejmować decyzji o zaciągnięciu wieloletnich kredytów czy posiadaniu licznej gromadki dzieci.
zatrudnienia

Który pomysł na własną aktywność ekonomiczną jest dzisiaj opłacalny?

W dzisiejszych czasach niezmiernie wiele mówi się na przedmiot przedsiębiorczości. Organy państwowe czynią okazałe wysiłki aby realnie jak w najwyższym stopniu zachęcić ludzi do zakładania własnych firm. Trzeba tymczasem zauważyć, że ryzyko powiązane ze zrezygnowania z stabilnego etatu jest w tym przypadku niezmiernie duże.
odzwierciedlenie - sklep

Co chętniej kupujesz- tańsze ubranie czy droższy, markowy ciuch?

Handel z Chin oraz eksport do Chin aktualnie rozwijają się bardzo prężnie i mogą zapewnić nam wiele niedrogich produktów. Nierzadko mamy problem, czy lepiej będzie zakupić markowe ubrani lub inny markowy asortyment, czy też lepiej postawić na oszczędności. Rzecz jasna tanich produktów jest aktualnie tak dużo i są one tak często kupowane, że wątpliwości znikają.
ekspert

Czy start up jest tym samym, co konkretne przedsiębiorstwo?

Czy start up to firma? Firma może być lub nie być start upem.


Czy start up jest tym samym, co konkretne przedsiębiorstwo?

Ten typ funkcjonowania od przedsiębiorstwa różni podstawowa myśl. Od przedsiębiorstwa odróżnia ją przede wszystkim cel.
1 2 3 4 5 6 7