Menu strony
Niemcy
firma w niemczech

Jak najlepiej założyć działalność w Niemczech.

Z powodu nadmiernych finansowych obciążeń wielu ludzi z naszego kraju myśli poważnie o otworzeniu firmy w innym kraju. W związku z tym że od 2004 roku Polska wchodzi w skład Unii Europejskiej, to nie ma żadnych prawnych przeciwwskazań, żeby nie zrobić tego. Do najbardziej popularnych miejsc na założenie swojej firmy poza granicami Polski zaliczane są Niemcy, będące również naszym sąsiadem z zachodu.
prawnik

Profesjonalne usługi adwokatów z Niemiec.

Ogromny wybór możliwości, które dostępne są obecnie na wyciągnięcie ręki, udowadnia to, na jak wiele stać dziś naszych ekspertów. Duże ich doświadczenie i zaangażowanie w sprawę każdego z klientów pokazuje, że absolutnie wskazane jest stawiać na ich umiejętności. Biorąc pod lupę specjalistów takich jak adwokaci, Niemcy wychodzą aktualnie na prowadzenie, gdyż wyróżniają się bogatą ofertą. Nie tylko mnogość usług do wyboru, ale przede wszystkim indywidualne doceniane jest przez klientów przede wszystkim.

Pierwszy zwrot podatku uranowego w Niemczech

Hamburski Sąd Podatkowy unieważnił podatek na paliwo jądrowe jako sprzeczny z konstytucją Niemiec. Jeden z operatorów ma otrzymać jego zwrot a pobór podatku zostanie zawieszony. W tym samym czasie niemiecka KfW Bankegruppe podała, że zrealizowanie celów energetycznych i ekologicznych postawionych przez rząd wymagać będzie inwestycji rzędu 25 miliardów euro rocznie do 2020 roku.
praca

Etat w krajach Unii Europejskiej, alternatywą dla krajowego bezrobocia.

Bezrobocie w kraju obniża się, mimo to ciągle trudno wielu osobom znaleźć atrakcyjną pracę o satysfakcjonujących wynagrodzeniach. Rozwiązaniem dla wielu Polaków jest wyjazd, choćby doraźny, do pracy za granicę. Od momentu wstąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarcia rynków pracy dla Polaków, zagraniczne wyjazdy do pracy, stały się bardzo proste. Posiadając unijne obywatelstwo możemy bez przeszkód skorzystać z szerokiej propozycji zatrudnienia w UE. pomyślną wiadomością jest także to, że nie potrzebujemy pozwolenie o pracę.