Menu strony
Niemcy
firma w niemczech

Jak najlepiej założyć działalność w Niemczech.

Z powodu nadmiernych obciążeń finansowych wielu ludzi z Polski myśli poważnie o otworzeniu firmy w jednym z innych krajów. Ponieważ od 2004 roku Polska wchodzi w skład Unii Europejskiej, to nie powinno być żadnego prawnego przeciwwskazania, aby tego nie zrobić. Do najbardziej popularnych miejsc na założenie firmy poza granicami Polski zaliczane są Niemcy, będące również naszym sąsiadem z zachodu.

Pierwszy zwrot podatku uranowego w Niemczech

Hamburski Sąd Podatkowy unieważnił podatek na paliwo jądrowe jako sprzeczny z konstytucją Niemiec. Jeden z operatorów ma otrzymać jego zwrot a pobór podatku zostanie zawieszony. W tym samym czasie niemiecka KfW Bankegruppe podała, że zrealizowanie celów energetycznych i ekologicznych postawionych przez rząd wymagać będzie inwestycji rzędu 25 miliardów euro rocznie do 2020 roku.
praca

Etat w krajach Unii Europejskiej, alternatywą dla krajowego bezrobocia.

Bezrobocie w Polsce spada, jednak wciąż trudno wielu osobom znaleźć atrakcyjną pracę o satysfakcjonujących wynagrodzeniach. Nadzieją dla wielu Polaków jest wyjazd, nawet przejściowy, do pracy za granicę. Od czasu włączenia się Polski do Unii Europejskiej i otwarcia rynków pracy dla Polaków, wyjazdy za granicę do pracy, stały się bardzo proste. Posiadając unijne obywatelstwo możemy bez przeszkód skorzystać z bogatej propozycji pracy Unii. Dobrą informacją jest również to, że nie potrzebujemy zgoda na zatrudnienie.
prawnik

Profesjonalne usługi adwokatów z Niemiec.

Ogromny wybór możliwości, które dostępne są teraz na wyciągnięcie ręki, udowadnia to, na jak wiele stać dziś naszych specjalistów. Duże ich doświadczenie oraz zaangażowanie w sprawę każdego z klientów pokazuje, że niezaprzeczalnie wskazane jest postawić na ich umiejętności. Gdy chodzi o specjalistów takich jak adwokaci, Niemcy wychodzą dzisiaj na prowadzenie, bo wyróżniają się bogatą ofertą. Nie tylko mnogość usług do wyboru, lecz szczególnie indywidualne podejście cenione jest przez klientów przede wszystkim.