Menu strony
Kursy
szkolenie firmowe

O tym dlaczego warto się dokształcać. Jakie to profity daje oraz jak wpływa na zdolności indywidualne, lecz także na korzyści dla firmy

Dzisiejsze czasy są bardzo zmienne, wszystko przeobraża się w zastraszającym tempie, aż ciężko nad tym zapanować. W taki sposób całkiem uzasadnione staje się twierdzenie, że warto się doszkalać, aby za tym wszystkim nadążyć. Z jednej bowiem strony mamy te zmiany, z drugiej coraz bardziej wymagających prawodawców. By to pogodzić oraz się odnaleźć w rzeczywistości konieczne jest, aby uczyć się na bieżąco, nie zapominając o odkrywaniu najnowszych trendów w danej dziedzinie. Z pewnością każdy pracodawca chciałby posiadać w swoich szeregach pracowników, którzy posiadają zdolność zdobywania nowej wiedzy, a także dostosowania swoich działań do zmian, jakie mają miejsce na rynku.
Kurs biznesowy

Szkolenia - lepsze umiejętności, dobra praca

Funkcjonowanie na rynku pracy wymaga od nas stałego rozwoju. Ci, którym marzy się lepsza praca i solidne umiejętności zobligowani są znaleźć dla siebie odpowiednie szkolenie. Paleta ofert jest kusząca, jak natomiast zdecydować, która jest najkorzystniejsza?
sala konferencyjna

W jaki sposób w odpowiedni sposób stworzyć dzień szkoleniowy?

Jeżeli sądzisz, iż posiadasz ponadstandardową wiedzę na jakiś interesujący temat, przykładowo umiesz pozycjonować witryny internetowe bądź jesteś prawdziwym mistrzem w nawiązywaniu kontaktów, z pewnością powinieneś zastanowić się czy być może czymś OK nie jest zorganizowanie jakiegoś szkolenia. W końcu prawda jest taka, że na organizacji szkoleń jak najbardziej można zarobić spore pieniądze. Wychodzę z założenia, iż na swojej wiedzy trzeba zarabiać. W szczególności, że w ostatnich latach w naszym kraju łatwo zauważyć spory popyt na różnego rodzaju kursy.
kurs

W ocalaniu życia ludzkiego wielokrotnie najważniejsze znaczenie ma dobrze przeprowadzona reanimacja

Jak wiadomo życie ludzkie jest najogromniejszą wartością i w każdej kryzysowej sytuacji w pierwszej kolejności to rzecz jasna je się ocala. Nie ma obiekcji, że każdy człowiek winien znać kluczowe czynności związane z reanimacją, aby móc zareagować niezwłocznie.
aparat fotografa

Wady i zalety kariery fotografa

Setki ludzi myśli o zawodzie fotografa. Marzą by zgodnie z obecną modą, zestawić pracę ze swoją pasją. Zobaczymy, czy da się z tej profesji wyżyć oraz czy wciąż jest miejsce dla zaczynających przygodę.
praca

BHP - główne wiadomości

Z określeniem bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) można się spotkać bardzo często. Termin ten powstał i został wdrożony dłuższy czas temu i stosowany jest w bardzo wielu rozmaitych lokalizacjach i sytuacjach. Termin ten obejmuje zbiór określonych zapisów prawnych, dotyczących zasad bezpiecznej i prawidłowej pracy w zakładzie produkcyjnym lub innym. Punkty bezpieczeństwa i higieny pracy stosują się w zasadzie do każdego pomieszczenia, w którym przebywa spora liczba osób przez dłuższy czas.
Moose - Centrum Języków Obcych

Indywidualne kursy nauki języków obcych

MOOSE Centrum Języków Obcych to najszybciej rozwijająca się na terenie Polski szkoła posiadające w swojej ofercie indywidualne kursy nauki obcych języków (typu hiszpański Poznań itp). Jesteśmy obecni na polskim rynku dokładnie 17 lat, wysokie standardy kształcenia mogą potwierdzić dziesiątki tysięcy osób indywidualnych i instytucji, które skorzystały z naszej oferty.
bezpieczeństwo w pracy

Współczesne techniki informatyczne umożliwiają przyszłym pracownikom pozyskanie wiedzy z zakresu bhp także w wersji online

Świeżo zatrudniony pracownik w przedsiębiorstwie jest zobligowany do przebycia kilku stopni wtajemniczenia. Najpierw zapoznaje się z regułami, które panują w konkretnym miejscu pracy oraz obiegiem dokumentacji w biurze. Następnie obejmuje swoje stanowisko, równocześnie wkładając do szuflad osobiste drobiazgi, np. ulubiony kubek do gorących napoi. Jednakże nie tylko na nowo zatrudnionym pracowniku ciążą obowiązki, ponieważ przedsiębiorca również musi dopełnić formalności związanych z przyjęciem nowej kobiety do pracy etatowej.
Co po maturze? Szkoła policealna!

Polski staje się modny?

Duża liczba obcokrajowców podejmuje prace w Polsce i chce rozpocząć przygodę z nauką języka polskiego. Robi to zarówno kadra zarządzająca w firmach z kapitałem zagranicznym, menedżerowie różnego szczebla, jak i obcojęzyczni studenci, coraz licznik uczący się w Polsce, bo nasze szkoły wyższe, szczególnie techniczne, mają bardzo dobrą opinię. Polskiego uczą się też sportowcy grający w klubach ligowych, kucharze i restauratorzy, a także małżonkowie z mieszanych małżeństw. Poznają nie tylko naszą złożoną gramatykę i trudną wymowę, ale także kulturę polską i zarysy naszej historii.
Akustyka w szkole

Całe nasze życie jest szkołą

Publiczna opinia jest taka, iż do szkoły chodzą tylko dzieci. Dowodem przeciwległej tezy są szkoły dla dorosłych, jakie kształcą osoby pragnące uzupełnić edukacyjne ubytki.
1 2