Menu strony
Kursy
Zajęcia z dojazdem lektora

Kraków, Poznań, Łódź - oferta kursów językowych

Szkoła języków obcych Moose gwarantuje miłą oraz dokładną naukę każdego języka obcego. Nasza duża oferta szkoleń zawiera kursy indywidualne, przedsiębiorstw oraz instytucji.
Akustyka w szkole

Całe nasze życie jest szkołą

Powszechna opinia jest taka, że do szkoły chodzą jedynie dzieci. Dowodem przeciwstawnej tezy są szkoły dla dorosłych, które szkolą osoby potrzebujące nadrobić edukacyjne zaległości.
Mężczyzna przy mikroskopie

Typy rozwoju, czyli w których kursach dobrze jest brać udział

Szukając zajęcia zwykle napotykamy na sytuację, że potencjalny zatrudniający wymaga od nas dodatkowych szkoleń. Nie musi to być jakieś wysoko postawione stanowisko.
Kurs biznesowy

Szkolenia - lepsze umiejętności, dobra praca

Funkcjonowanie na rynku pracy wymusza na nas ciągłe dokształcanie. Wszyscy, którym marzy się lepsza praca i solidne umiejętności muszą szukać na rynku specjalistycznych szkoleń. Oferta jest kusząca, ale jak podjąć wartościową decyzję?
Co po maturze? Szkoła policealna!

Polski staje się modny?

Duża liczba obcokrajowców pracuje w Polsce i chce rozpocząć przygodę z nauką języka polskiego. Robi to zarówno kadra zarządzająca w zagranicznych korporacjach, menedżerowie różnego szczebla, jak i zagraniczni studenci, których z każdym rokiem przybywa, bo nasze szkoły wyższe, zwłaszcza techniczne, cieszą się dobrą opinią. Polskiego uczą się też sportowcy grający w klubach ligowych, kucharze i właściciele restauracji, a także mężowie lub żony z mieszanych małżeństw. Poznają nie tylko naszą skomplikowaną gramatykę i trudną wymowę, ale również kulturę polską i zarysy naszej historii.
aparat fotografa

Wady i zalety kariery fotografa

Sporo młodych osób rozważa karierę fotografa. Marzą by zgodnie z obecną modą, połączyć karierę zawodową ze swoimi zainteresowaniami. Poznamy prawdę, czy da się z tego zawodu żyć na dobrym poziomie oraz czy dalej jest możliwość pracy dla zaczynających przygodę.
sala konferencyjna

W jaki sposób w odpowiedni sposób stworzyć dzień szkoleniowy?

Jeśli sądzisz, iż masz ponadstandardową wiedzę na jakiś interesujący temat, np. potrafisz pozycjonować witryny internetowe czy jesteś mistrzem w nawiązywaniu kontaktów, z całą pewnością powinieneś pomyśleć czy może czymś w porządku nie byłoby zorganizowanie jakiegoś szkolenia. W końcu fakty są takie, że na szkoleniach jak najbardziej można zarobić niezłe pieniądze. Wychodzę z założenia, iż na swojej wiedzy należy zarabiać. W szczególności, że ostatnimi laty wśród Polaków nietrudno dostrzec spory popyt na różnego rodzaju szkolenia.
praca

BHP - główne wiadomości

Z pojęciem bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) można się spotkać bardzo często. Termin ten powstał i został wdrożony dłuższy czas temu i stosowany jest w bardzo wielu różnych lokalizacjach i okazjach. Określenie to zawiera zbiór konkretnych przepisów, dotyczących zasad niezagrażającej zdrowiu i życiu i prawidłowej pracy w zakładzie produkcyjnym lub innym. Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczą właściwie każdego miejsca, gdzie znajduje się znaczna liczba ludzi przez określony czas.
kurs

W ocalaniu życia ludzkiego wielokrotnie najważniejsze znaczenie ma dobrze przeprowadzona reanimacja

Wiadomo, że życie ludzkie jest najogromniejszą wartością i w każdej kryzysowej sytuacji w pierwszej kolejności to właśnie je się ratuje. Nie ma niepewności, iż każdy powinien znać główne czynności związane z reanimacją, aby zdołać zareagować bezzwłocznie.
na szkoleniu BHP

Szkolenia BHP

Gdy zakładamy własny biznes, nieraz niezbędny bywa znaczna ilość innych wymaganych przez państwo formalności potrzebnych do rozpoczęcia upragnionej inwestycji. Pozostałość czasu nierzadko trzeba poświęcić na skompletowanie nieodzownych dokumentów, zaplanowanie planu finansowego ,jak również uzyskanie pozwolenia na założenie własnej firmy. Dopiero później jest możliwy start aktywności związanych z rozwojem swojego przedsiębiorstwa. Wykwalifikowane usługi BHP Warszawa to z pewnością najlepsze wyjście podczas szkolenia pracowników.
1 2