Menu strony
Kursy
sala konferencyjna

W jaki sposób w odpowiedni sposób stworzyć dzień szkoleniowy?

Jeśli sądzisz, iż masz ponadstandardową wiedzę na jakiś interesujący temat, np. potrafisz pozycjonować witryny internetowe czy jesteś mistrzem w nawiązywaniu kontaktów, z całą pewnością powinieneś pomyśleć czy może czymś w porządku nie byłoby zorganizowanie jakiegoś szkolenia. W końcu fakty są takie, że na szkoleniach jak najbardziej można zarobić niezłe pieniądze. Wychodzę z założenia, iż na swojej wiedzy należy zarabiać. W szczególności, że ostatnimi laty wśród Polaków nietrudno dostrzec spory popyt na różnego rodzaju szkolenia.
Co po maturze? Szkoła policealna!

Polski staje się modny?

Coraz więcej obcokrajowców pracuje w Polsce i próbuje się zmierzyć z nauką języka polskiego. Robi to zarówno kadra zarządzająca w firmach z kapitałem zagranicznym, menedżerowie różnego szczebla, jak i obcojęzyczni studenci, coraz licznik uczący się w Polsce, bo nasze szkoły wyższe, zwłaszcza techniczne, cieszą się dobrą opinią. Nasz język poznają sportowcy grający w klubach ligowych, kucharze i restauratorzy, a także mężowie lub żony z mieszanych małżeństw. Poznają nie tylko naszą złożoną gramatykę i trudną wymowę, ale także kulturę polską i elementy.
praca

BHP - główne wiadomości

Z pojęciem bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) można się spotkać bardzo często. Termin ten powstał i został wdrożony dłuższy czas temu i stosowany jest w bardzo wielu różnych lokalizacjach i okazjach. Określenie to zawiera zbiór konkretnych przepisów, dotyczących zasad niezagrażającej zdrowiu i życiu i prawidłowej pracy w zakładzie produkcyjnym lub innym. Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczą właściwie każdego miejsca, gdzie znajduje się znaczna liczba ludzi przez określony czas.
kurs

W ocalaniu życia ludzkiego wielokrotnie najważniejsze znaczenie ma dobrze przeprowadzona reanimacja

Wiadomo, że życie ludzkie jest najogromniejszą wartością i w każdej kryzysowej sytuacji w pierwszej kolejności to właśnie je się ratuje. Nie ma niepewności, iż każdy powinien znać główne czynności związane z reanimacją, aby zdołać zareagować bezzwłocznie.
na szkoleniu BHP

Szkolenia BHP

Gdy zakładamy własny biznes, nieraz niezbędny bywa znaczna ilość innych wymaganych przez państwo formalności potrzebnych do rozpoczęcia upragnionej inwestycji. Pozostałość czasu nierzadko trzeba poświęcić na skompletowanie nieodzownych dokumentów, zaplanowanie planu finansowego ,jak również uzyskanie pozwolenia na założenie własnej firmy. Dopiero później jest możliwy start aktywności związanych z rozwojem swojego przedsiębiorstwa. Wykwalifikowane usługi BHP Warszawa to z pewnością najlepsze wyjście podczas szkolenia pracowników.
ludzie na spotkaniu biznesowym

Wszystko co warto wiedzieć o metodzie NLP

NLP jest techniką, której początki datuje się na lata siedemdziesiąte dwudziestego wieku. Wywodzi się ona z znanym wówczas teorii lingwistycznych, a za cel uważa się nastawienie na sukces zawodowy i osobisty poprzez poszerzanie swoich umiejętności oraz zdolności.
Moose - Centrum Języków Obcych

Indywidualne kursy nauki języków obcych

MOOSE Centrum Języków Obcych to największa w kraju szkoła oferująca kursy języków obcych (typu niemiecki Wrocław itp). Na polskim rynku szkoła istnieje blisko od 1994 roku, a o wysokiej jakości kształcenia świadczą dziesiątki tysięcy osób indywidualnych i instytucji, które skorzystały z naszej oferty.
nowoczesne zarządzanie projektem

W obecnych czasach niezwykle ważne wydaje się być to, by poszerzać swoje horyzonty oraz pogłębiać wiedzę

Szkolenia wydają się być ważną częścią życia współczesnego człowieka. Musi on nadążać za zmianami, które dokonują się niebywale szybko.


W obecnych czasach niezwykle ważne wydaje się być to, by poszerzać swoje horyzonty oraz pogłębiać wiedzę

Współczesny postęp w wielu sektorach przyprawia dużą liczbę ludzi o zawrót głowy.

Znaczenie public relations w firmie

Public relations (często zapisywane jako PR) to zwrot, który ostatnio przewija się niezwykle często. Określenie to dotyczy wszystkich czynności, mających na celu budowanie i utrzymywanie przez określoną jednostkę dobrych relacji z otoczeniem. Jest to również starania o pozytywny wizerunek i opinię. W przypadku firm czynności takie są niezwykle istotne. Korzystny obraz przedsiębiorstwa pozwala na zdobywanie dobrych partnerów, a w rezultacie zawieranie umów i rozwijanie firmy.
szkolenie firmowe

O tym dlaczego warto się dokształcać. Jakie to profity daje oraz jak wpływa na zdolności indywidualne, lecz także na korzyści dla firmy

Obecne czasy są niesamowicie zmienne, wszystko przeobraża się w zastraszającym tempie, aż trudno jest to w jakiś sposób okiełznać. W ten sposób całkiem zasadne jest twierdzenie, że warto się szkolić, żeby za tym wszystkim nadążyć. Z jednej bowiem strony mamy te przeobrażenia, z drugiej wciąż bardziej wymagających prawodawców. By to pogodzić oraz się odnaleźć w rzeczywistości niezbędne, aby szkolić się na bieżąco, nie zapominając o odkrywaniu nowych trendów w danej dziedzinie. Bez wątpienia każdy pracodawca pragnąłby posiadać w swoich szeregach pracowników, którzy odznaczają się zdobywania nowej wiedzy, jak również dostosowania własnych działań do zmian, które zachodzą na rynku.
1 2