Menu strony
Urlop
samolot

Ważny bilet a brak miejsca w samolocie - co robić?

Pewnego razu usłyszałam, iż firmy lotnicze nie do końca są w pełni uczciwe wobec klienta. Sąsiad opowiadał, że na część lotów firmy oferują więcej biletów niż jest miejscówek na pokładzie samolotu. Sądziłam, że kogoś poniosła wyobraźnia. Do czasu, jak mi samej spotkała mnie taka sytuacja.
wypad za miasto

Bo najlepiej łączą związek wspólne wycieczki. Wykorzystujcie każdą nadarzającą się możliwość, aby gdzieś pojechać

Mówi się że nic tak naprawdę nie spaja związku jak wspólne wyjazdy. To bez wątpienia niesamowite, kiedy jesteśmy w stanie ze swoją ukochaną osoba ruszyć w świat, by poznać nowe zakątki, nowe kultury, przeżyć coś niezwykłego. Faktem jest, że każdy związek jest unikalny, ale monotonia jest niekorzystna dla każdego z nas. Dlatego też wspólne wypady są proponowane, żeby tchnąć nową energię w nasze relacje.
Plaża i morze, Krynica Morska

Przed czasem zaplanuj miejsca do spania na okres wypoczynku nad polskim morzem

Plaża i morze, Krynica Morska

Przed czasem zaplanuj miejsca do spania na okres wypoczynku nad polskim morzem

Po ciężkich kilku miesiącach, kiedy dobiegła końca wreszcie zimna pora roku, zaczynamy na serio snuć plany co do wyjazdu na czas wakacji. Podczas gdy zimą, jak jeszcze śniegi spoczywały hałdami na chodnikach i uliczkach, panoszyły się bez ustanku wszelkiego rodzaju infekcje, siedzenie w firmie nie pozostawało może najlepszą możliwą rzeczą, ale można było je znieść – było ciepło, nie wiało, była kawa.
Creative Commons

Jak ciekawie zająć swojemu dziecku wolny czas na wakacjach?

Wyjazd z dziećmi na wakacje bez wątpliwości może być wSPAniałym czasem, lecz jeśli nie masz większego pomysłu na to, w jaki dokładnie sposób zorganizować swoim dzieciakom czas wolny, wtedy wakacyjny urlop może okazać się także prawdziwym koszmarem.
plaża

W jakie miejsce warto wybrać się nad morze?

Dużymi krokami przybliża się do nas najbardziej gorąca pora roku, jaką jest lato. Jest to czas dla nas niezmiernie przyjemny, ponieważ możemy w czasie jego trwania nie pamiętać o wszystkich problemach dnia powszedniego, które nas dotykają. W wakacje najczęściej bowiem udajemy się na wczasy, gdzie możliwe jest sprawne zregenerowanie straconych sił na zrealizowaną prace.
prawo

Internet czyli źródło przeróżnych wiadomości czyli jak i gdzie wyszukiwać w nim można potrzebnych informacji

Internet jest pełen poradników na przeróżne zagadnienia. Tak naprawdę chyba nie ma w nim rzeczy, jakiej by się nie można było dowiedzieć, a sposobów na to jest przynajmniej parę. Najlepszym źródłem informacji internetowych są rozmaite serwisy i strony tematyczne, jakich właściciele umieszczają mniej lub bardziej wartościowe informacje. Wiele tego typu stron prowadzą hobbyści, interesujący się danym zagadnieniem, ale coraz więcej jest profesjonalnych portali zarządzanych przez różne firmy.