Menu strony
Morze
Świnoujście

Wakacje nad morzem - Świnoujście

Świnoujście położone jest nad rzeką Świną i Morzem Bałtyckim. Posiada status popularnej miejscowości wypoczynkowej i uzdrowiska, chętnie wybieranego na wakacje nad morzem. Świnoujście to również ważny port morski ze stałymi połączeniami z duńską wyspą Bornholm oraz Szwecją.
podróż

Prosta metoda na bezpieczeństwo na drodze

Czterokołowce mają już ok. stu lat, są nieodłączną częścią naszego życia. Nieomal normą staje się zdobywanie uprawnień do kierowania samochodami natychmiast po ukończeniu osiemnastego roku życia. Wynika to przede wszystkim z faktu że jednym z zasadniczych wymogów wielu pracodawców jest posiadanie prawa jazdy chociażby kategorii podstawowej.
wypad za miasto

Bo najlepiej łączą związek wspólne wycieczki. Wykorzystujcie każdą nadarzającą się możliwość, aby gdzieś pojechać

Mówić że nic tak doskonale nie spaja związku jak wspólnie odbywane podróże. To z pewnością niezwykłe, gdy jesteśmy w stanie ze swoją drugą połówką wyruszyć w świat, aby zwiedzać nowe miejsca, nowe kultury, przeżyć przygodę. Wiadomo, że każdy związek jest unikalny, lecz nuda jest niekorzystna dla każdego z nas. Dlatego też wspólne wypady są polecane, by pozyskać dobrą energię w nasz związek.
Indie pogoda

Kiedy najfajniej wybrać się do Indii?

Indie są olbrzymim państwem rozpościerającym się od 8 do 33 równoleżnika o wielkiej rozmaitości ukształtowania terenu, od dużych płaszczyzn, kotlin rzecznych, aż do łańcuchów górzystych Himalajów.
sala konferencyjna

Gdzie zarezerwować firmowe szkolenie?

Posada w wielkiej korporacji to dla wielu absolwentów olbrzymie pragnienie. Chociaż tego rodzaju praca jest przez mnóstwo osób krytykowana, to jednakże utożsamia się ona z wielkomiejskim stylem. Właściwie okrągły dzień siedzimy w pracy. Posiłki spożywamy w firmowej jadłodajni lub z kolegami na mieście. Niekiedy również spotykamy się ze znajomymi z biura w knajpce lub pubie już po godzinach. Bardzo popularne są imprezy firmowe, na których możemy bez skrępowania pogadać z dyrektorem, a nawet wypić z nim drinka.