Menu strony
Zlecenia
praca

Praca dla programisty

Dziś nie jest łatwo znaleźć pracę. Stąd też ludzie posiadający różne wykształcenie starają się podjąć się każdego zajęcia, również niezgodnego z wykształceniem. Często przeszukują mnóstwo stron w sieci Internet w poszukiwaniu pracy wszelkiego rodzaju. Opiekują się dziećmi bądź też pracują, jako copywriterzy. Dzisiaj szalenie popularna jest praca freelancer. Polega ona na pracy bez stałego etatu i podejmowaniu się wszelkich projektów na zlecenie. Jest to wyjątkowo popularne w różnorodnych branżach.
aparat fotografa

Wady i zalety kariery fotografa

Setki ludzi myśli o zawodzie fotografa. Marzą by zgodnie z obecną modą, zestawić pracę ze swoją pasją. Zobaczymy, czy da się z tej profesji wyżyć oraz czy wciąż jest miejsce dla zaczynających przygodę.
Szyld reklamowy

W jaki sposób najskuteczniej wypromować swoje usługi?

Zapewne często sobie myślimy, że porządne usługi tak czy siak się obronią, a więc bez wątpienia solidny hydraulik z Wrocławia albo fachowiec od remontów z Kielc nawet wcale nie musi szukać klientów, bo sami do niego pójdą. Całkowicie nieprawdziwe myślenie - tzn. może w teorii tak właśnie jest, ale prawdziwe życie jest inne. A zresztą nawet jeżeli będziemy mieć przede wszystkim klientów z tak zwanego polecenia, czymś sensownym raczej się wydaje to, aby najzwyczajniej rozglądać się za większą ilością zleceń. Niby dobra jest krótka, mamy jakieś limity, lecz tak czy siak w żadnym wypadku nie można zakładać, że nie przydałoby się zawalczyć o klienta!