Menu strony
Agencja
Public Relations

Czym właściwie jest PR?

Branża PR narodziła się kilkadziesiąt lat temu, obecnie cieszy się największym zainteresowaniem. Mimo to wciąż wiedza zwyczajnych ludzi o tej materii jest niewystarczająca. Ludzie nie wiedzą, czym tak w sumie para się agencja public relations. Wielu utożsamia pojęcie PR z klasyczną reklamą, albo, co najgorsze, z propagandą.
integracja jest ważna

Imprezy firmowe - pomysł na zmianę atmosfery w przedsiębiorstwie

Nadzwyczaj istotną kwestią w każdej firmie jest budowanie dobrej atmosfery w zespole. Zadanie to nie jest najłatwiejsze, albowiem dużo osób czuje do siebie urazę czy też otwarcie nie przepada za sobą. Takie negatywne okoliczności w pracy jedynie pogarszają efektywność pracowników.
internet

Promowanie przedsiębiorstwa w sieci i prasie

W związku z energicznym rozwojem Internetu zaistniały agencje interaktywne. Jest to dość nowatorski wytwór, który zajmuje się sporządzaniem jak również wdrażaniem wizerunku firmy w Internecie. Do najbardziej znanych usług agencji należy tworzenie stron WWW, tworzenie portali społecznościowych czy także pozycjonowanie stron WWW. Oferty tego rodzaju agencji zwrócone są zarazem do małych, dużych jak i średnich firm.
Praca przy komputerze

Konsulting i coaching - działania, które mają na celu wsparcie zarządzanej przez ciebie firmy

Nawet najlepsze przedsiębiorstwo czasami wymaga pomocy z zewnątrz. Zwłaszcza teraz, gdy dla gospodarki nadchodzą okropne czasy, gdyż z Zachodu idzie fala dekoniunktury. To moment, kiedy dobry konsulting potrafi uratować przedsiębiorstwu życie.