Menu strony
Oczy
Kostka edukacyjna

Zadowalający wybór asortymentu dla wszystkim zwolenników spopularyzowanego paintballa

Z pewnością każdy z nas zgodzi się z twierdzeniem, że w dzisiejszych czasach paintball jest coraz popularniejszą rozrywką – nie tylko pośród młodych ludzi.
fotografijka - szkolenia

Weź udział w szkoleniu dla pielęgniarek, a zdecydowanie poszerzysz swoją wiedzę w tym temacie

Dziś rozwój jest faktycznie sprawą zasadniczą w naszej pracy. Nie ma już nieomal stanowiska, w jakim nie wymagany byłby język angielski czy posiadanie pobocznych certyfikatów.
Gra komputerowa

Jakiego rodzaju gry komputerowe będą najodpowiedniejsze dla Twojej pociechy?

Jeśli jesteś już rodzicem rozwijającego się dziecka, bez wątpliwości wiesz już dobrze, jak ciężkie jest właściwe wychowywanie takiego małego człowieka. Niemalże na każdym kroku trzeba mieć oczy dookoła głowy - zwłaszcza, że w dzisiejszym świecie na małe osóbki czeka naprawdę sporo zagrożeń. Jednym z poważnych tematów są gry na komputer i ich wpływ na rozwój dziecka. Czy pozwalać swojemu dziecku grać w gry na komputerze, a jeżeli tak, to jakie rodzaje będą dla niego najlepsze?
książka

Z jakich powodów zdarza nam się odwiedzać księgarnie? Czemu opłaca się tam zaglądać?

Księgarnia to miejsce, do którego mamy w zwyczaju chodzić co jakiś czas. Czasami z konieczności, a czasami, żeby znaleźć interesującą książkę do czytania.
blues

Idealny projekt na spotkanie w towarzystwie przyjaciół! Zajrzyj!

Teraz coraz to bardziej popularne stają się towarzyskie wieczory przy planszówkach. Organizują je koledzy w swoim towarzystwie, zdarza się także, że nawet kluby czy też kawiarnie co jakiś czas zapraszają na tego rodzaju imprezy.
Kobi Light   NELIO w sali konferencyjnej

Kampania wizerunkowa

Każda firma powinna przeznaczać pewną część funduszy na rozwój pracowników. Najczęściej zwraca się największą uwagę na działy sprzedażowe, bo to w dużej mierze od nich zależy powiększanie zarobków firmy. Jakiś czas temu jednak szefowie korporacji zaczęli spostrzegać możliwości w departamentach marketingu i public relations. To korzystna odmiana. W mądrze zarządzanej firmie te działy mogą w dużym stopniu przyłożyć się do powiększania zysków.