Menu strony
Szkolenia
Siedlisko Morena

Turystyka biznesowa w Polsce

Jak wynika z marcowego raportu portalu biznesowego IPO, polskie hotele oferują dziesięć razy mniej miejsc noclegowych na jednego mieszkańca niż pozostałe kraje Europy Zachodniej. Ponadto, większość hoteli o wysokim standardzie skupiona jest w największych aglomeracjach miejskich.
Szkolenie

Wynajem lokali szkoleniowych

W stolicy województwa dolnośląskiego jest wiele atrakcyjnych miejsc, gdzie możemy przeprowadzić konferencję, sympozjum lub szkolenie. Wynajem takich sal nie jest kosztowny, natomiast możliwości dostępne na miejscu jako poboczne stają się jeszcze bardziej zgodne z potrzebami.
szklarska poręba

Szkolenia w szklarskiej porębie oferują bogaty pakiet usług

O tym, że branie udziału w różnych kursach posiada odpowiedni wpływ na nasz rozwój osobisty nie musimy już nikogo przekonywać. Co więcej coraz częściej prezesi wydają sobie sprawę z tego, że posyłanie pracowników na różnorakie szkolenia, nie tylko wpływa pozytywnie na nich samych, lecz także w większej perspektywie może się znacznie przyłożyć do rozkwitu przedsiębiorstwa.
Biznes, mężczyźni

Consulting i coaching - sprawdzone rozwiązania dla przedsiębiorstw

W tym oto pomocnym wpisie omawiamy kwestia z dziedziny gospodarczej, które są kluczowe w obecnym czasie. Powinien poznać je każdy manager chcący osiągnąć sukces w obecnym, niełatwym ekonomicznie świecie. Zapraszamy do czytania.
sala konferencyjna

W jaki sposób w odpowiedni sposób stworzyć dzień szkoleniowy?

Jeśli sądzisz, iż masz ponadstandardową wiedzę na jakiś interesujący temat, np. potrafisz pozycjonować witryny internetowe czy jesteś mistrzem w nawiązywaniu kontaktów, z całą pewnością powinieneś pomyśleć czy może czymś w porządku nie byłoby zorganizowanie jakiegoś szkolenia. W końcu fakty są takie, że na szkoleniach jak najbardziej można zarobić niezłe pieniądze. Wychodzę z założenia, iż na swojej wiedzy należy zarabiać. W szczególności, że ostatnimi laty wśród Polaków nietrudno dostrzec spory popyt na różnego rodzaju szkolenia.
Sala konferencyjna, sufit podwieszany

Na jakie szkolenia menedżerskie poleca się obecnie zdecydować?

Obecnie firmy promują ciągłe kształcenie pracowników. Każda osoba z ekipy menedżerów także chce się kształcić dodatkowo, przykładowo biorąc udział w różnego typu szkoleniach lub kursach. Najskuteczniejsze spośród wszystkich szkolenia outdoor, niezwykle często wybierane przez kierownictwo, bazują na ułatwieniu nabywania przywódczych zdolności oraz umiejętności tego rodzaju. Rozwijanie tych cech u menedżerów leży u podstaw funkcjonowania firmy, z tego też powodu kierownictwo usiłuje dobrać doskonały program szkolenia z przywództwa dla swojego przedsiębiorstwa.
praca

Praca nie tylko dla magistra

Ukończenie renomowanej wyższej uczelni nie zawsze jest gwarancją zdobycia interesującej i dobrze płatnej pracy. Wśród polskich magistrów stale rośnie liczba bezrobotnych. Jaką ścieżkę kariery wybrać, by po wielu latach szkoły średniej i studiów realizować się zawodowo, a nie rejestrować w urzędzie pracy?
praca

BHP - główne wiadomości

Z pojęciem bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) można się spotkać bardzo często. Termin ten powstał i został wdrożony dłuższy czas temu i stosowany jest w bardzo wielu różnych lokalizacjach i okazjach. Określenie to zawiera zbiór konkretnych przepisów, dotyczących zasad niezagrażającej zdrowiu i życiu i prawidłowej pracy w zakładzie produkcyjnym lub innym. Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczą właściwie każdego miejsca, gdzie znajduje się znaczna liczba ludzi przez określony czas.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu

Gry biznesowe pozwalają symulować wiele elementów mających związek z realnym światem.

Gry biznesowe, są w aktualnych czasach bardzo często wybierane przez wiele osób, ponieważ wymagają one dużego skupienia, ale również zdolności strategicznego myślenia, jak także podejmowania szybkich decyzji, które mogą wywołać duży przypływ korzyści w postaci fikcyjnych lub też prawdziwych pieniędzy. Gry biznesowe znacznie częściej przejawiają się w sieci, ponieważ ludzie szukają rozmaitych metod, by nauczyć się tak pomocnych cech, jakie potrzebne są do radzenia sobie w biznesie. Istnieje wiele gier, w których jest się prezesem firmy, lub instytucji i trzeba prowadzić szkolenia zarządzanie, aby w takiego typu sposób wirtualni pracownicy działali poprawnie, a więc aby wykonywali wszystkie czynności zgodnie z zaleceniami i żeby ich praca była zdecydowanie jak najbardziej wydajna.
Kask, BHP

Profesjonalne usługi BHP

Usługi bezpieczeństwa i higieny pracy są zwykle standardowymi szkoleniami, które organizowane są w miejscu pracy od razu przyjęciu do pracy nowego pracownika. Najistotniejszymi założeniami takiego rodzaju szkoleń zdają się być przepisy wiążące się z utrzymaniem stosownego poziomu bezpieczeństwa w zakładzie czy też każdym innym miejscu pracy.
1 2 3 4