Menu strony
Szkolenia
Akademia Kobiet Sukcesu

Stań się kobietą sukcesu!

Jak stać się bardziej pewną siebie i skutecznie działać? Jak odnaleźć w sobie motywację i dzięki asertywności skutecznie osiągać swoje cele? Jak uwolnić się od stresu podczas wystąpień publicznych? Odpowiedź na te pytania znajdą uczestniczki nowych warsztatów organizowanych w styczniu, lutym i marcu 2011 w Warszawie przez Akademię Kobiet Sukcesu wspólnie z Instytutem Przemiany.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu

Gry biznesowe pozwalają symulować wiele elementów mających związek z realnym światem.

Gry biznesowe, są w dzisiejszych czasach bardzo często wybierane przez bardzo dużo osób, dlatego że wymagają one ogromnego skupienia, ale także umiejętności logicznego myślenia, jak też podejmowania spontanicznych decyzji, jakie mogą wywołać bardzo duży napływ bonusów w postaci wirtualnych lub też rzeczywistych pieniędzy. Gry biznesowe zdecydowanie częściej występują w sieci, gdyż ludzie poszukują wielu metod, by nauczyć się tak ważnych cech, jakie potrzebne są do radzenia sobie w biznesie. Jest dużo gier, w jakich jest się szefem firmy, lub instytucji i trzeba prowadzić szkolenia zarządzanie, żeby w taki sposób fikcyjni pracownicy funkcjonowali poprawnie, a więc by realizowali wszelkie czynności zgodnie z poleceniami i żeby ich praca była rzecz jasna jak najbardziej efektywna.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu

Z jakich szkoleń powinno się korzystać prowadząc własny biznes?

Prowadzenie własnej działalności ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność. Jeśli ktoś myśli, że żywot człowieka, zajmującego się biznesem opiera się tylko na eleganckich przyjęciach w doborowym towarzystwie, podczas których pije się kolorowe koktajle i poznaje się ciekawych ludzi, to jest w wielkim błędzie. Taki wizerunek pragną sprzedać nam media.
praca

Outsourcing usług

Kilkanaście lat temu księgowy w strukturze firmy to jedno z pierwszych obsadzanych stanowisk. Teraz nieraz firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do realizowania usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.
szkolenie

Twoja firma wymaga najlepszego zarządzania, zainwestuj w wymagane szkolenia oraz podnoś efektywność pracy zatrudnionych osób

To, czy praca toczy się w sposób harmonijny, niezakłócony oraz bezproblemowy jest bardzo ważnym czynnikiem dla wydajności zatrudnionych osób. Wielkie znaczenie wykazuje tutaj dobre zarządzanie zasobami ludzkimi. Wbrew przekonaniu okazuje się to dosyć wymagające zajęcie, jakie doprawdy nie łączy się jedynie z wydawaniem poleceń i respektowaniem ich wykonania. To skomplikowany proces, jaki zaczyna się w momencie poszukiwania pracowników. W wypadku, kiedy w zakładzie nie ma osoby, która potrafiłaby tym się zająć, należy decydować się na szkolenia dla firm, jakie pomogą zdobyć nowe umiejętności.
Biznes, mężczyźni

Consulting i coaching - sprawdzone rozwiązania dla przedsiębiorstw

W naszym pomocnym artykule omawiamy pojęcia z dziedziny biznesu, które są kluczowe w obecnym czasie. Powinien poznać je każdy przedsiębiorca planujący osiągnąć sukces w współczesnym, niełatwym ekonomicznie świecie. Zachęcamy do lektury.
Szkolenie

Wynajem lokali szkoleniowych

W dolnośląskiej stolicy jest wiele atrakcyjnych miejsc, gdzie można przeprowadzić konferencję, sympozjum lub szkolenie. Wynajem takich sal nie jest kosztowny, natomiast możliwości dostępne na miejscu jako dodatkowe stają się coraz bardziej dopasowane do potrzeb.
Kurs biznesowy

Szkolenia - lepsze umiejętności, dobra praca

Funkcjonowanie na rynku pracy wymusza na nas ciągłe dokształcanie. Ludzie, którym zależy na realnych umiejętnościach i dobrze płatnej pracy muszą szukać dla siebie odpowiednich szkoleń. Paleta ofert jest interesująca, ale jak zadecydować najkorzystniej?
szklarska poręba

Szkolenia w szklarskiej porębie oferują bogaty pakiet usług

O tym, że udział w przeróżnych szkoleniach ma odpowiedni wpływ na nasz rozwój osobisty nie musimy już nikogo przekonywać. Co więcej coraz częściej prezesi wydają sobie sprawę z tego, że posyłanie podwładnych na różnorakie kursy, nie tylko wpływa odpowiednio na nich samych, lecz również w szerszej perspektywie może się bardzo przyczynić do rozwoju firmy.
Komputer

Kurs vba cieszy się wielkim powodzeniem

Kurs vba proponowany będzie dla każdego zaciekawionego. Im więcej kursów mamy na własnym koncie, im więcej dyplomów z ich ukończenia możemy przedstawić, tym większa będzie szansa na to, że uda nam się odnaleźć właściwą pracę, która poza odpowiednimi zarobkami, będzie nam jeszcze proponowała wielką satysfakcję.
1 2 3 4