Menu strony
Szkolenia
Recepcja

W ciągu wakacyjnego wypoczynku warto wyselekcjonować perfekcyjny hotel.

Jak wiadomo od dawna szczególnie lato i okres, kiedy temperatury na termometrze sięgają kilkunastu stopni Celsjusza na plusie, dogadza wakacyjnym podróżom. Dużo ludzi zamierza wtenczas wsiąść do samochodu, autokaru lub pociągu i wyjechać w trasę, aby coraz lepiej poznać swój znakomity kraj. Od dawna bowiem nie ulega wątpliwości, że Polska przynależy do jednych z najpiękniejszych krajów nie tylko starego kontynentu, ale też całego świata.
szklarska poręba

Szkolenia w szklarskiej porębie oferują bogaty pakiet usług

O tym, że udział w różnorakich kursach ma odpowiedni wpływ na nasz rozwój osobisty nie trzeba już nikogo przekonywać. Co więcej coraz częściej prezesi wydają sobie sprawę z tego, że posyłanie podwładnych na różnorakie szkolenia, nie tylko oddziałuje pozytywnie na nich samych, ale także w większej perspektywie może się bardzo przyłożyć do rozkwitu zakładu.
żarówka

Szkolenia dla elektryków radują się wielkim zainteresowaniem

Nawet młodsi panowie wpisują się na szkolenia dla elektryków

Szkolenia dla elektryków radują się wielkim zainteresowaniem

Istnieją takie zawody, gdzie zawsze szuka się ludzi, a kiedy by ich zabrakło, to trudno działałoby się reszcie społeczeństwa. Przez to właśnie trzeba się cieszyć, że szkolenia dla elektryków radują się dużym powodzeniem oraz skupiają nawet młode osoby. Dzięki temu możemy okazać się spokojni, że nie zabraknie nam osób, które będą potrafiły zrobić oświetlenie w nowych budynkach, lub znaleźć miejsce przecięcia kabla z prądem.
praca w IT

Informatyk poszukujący zatrudnienia, który posiada duże szanse, nie patrząc na konkurencję.

Informatyk szukający pracy, jaki ma duże szanse, nie patrząc na konkurencję to taki, jaki faktycznie potrafi wykazać się nietypowymi umiejętnościami w swojej pracy. Analizując to, że aktualnie zapotrzebowanie na programistów jest tak ogromne, nie jest zadziwiające, że wiele osób zainteresowanych jest tym zawodem. Trzeba natomiast posiadać na uwadze to, iż o ile tylko parę lat temu wykształcenie oferowało przeświadczenie, że da się doskonale prosperować na tym stanowisku, to teraz nie jest to już tak całkowicie zagwarantowane.
praca

BHP - główne wiadomości

Z określeniem bezpieczeństwa i higieny pracy (skrótowo BHP) ma się do czynienia bardzo często. Termin ten powstał i został wprowadzony wiele lat temu i znajduje zastosowanie w bardzo wielu zróżnicowanych miejscach i okazjach. Określenie to obejmuje zbiór określonych przepisów, dotyczących reguł bezpiecznej i prawidłowej pracy fabryce czy innych zakładach. Punkty bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczą w zasadzie każdego budynku, w którym przebywa spora liczba osób przez dłuższy czas.
Biznes, mężczyźni

Consulting i coaching - sprawdzone rozwiązania dla przedsiębiorstw

W poniższym krótkim wpisie przedstawiamy zagadnienia z dziedziny biznesu, które są niezwykle ważne w ostatnich latach. Powinien poznać je każdy szef chcący zdobyć wiele w obecnym, trudnym gospodarczo świecie. Namawiamy do czytania.
Akademia Kobiet Sukcesu

Stań się kobietą sukcesu!

Jak stać się bardziej pewną siebie i skutecznie działać? Jak odnaleźć w sobie motywację i dzięki asertywności skutecznie osiągać swoje cele? Jak uwolnić się od stresu podczas wystąpień publicznych? Odpowiedź na te pytania znajdą uczestniczki nowych warsztatów organizowanych w styczniu, lutym i marcu 2011 w Warszawie przez Akademię Kobiet Sukcesu wspólnie z Instytutem Przemiany.
Kurs biznesowy

Szkolenia - lepsze umiejętności, dobra praca

Rzeczywistość oczekuje od nas ciągłego dokształcania. Wszyscy, którym zależy na lepszej pracy i solidnych umiejętnościach zobligowani są szukać dla siebie odpowiednich szkoleń. Paleta ofert bywa bogata, jak natomiast zdecydować, która jest najkorzystniejsza?
praca

Outsourcing usług

Jakiś czas temu księgowy w przedsiębiorstwie to jedno z pierwszych obsadzanych stanowisk. Dziś nieraz firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do prowadzenia usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac pozwala przede wszystkim oszczędzić pieniądze firmy.
Akustyka w szkole

Jak właściwie zorganizować

Jeśli zamierzamy zorganizować konferencję lub szkolenie, czeka nas wiele przygotowań, działań należy rozpocząć kilka miesięcy wcześniej, zależnie od wagi wydarzenia. Początkiem przygotowań jest ustalenie liczby osób, które mają wziąć udział w konferencji lub szkoleniu. Kolejne istotne zagadnienia, na które powinniśmy sobie odpowiedzieć, udzielić odpowiedzi to: Jaka liczba uczestników szkolenia lub konferencji nas satysfakcjonuje, aby organizacja tego wydarzenia okazała się sukcesem? Czy program konferencji będzie rozbudowany na 2 lub 3 dni, czy tylko na kilka godzin? Jaki mamy budżet? W odpowiedzi na te kwestie bardzo pomocny okaże się plan konferencji lub szkolenia, jak najszczegółowiej rozpisany na godziny.
1 2 3 4