Menu strony
Szkolenia
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu

Gry biznesowe pozwalają symulować wiele elementów mających związek z realnym światem.

Gry biznesowe, są w dzisiejszych czasach często wybierane przez bardzo dużo osób, ponieważ wymagają one sporego skupienia, ale także zdolności obiektywnego myślenia, ale też podejmowania sytuacyjnych decyzji, które mogą zainicjować spory napływ bonusów w postaci wirtualnych albo również rzeczywistych pieniędzy. Gry biznesowe coraz częściej występują w sieci, ponieważ ludzie szukają wszelkich sposobów, aby nauczyć się tak ważnych cech, które niezbędne są do radzenia sobie w biznesie. Jest wiele gier, w których jest się właścicielem firmy, lub instytucji i należy prowadzić szkolenia zarządzanie, żeby w taki sposób wirtualni pracownicy działali właściwie, a więc aby realizowali wszelkie czynności zgodnie z rozporządzeniami i aby ich praca była oczywiście jak najbardziej wydajna.
Biznes, mężczyźni

Consulting i coaching - sprawdzone rozwiązania dla przedsiębiorstw

W naszym krótkim artykule opisujemy pojęcia z dziedziny gospodarczej, które są niezwykle ważne w ostatnich latach. Powinien poznać je każdy przedsiębiorca planujący osiągnąć sukces w teraźniejszym, niełatwym finansowo świecie. Zachęcamy do czytania.
praca

Praca nie tylko dla magistra

Ukończenie renomowanej wyższej uczelni nie zawsze jest gwarancją zdobycia interesującej i dobrze płatnej pracy. Wśród polskich magistrów stale rośnie liczba bezrobotnych. Jaką ścieżkę kariery wybrać, by po wielu latach szkoły średniej i studiów realizować się zawodowo, a nie rejestrować w urzędzie pracy?
Szkolenie

Wynajem lokali szkoleniowych

W stolicy województwa dolnośląskiego jest sporo korzystnych miejsc, gdzie można przeprowadzić konferencję, sympozjum lub szkolenie. Wynajem takich sal nie jest kosztowny, natomiast możliwości proponowane na miejscu jako poboczne stają się jeszcze bardziej dopasowane do potrzeb.
Księgowość

Usługi rachunkowe - Zleć prowadzenie księgowością firmy zawodowcom

Warszawa to miasto, w którym zapotrzebowanie na biura rachunkowe jest duży, ze względu na liczbę firm, które mają tam swoją siedzibę. Warto skorzystać z usług specjalistów, którzy profesjonalnie uporządkują finanse firmy i dostosują ją do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy oraz formy jego działalności. Dobrze jest znaleźć sprawdzone biuro księgowe warszawa, które będzie kompleksowo zarządzać księgowością naszej firmy, ale również zaproponuje pomoc chociażby w zakresie doradztwa podatkowego czy innych działań związanych z planowaniem budżetu.
praca

BHP - główne wiadomości

Z pojęciem bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) ma się do czynienia ogromnie często. Skrót ten został wymyślony i wprowadzony dłuższy czas temu i stosowany jest w bardzo wielu zróżnicowanych miejscach i okazjach. Termin ten zawiera zestaw konkretnych przepisów, na temat zasad niezagrażającej zdrowiu i życiu i prawidłowej pracy w zakładzie produkcyjnym lub innym. Punkty bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczą właściwie każdego pomieszczenia, w którym znajduje się znaczna liczba ludzi przez określony czas.
Recepcja

W ciągu wakacyjnego wypoczynku warto wyselekcjonować perfekcyjny hotel.

Niewątpliwie od dawna między innymi lato i czas, kiedy temperatury na termometrze sięgają kilku stopni Celsjusza na plusie, dogadza wakacyjnym wyjazdom. Wiele ludzi postanawia wtenczas wpakować się do auta, autokaru lub pociągu i wyruszyć w trasę, aby wciąż lepiej zrozumieć swój wspaniały kraj. Od dawna bowiem nie ulega wątpliwości, że Polska przystaje do jednych z najładniejszych krajów nie tylko starego kontynentu, ale też całego świata.
żarówka

Szkolenia dla elektryków radują się wielkim zainteresowaniem

Nawet młodzi mężczyźni wpisują się na szkolenia dla elektryków

Szkolenia dla elektryków radują się wielkim zainteresowaniem

Są takie zawody, gdzie zawsze szuka się ludzi, a jeśli by ich zabrakło, to trudno działałoby się pozostałej części społeczeństwa. Dlatego właśnie trzeba się cieszyć, że kursy dla elektryków radują się wielkim zainteresowaniem oraz przyciągają nawet młodsze jednostki. Dzięki temu mamy szansę okazać się spokojni, że nie braknie nam osób, które będą potrafiły robić oświetlenie w nowych budynkach, lub odnaleźć miejsce przerwania kabla z prądem.
praca

Outsourcing usług

Kilkanaście lat temu księgowy w strukturze firmy był absolutnie kluczową osobą nie do ruszenia. Teraz nierzadko firmy decydują się na usługi księgowe i finansowe realizowane przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac to okazja przede wszystkim do zmniejszenia kosztów firmy.
szklarska poręba

Szkolenia w szklarskiej porębie oferują bogaty pakiet usług

O tym, że branie udziału w przeróżnych kursach ma pozytywny wpływ na nasz rozwój osobisty nie trzeba już nikogo przekonywać. Co więcej coraz częściej szefowie zdają sobie sprawę z tego, że wysyłanie podwładnych na przeróżne kursy, nie tylko oddziałuje odpowiednio na nich samych, lecz też w szerszej perspektywie może się bardzo przyłożyć do rozkwitu zakładu.
1 2 3