Menu strony
Szkolenia
Sala konferencyjna, sufit podwieszany

Na jakie szkolenia menedżerskie poleca się obecnie zdecydować?

Obecnie firmy promują dokształcanie pracowników. Każdy z ekipy menedżerów też pragnie się kształcić dodatkowo, przykładowo biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach lub kursach. Najskuteczniejsze wśród wszystkich szkolenia outdoor, tak często wybierane przez firmy, bazują na uproszczeniu nabywania przywódczych zdolności oraz umiejętności z tej dziedziny. Rozwijanie tych cech u menedżerów jest najważniejsze dla funkcjonowania firm, dlatego kierownictwo stara się dobrać jak najlepszy program szkolenia z przywództwa dla swojej firmy.
Kask, BHP

Profesjonalne usługi BHP

Usługi bezpieczeństwa i higieny pracy są zwykle standardowymi szkoleniami, które organizowane są w miejscu pracy od razu przyjęciu do pracy nowego pracownika. Najistotniejszymi założeniami takiego rodzaju szkoleń zdają się być przepisy wiążące się z utrzymaniem stosownego poziomu bezpieczeństwa w zakładzie czy też każdym innym miejscu pracy.
Komputer

Kurs vba cieszy się wielkim powodzeniem

Kurs vba proponowany będzie dla każdego zaciekawionego. Im więcej szkoleń mamy na swoim koncie, im więcej certyfikatów z ich ukończenia mamy możliwość przedstawić, tym znaczniejsza będzie szansa na to, że uda nam się odnaleźć odpowiednią firmę, która poza odpowiednimi finansami, będzie nam jeszcze proponowała dużą satysfakcję.
szkolenie firmowe w sali konferencyjnej

Które gałęzie w przedsiębiorstwach wymagają uzupełniających umiejętności?

Powszechnie wiadomo, że każdy z nas bezsprzecznie dąży do uzyskiwania jak największych profitów pochodzących ze swojej pracy. W życiu bowiem wielokrotnie okazuje się, że nasze zarobki po wielokroć zdeterminowane są naszymi umiejętnościami, które jak wiadomo potrafią być wybitnie różne.
praca

Outsourcing usług

Kilkanaście lat temu księgowy w przedsiębiorstwie to jedno z pierwszych obsadzanych stanowisk. Współcześnie nierzadko firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do prowadzenia usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, audytu finansowego czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.
szkolenie

Szybsze i efektywniejsze prowadzenie biznesu na przykładzie przedsiębiorstw szkoleniowych

Firmy szkoleniowe mają charakterystyczną specyfikę działalności: muszą najpierw zebrać grupę osób, które będą uczestniczyły w szkoleniach, następnie zrealizować je i przekazać wymagane zaświadczenia. Podstawowa działalność wymaga zatem w tym zakresie w szczególności dysponowania konkretną grupą szkoleniowców, którzy są w stanie wykładać dany materiał i właściwie przygotować uczestników, żeby mogli finalnie zdać test i otrzymać potwierdzenie osiągniętych kwalifikacji.
sala konferencyjna

Gdzie zarezerwować firmowe szkolenie?

Biurko we współczesnej korporacji to dla wielu absolwentów ogromne marzenie. Chociaż taka praca jest przez mnóstwo osób krytykowana, to jednak uosabia ona wielkomiejski styl. Praktycznie okrągły dzień spędzamy w biurze. Śniadania oraz obiady spożywamy w korporacyjnej jadłodajni albo ze współpracownikami na mieście. Czasami również spotykamy się z przyjaciółmi z pracy w kawiarni lub pubie już po pracy. Bardzo popularne są imprezy firmowe, na których jesteśmy w stanie bez skrępowania porozmawiać z dyrektorem, a nawet wypić z nim drinka.
praca

BHP - główne wiadomości

Z określeniem bezpieczeństwa i higieny pracy (skrótowo BHP) można się spotkać niezwykle często. Skrót ten został stworzony i wdrożony dłuższy czas temu i używany jest w bardzo wielu zróżnicowanych lokalizacjach i okazjach. Określenie to obejmuje zbiór konkretnych zapisów prawnych, dotyczących reguł bezpiecznej i właściwej pracy fabryce czy innych zakładach. Punkty BHP stosują się w zasadzie do każdego miejsca, w którym znajduje się spora liczba osób przez określony czas.
Przyjemne z pożytecznym, czyli zarabianie na wakacjach

Sprawne zarządzanie zasobami ludzkimi

W ostatnim czasie powstało bardzo dużo publikacji psychologicznych podejmujących temat zarządzania zasobami ludzkimi. Książki te pomogły w pojawieniu się systemów i narzędzi, służących podniesieniu wydajności pracowników. Najprostszym narzędziem stosowanym przez większą cześć pracodawców są raporty o zatrudnionych. Taki raport jest sporządzany przez pracodawcę, który ma tam opisać zatrudnionego z wykorzystaniem konkretnych cech, w skład których wchodzi między innymi rzetelność, samodzielność czy punktualność.
Akademia Kobiet Sukcesu

Stań się kobietą sukcesu!

Jak stać się bardziej pewną siebie i skutecznie działać? Jak odnaleźć w sobie motywację i dzięki asertywności skutecznie osiągać swoje cele? Jak uwolnić się od stresu podczas wystąpień publicznych? Odpowiedź na te pytania znajdą uczestniczki nowych warsztatów organizowanych w styczniu, lutym i marcu 2011 w Warszawie przez Akademię Kobiet Sukcesu wspólnie z Instytutem Przemiany.
1 2 3 4