Menu strony
budka ratownika

Możemy spędzać wiele czasu nad wodą

Przychodzi taki dzień, że każdy powinien się namyślić co tak rzeczywiście pragnie wykonywać w życiu, czym pragnie się trudnić na stałe, lub czym będzie się zajmował w formie hobby, tak żeby się sprawdzić, lub by w ciekawy sposób wykorzystać swój wolny czas. Jeśli uwielbiamy wodę, na basenie oraz w jeziorze moglibyśmy spędzać liczne godziny, to z pewnością trzeba się namyślić, czy właśnie z tym zajęciem nie musimy się związać kiedy nie na calutki etat, to choćby dodatkowo.
call-center

Jakimi metodami można przeprowadzić rekrutację pracowników, wady i zalety outsourcingu HR.

Jeśli ktoś prowadzi swoją firmę to prędzej czy później może stanąć przed tym, że musi zatrudnić nowych pracowników. Duża część pracodawców szuka ich na własną rękę, co czasem jest mocno niewygodne i zajmuje dużo czasu.
kalkulator

Kalkulatory niezbędne w pracy

Nie od dziś wiadomo, że poszukując pomocy, każdy może wejść do Internetu. Mamy możliwość już też otworzyć firmę bez wychodzenia z domu, a rozliczanie PITu online zyskało sporą popularność. Trudności z fakturami, obliczeniem opłat i zysku z lokat każdy może rozwiązać dzięki przydatnym aplikacjom. Strony podatkowo-finansowe funkcjonują po to, by pomagać w banalnych sprawiać.
Szef w biurze firmy

Jak zarządzać kadrami.

Rozpoczynając działalność gospodarcza mało kto myśli o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Dużo firm w pewnym momencie staje przed kwestią zbyt dużej liczby pracowników do ogarnięcia. Podczas rozwoju przedsiębiorstwa i zwiększania zatrudnienia zarządzanie zasobami ludzkimi staje się bardzo istotne. Organizacja czasu pracy dużego zespołu to praca wymagająca profesjonalnego przygotowania. Dlatego w każdym większym przedsiębiorstwie konieczny staje się dział kadr.
Komputer

Kurs vba cieszy się wielkim powodzeniem

Kurs vba proponowany okazuje się być dla każdego zainteresowanego. Im więcej kursów posiadamy na własnym koncie, im więcej certyfikatów z ich zakończenia mamy szansę ukazać, tym większa będzie możliwość na to, że uda nam się znaleźć właściwą firmę, która poza odpowiednimi finansami, będzie nam jeszcze proponowała wielką satysfakcję.
konferencja

Nowomodna, wygodna i dobrze urządzona sala konferencyjna w Gdańsku

Gdańsk to miasto niezmiernie rozwinięte pod wieloma względami. Szukając dzisiejszej, wygodnej i nadzwyczaj dobrze wyposażonej sali konferencyjnej albo szkoleniowej, powinno się poszukać właśnie w Gdańsku, ponieważ mnóstwo obiektów ma najlepsze sale konferencyjne.

Zatrudnianie cudzoziemców

Kontrola legalności pobytu w Polsce cudzoziemców nie powinna leżeć w gestii zatrudniającego na pracodawcy, a własnie w organach państwa. Wprowadzenie sankcji karnych i administracyjnych za przyjmowanie do pracy cudzoziemców nie stosujących się do innowacyjnych przepisów może w ogóle działać odpychająco przedsiębiorców od ich zatrudniania - uważa PKPP Lewiatan.
ludzie na spotkaniu biznesowym

Jakimi sposobami odpowiednio zarządzać danymi?

Aktualnie ilość przechowywanych danych jest bardzo wysoka. Mamy dane w różnych formatach, technologia każdego dnia staje się coraz bardziej popularna, dlatego też firmy muszą odnajdywać nowe, jak najlepsze rozwiązania. Takie przedsiębiorstwa, które mogą stworzyć bazę danych bez względu na rodzaj plików, z całą pewnością posiadają przewagę nad konkurencją.Jednym ze sposobów porządkowania danych jest zarządzanie ETL.
wynagrodzenie

Podatki, płace dla pracowników, obsługa biura – czyli ile wynosi nas utrzymywanie działalności gospodarczej miesięcznie

Każdy, kto myśli o założeniu własnej działalności gospodarczej powinien pamiętać, że wymaga ona poniesienia określonych kosztów. Niemniej aktualnie istnieje sporo możliwości, które pozwalają na zredukowanie tych kosztów. Ile wynosi nas prowadzenie działalności gospodarczej co miesiąc i w jaki sposób możemy zmniejszyć te koszty? Tego rodzaju pytanie zadają sobie zwłaszcza początkujący przedsiębiorcy, dlatego warto znać odpowiedź.
marketing

Definicja marketingu trzeba dobrze znać

Czy zaznaczymy jak powiększyć swoją sprzedaż?
Jeśli pragniemy mieć gwarancję, że nasza działalność będzie dobrze zareklamowana, a informacja o niej będzie w stanie dojść do sporej rzeszy ludzi, to obowiązkowo powinniśmy zrozumieć jak najwięcej technik zareklamowania się, a także zobaczyć w jaki sposób musimy kolekcjonować różnorakie informacje, tak aby mieć szansę z nich wyciągnąć jak najwięcej rzeczy, które będą dla nas istotne.