Menu strony
Przyjemne z pożytecznym, czyli zarabianie na wakacjach

Sprawne zarządzanie zasobami ludzkimi

W ostatnim czasie powstało bardzo dużo publikacji psychologicznych podejmujących temat zarządzania zasobami ludzkimi. Książki te pomogły w pojawieniu się systemów i narzędzi, służących podniesieniu wydajności pracowników. Najprostszym narzędziem stosowanym przez większą cześć pracodawców są raporty o zatrudnionych. Taki raport jest sporządzany przez pracodawcę, który ma tam opisać zatrudnionego z wykorzystaniem konkretnych cech, w skład których wchodzi między innymi rzetelność, samodzielność czy punktualność.
Co po maturze? Szkoła policealna!

Polski staje się modny?

Duża liczba obcokrajowców podejmuje prace w Polsce i chce rozpocząć przygodę z nauką języka polskiego. Robi to zarówno top management w zagranicznych korporacjach, menedżerowie różnego szczebla, jak i zagraniczni studenci, coraz licznik uczący się w Polsce, bo nasze szkoły wyższe, zwłaszcza techniczne, cieszą się dobrą opinią. Polskiego uczą się też sportowcy zatrudniani na kontraktach w klubach ligowych, kucharze i właściciele restauracji, a także małżonkowie z mieszanych małżeństw. Zgłębiają nie tylko naszą złożoną gramatykę i trudną wymowę, ale również kulturę polską i elementy.
konferencje

Organizacja dużego wydarzenia w legnicy

Sympozja są sporządzane na wielkość budżetów. To, ile środków zbierzemy, ustali pole imprezy i wyznaczy, co jest możliwość zrobić, a na co nas po prostu nie stać. Pamiętajmy o budżecie awaryjnym, to znaczy sumie przewidzianej na niespodziane koszty.
zatłoczone open office

Praca w biurze to nie wyłącznie kawa i komputer.

Nie da się ukryć faktu, że bezsprzecznie każdy z nas posiada inne predyspozycje do wykonywania określonego zawodu. Kluczem do sukcesu w życiu w szeregu przypadków jest poprawne rozeznanie naszych umiejętności, które następnie będziemy mogli w wielu przypadkach wykorzystać w praktyce. Praktyka pokazuje nadzwyczaj wyraźnie, że w ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem w naszym kraju cieszy się przede wszystkim praca biurowa.
rachunki

Inwestuj w elektroniczny obieg dokumentów w przedsiębiorstwie

Komputeryzacja nie tylko ułatwiła przechowywanie dokumentów. Stała się też dużym ułatwieniem w prowadzeniu firmy. Obecnie prowadzenie przedsiębiorstwa jest wykonalne bez ruszania się z fotela. Sporym ułatwieniem są różnorodne systemy mobilne usprawniające prowadzenie sklepu w Internecie czy elektroniczny obieg dokumentów. Obieg taki znacząco zmniejsza czas wymagany do wykonania zadania, a oprócz tego zapobiega generowaniu zbędnych faktur w obrębie przedsiębiorstwa. Wszystkie dokumenty są bowiem przechowywane w pamięci komputera, bądź na zewnętrznym dysku. Jest to bardzo potrzebne gdy prowadzi się małe przedsiębiorstwo.
Fizjoterapeuta

Fizjoterapia - jaki to zawód? Kto jest w stanie zostać fachowcem w tej dziedzinie? Jakie kryteria trzeba spełnić?

Fizjoterapeuta jest specjalistą, który trudni się wykonywaniem zabiegów fizjoterapeutycznych w okresie terapii, rehabilitacji oraz profilaktyce. Ma on zajęcia z osobami niepełnosprawnymi, z kłopotami neuromięśniowymi i mięśniowo-szkieletowymi, z ludźmi po amputacjach.
pieniądze

Propozycja przedsiębiorstwa windykacyjnego, która wybierana jest bardzo chętnie

Dochodzenie roszczeń nigdy nie stanowiło formy miłej i przyjemnej, o czym miało szansę przekonać się niemało dłużników. Windykacja jako opcja jest praktykowana od czasów Cesarstwa Rzymskiego i opiera się na dochodzeniu swych praw pod względem określonej rzeczy. Teraz firmy windykacyjne świadczą niezwykle złożone usługi, co opierają się na wykorzystaniu jedynie sprawdzonych i bezpiecznych technik. Chodzi o dochodzenie własności za pomocą środków, które są podane w bieżących przepisach prawnych. Windykacja może być polubowna i sądowa.
Zakupy zza granicy

Aukcje elektroniczne możliwością na spore zyski.

Pogłębiający się kryzys ekonomiczny i coraz większa konkurencja na rynku zmuszają firmy do poszukiwania niespotykanych rozwiązań. W obecnych czasach firmy zmuszone są znajdować nie tylko kupców na swoje produkty czy usługi, ale także tańszych dostawców czy partnerów biznesowych, którzy dzięki pośrednictwu pomogą trafić do większej grona nabywców.
Podanie o pracę

Jak współcześnie prowadzić efektywne poszukiwania interesującej posady?

Niestety, w Polsce dalej ogromnym problemem jest bezrobocie, w szczególności wśród ludzi młodych, którzy dopiero skończyli szkołę i osób starszych, którym już tylko kilka lat zostało do emerytury. Poszukiwania pracy mogą wobec tego być rzeczywiście kłopotliwe, nawet gdy ma się dobre wykształcenie i wieloletnie doświadczenie.
kobiety

Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa

ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, wielorakim doświadczeniem i mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić. W Ing Życie pracuje licznych wykwalifikowanych specjalistów.