Menu strony

Warszawa: w jednym z akademików zatrzymano 12 osób za handel narkotykami

W jednym z warszawskich akademików policja rozbiła grupę handlującą narkotykami. W rezultacie zatrzymano 12 osób, którym łącznie przedstawiono 30 zarzutów.
komornik sądowy tarnowskie góry

Egzekwowanie spłaty długów czyli niełatwa praca komornika

W każdym województwie z pewnością działa komornik. Czasy są takie, iż setki tysięcy osób ratują swoje budżety pożyczkami, lecz to złudna pomoc - brak dochodów sprawia, że dłUGi, zamiast maleć, powiększają się, i wtedy do akcji musi wkraczać komornik.


Egzekwowanie spłaty długów czyli niełatwa praca komornika

Egzekwowanie spłaty długów to na pewno niezwykle ciężkie zadanie.
komunia święta


Korzystanie z pomocy prawnika lub notariusza – jakie zagadnienia trzeba mieć dziś koniecznie na uwadze

Prawo polskie jest czasem naprawdę dość mocno skomplikowane, więc nie należy się dziwić, że całkiem duża grupa osób nie potrafi samemu zrozumieć niektórych przepisów i musi w tym celu korzystać z pomocy fachowców.
wycena przedsiębiorstwa

Chcesz sprzedać swą firmę Zorientuj się konkretnie, ile jest warta!

Jeżeli właśnie musisz sprzedać swą firmę, którą starałeś się jak najmocniej rozwijać przez całe lata, a równocześnie włożyłeś w to naprawdę wiele pracy i siły, z pewnością wiesz dobrze, jak trudno będzie Ci się z nią rozstać.
paragraf

Prawnik – dlaczego jego usługi charakteryzują się współcześnie tak dużą popularnością i jakie są cechy dobrego specjalisty?

Polskie prawo niestety należy do dość skomplikowanych. Zagmatwane przepisy powodują, że ogromna większość osób nie potrafi samemu ich zinterpretować. Zdarza się zresztą, że specjaliści również mają z tym poważny problem. Nie można się więc dziwić, że dziś pomoc prawników jest w zasadzie konieczna. Jakie ich usługi cechują się największym zainteresowaniem? Jakie cechy powinien posiadać prawdziwy prawnik, aby można go było uznać za świetnego fachowca?
Pomoc prawna

Co robić po studiach? Postępować według rodziców czy własnego umysłu? Z czym zmagają się młodzi ludzie?

Życie prezentuje przed tobą ogrom prób, lecz nie tylko ono. Wraz z nim przedstawiają Ci je opiekunowie, a może nawet dziadkowie. Finiszując dany etap edukacji musisz coś wybrać, musisz zaznaczyć swoją drogę do sukcesu. A co jeżeli jeszcze jej nie znasz i nie masz pojęcia co z życiem zrobić?
Komputery i programowanie

W wypadku życiowych problemów skorzystaj z pomocy prawnika

Częściej i częściej z mediów słyszymy o różnego rodzaju konfliktach, które wywołują co raz to poważniejsze problemy. Często kłótnie pomiędzy byłymi małżeństwami, czy pracownikami, a szefami kończą się tragedią.
Biznesmen

Zezwolenie jako forma reglamentacji działalności gospodarczej

Zezwolenie obok koncesji jest formą ograniczenia działalności gospodarczej. Przedsiębiorca otrzymując zezwolenie legalnie wykonuje działalność podlegającą reglamentacji.

Ateny: zamieszki w rocznicę śmierci nastolatka zabitego przez policję

został zastrzelony 6 grudnia 2008 r., co spowodowało wówczas wybuch masowych protestów w całej Grecji]]
'''Grecja po raz kolejny przeżywa zamieszki w stolicy kraju. Policja użyła w niedzielę gazu łzawiącego wobec demonstrantów, którzy w trakcie rocznicowego marszu protestacyjnego w Atenach rzucali kamieniami. Dwaj uczestnicy demonstracji zostali ranni, 80 osób zostało aresztowanych.
portfel

Jeżeli chcesz wygrać sprawę rozwodową, to którego prawnika najlepiej wybrać?

Czasami się może zdarzyć, że małżeństwo dochodzi do wniosku, że najlepiej będzie się rozejść. Najczęściej są potrzebne sądowe omówienia, kiedy małżonkowie nie są w stanie dojść do kompromisów.