Menu strony
budowa domu

Specyfika obowiązku dewelopera zapewnienia środków ochrony nabywcy w świetle tzw. ustawy o umowie deweloperskiej

Ustawodawca w ustawie o ochronie praw nabywcy domu jednorodzinnego lub lokalu mieszkalnego wyraźnie kształtuje sytuację nabywcy w sposób uprzywilejowany. Zgodnie z brzmieniem ustawy nabywca nie spełnia świadczenia pieniężnego bezpośrednio do rąk dewelopera tylko za pośrednictwem specjalnego rachunku, założonego przez swojego kontrahenta. Deweloper jest zatem zobligowany do zapewnienia nabywcy co najmniej jednego z następujących środków ochrony: zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy, otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy, otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję ubezpieczeniową, otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.
Biurowce

Notariusz w mieście Dąbrowa Górnicza

Dobrze wiemy, że praca notariusza jest związane z wieloma działaniami, których człowiek bez odpisu notarialnego załatwić, by nie mógł. Wiemy też, że koszty notarialnych poświadczeń bywają naprawdę duże, choć istnieje możliwość negocjowania tzw. taksy notarialnej, to i tak mało, kto owe kwoty poddaje pod negocjowanie.
kalkulator

Kalkulatory niezbędne w pracy

Nie od dziś wiadomo, że poszukując pomocy, każdy może wejść do Internetu. Mamy możliwość już też otworzyć firmę bez wychodzenia z domu, a rozliczanie PITu online zyskało sporą popularność. Trudności z fakturami, obliczeniem opłat i zysku z lokat każdy może rozwiązać dzięki przydatnym aplikacjom. Strony podatkowo-finansowe funkcjonują po to, by pomagać w banalnych sprawiać.

Super profesjonalne biuro rachunkowe w Bielsku Białej.

Przypuszczalnie każdy z nas był kiedyś w takiej sytuacji życiowej, że niezbędna była pomoc specjalisty z dziedziny prawa. Usługi prawne Bielsko-Biała świadczone są przez rzetelnie prowadzone kancelarie, potrafią zaoszczędzić nam bardzo wielu kłopotów. Nie wszyscy przecież znamy się bardzo dobrze na szeroko pojmowanym prawie, które obowiązuje w Polsce.
adwokat

Znakomite opcje a dzisiejsze możliwości adwokackie

Nieustannie przybywa rekomendowanych dzisiaj na rynku możliwości. Poszerzanie się propozycji jest mocno związane z obecnymi| wymaganiami rynkowymi. Klienci maja coraz większe oczekiwania, co nie pozostaje bez znaczenia na motywację naszych fachowców do nieustannego podnoszenia sobie poprzeczki coraz wyżej. Biorąc pod uwagę specjalistę takiego jak adwokaci Niemcy zdecydowanie mają się czym poszczycić. Cenione oferty spotykają się nie od dziś z ogromnym entuzjazmem odbiorców, a więc korzystających z usług, którzy ochoczo rekomendują je dalej.
tłumaczenie

Tłumaczenia angielski Wrocław przeprowadza najszybciej

Tłumacz przysięgły jest zazwyczaj konieczny

Chcemy tłumaczyć jakieś ważne pisma, które mają statut prawny, ale nie powiemy do kogo się w tej kwestii udać? Jeśli mają one dotrzeć do jakiejś instytucji, jako potwierdzenie naszych zdobytych umiejętności, to w takich momentach będzie nam potrzebny tłumacz przysięgły.
biały samochód

Jeżeli poszukujemy dobrego rzeczoznawcy, to z łatwością znajdziemy go w Krakowie

Może pojawić się taka sytuacja, że będziemy potrzebowali zrobić wycenę własnej nieruchomości albo takiej, którą zamierzamy nabyć. Warto w tym wypadku udać się do specjalisty, który pomoże nam bez problemu pozałatwiać owe sprawy formalne.


Jeżeli poszukujemy dobrego rzeczoznawcy, to z łatwością znajdziemy go w Krakowie

Jeśli potrzebny nam jest rzeczoznawca majątkowy Kraków będzie miastem, gdzie bez problemu owego fachowca znajdziemy.
Certyfikacja gost

Wyrabianie certyfikatu ISO w kraju

Certyfikacja iso, którą zapewnia nasza firma gwarantuje w szczególności szerokie doświadczenie oraz rozbudowane możliwości wyrabiania odpowiednich atestów. Jeżeli chodzi o certyfikat iso w zakresie usług medycznych, do dyspozycji klientów jest stuprocentowy profesjonalizm naszych ekspertów, którzy robią wiele w kierunku nieustannego rozwijania oferty. Wieloletnie doświadczenie oraz spore zaangażowanie w tworzenie kolejnych propozycji pozwala na właściwy dobór opcji, która przypadnie do gustu zainteresowanej firmie.
Biznes, mężczyźni

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej

Z dniem 1 lipca 2011r. wejdzie w życie rozdział 3 ustawy z dnia 2 lipca 2004r. o swobodzie działalności gospodarczej, który normuje utworzenie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), a także jej prowadzenie w systemie teleinformatycznym przez ministra właściwego do spraw gospodarki.
prawo

Skuteczni eksperci z dziedziny prawa przedstawiają najlepszej jakości usługi

Dziś głównie liczy się zaufanie klienta do prawnika, co ma niemały wpływ na efektywną i w pełni satysfakcjonującą kooperację. Dobre kancelarie prawnicze w naszym kraju to te polecane przez usatysfakcjonowanych klientów, dlatego każdy specjalista próbuje spełniać w pełni wymogi klienta i wygrać sprawę. Specjaliści z zakresu prawa cywilnego lub karnego zaoferować mogą swoje usługi na terenie całej Polski, co ułatwia im sukcesywnie zwiększać swoją renomę w całym kraju.