Menu strony

Paramount Pictures zamierza wydać horror w sieci P2P

Krytycznie nastawiona do tej pory wobec sieci P2P wytwórnia Paramount Pictures poinformowała, że dystrybuowany przez nią horror The Tunnel zostanie wydany jednocześnie na DVD oraz w sieci BitTorrent.
Kodeksy

Krakowska obsługa prawna

Na terenie kraju corocznie notuje się coraz więcej spraw rozwodowych. Mało optymistyczne są raporty, które pokazują, że tego typu sprawy sądowe są przeprowadzane wśród par małżeńskich z niewielkim stażem, nawet kilkuletnim. Duża ilość par rozchodzi się już rok po zawarciu aktu małżeństwa, a najwięcej rozwodników to osoby, które nie ukończyły nawet 30 roku życia.
ciężka praca w biurze

Podstawowe obowiązki i prawa zatrudnionego

Głównym obowiązkiem pracobiorcy jest sumienne oraz staranne wykonywanie swych zadań oraz stosowanie się do dyspozycji przełożonych, które tyczą się wykonywanej pracy, chyba iż będą one sprzeczne z przepisami prawa bądź umową o pracę którą zawarł zatrudniony z chlebodawcą.
kredyt

Na czym polega prawo karne skarbowe? O czym mówi? Jakiego typu są jego postanowienia?

prawo karne skarbowe to specjalna część prawa karnego, która zawiera najbardziej istotne przepisy, jakie odnoszą się do unormowania odpowiedzialności osób fizycznych za popełnione przestępstwa, ale również skarbowe wykroczenia.

Homofobia powodem ataku na policjanta w Liverpoolu

James Parkes, funkcjonariusz odbywający praktyki w policji hrabstwa Merseyside walczy o życie, po tym jak został zaatakowany z powodu swojej orientacji seksualnej. Do ataku doszło na ulicy Stanley Street w Liverpoolu, która leży w dzielnicy zamieszkiwanej głównie przez homoseksualistów.

Kazachstan: działaczka na rzecz praw pracowników skazana za organizację nielegalnego zgromadzenia

Działaczka związkowa z Kazachstanu, Natalia Sokolova znalazła się w areszcie pod zarzutem „organizacji nielegalnego zgromadzenia” przed komendą główną w Aktau. Demonstracja odbyła się w dniu 21 maja; działaczka została skazana na osiem dni więzienia.
Zbliżenie kalkulatora

Jakiego rodzaju świadczenia może oferować kancelaria adwokacka zatrudniona przez np. spółkę?

Jeżeli jesteś posiadaczem firmy oraz posiadasz problemy z uzyskaniem należności od swoich odbiorców, musisz zasięgnąć porady prawnika, co zrobić w tego typu okoliczności.
tłumaczenie

Tłumaczenia angielski Wrocław przeprowadza najszybciej

Tłumacz przysięgły okazuje się zazwyczaj niezbędny

Pragniemy przetłumaczyć jakieś ważne pisma, które mają statut prawny, lecz nie powiemy do kogo się w tej kwestii udać? Jeżeli muszą one trafić do jakiejś instytucji, jako zatwierdzenie naszych uzyskanych umiejętności, to w takich sytuacjach będzie nam konieczny tłumacz przysięgły.
Specjalista prawnik

Adwokat niemiecki a aktualnie dostępna oraz doceniana gama rozwiązań

Wybór propozycji na obecnym rynku jest spory, więc warto im się doskonale przyglądać. Rewelacyjne rozwiązania dopracowywane są przez naszych specjalistów tak, by wszyscy klienci korzystający z naszych usług byli szczególnie zadowoleni. Poziom ich satysfakcji jest dla nas nierzadko wskaźnikiem tego, czy udaje nam się zaspokoić ich kryteria oraz oczekiwania. Profesjonalista taki jak adwokat niemiecki to specjalista w swojej branży bez dwóch zdań, o czym świadczą jego pozytywne referencje oraz opinie na jego temat.
Samolot

Czy możemy zainkasować za spóźniony lot odszkodowanie?

Sporo podróżujących dowiaduje się jak dostać za opóźniony lot odszkodowanie. Każdy ceni sobie swój czas oraz nie jesteśmy zadowoleni kiedy samolot, którym mamy lecieć ma opóźnienie, bez względu na to, czy chcieliśmy nim lecieć na wakacje, czy spotkanie biznesowe.