Menu strony
certyfikat higieniczny

Jeżeli nasza firma sprzedaje jakieś towary na wschód, to zapewne wie, że istnieją tam inne normy gwarantujące jakość towaru

Wszyscy, którzy sprzedają swoje towary do Federacji Rosyjskiej i krajów stowarzyszonych w WNP (Wspólnota Niepodległych Państwa - zrzesza prawie wszystkie państwa byłego ZSRR) zdają sobie sprawę z tego czym są rosyjskie normy jakości.
licytacja komornicza

Jak wiele korzyści niosą za sobą licytacje komornicze? Sprawne transakcje oraz doskonała jakość dóbr- jak zapewnić sobie wymagane standardy?

Nie od dziś wiadomo, że kupując produkty na rynku wtórnym możemy bardzo obniżyć koszty. Warto mimo wszystko dołożyć wszystkich starań, aby zakupy przez nas robione były nie tylko bezproblemowe, ale też przede wszystkim bezpieczne. Zdecydowanie nie warto zdawać się na uczciwość osób, z którymi nigdy wcześniej nie mieliśmy żadnego kontaktu, gdyż dużo bardziej komfortowym rozwiązaniem są licytacje komornicze, za sprawą których legalnie mamy możliwość dokonać bezpiecznego zakupu.
zapisy

Dobierz dobrego doradce prawnego w Nowym Sączu

Gdy jesteśmy już dorośli, zakładamy rodzinę lub może wyprowadzamy się od rodziców, diametralnie zmienia się całe życie. Nie tylko spoczywa na nas większa odpowiedzialność, ale także musimy zmagać się z licznymi przeciwnościami losu.
worek na śmieci

Na co należy zwracać uwagę nabywając nowo powstałe przedmioty?

Okres urlopowy skłania ludzi do troski o własne zdrowie. Nagle zaczynamy być w większym stopniu ruchliwi, zaczynamy znowu spacerować na dłuższe marsze do parku.
Budowa domu

Wybranie najlepszego rzeczoznawcy majątkowego – poradnik krok po kroku

Wykonanie oceny wartości nieruchomości należy do rzeczoznawcy majątkowego. Posada rzeczoznawcy majątkowego jest powiązana z piętnem wielkiej odpowiedzialności, gdyż to od rzeczoznawcy majątkowego zależy wartość nieruchomości.
wypadki

W jaki sposób wybrać najlepszego prawnika?

Czasem dzieje się tak, iż w życiu spotykają nas takie okoliczności, z którymi ciężko uporać się samemu i jedynym wyjściem będzie skorzystanie z usług wykwalifikowanego prawnika. W jaki sposób wybrać osobę godną zaufania, która wie jak uporać się z kłopotem?


W jaki sposób wybrać najlepszego prawnika?

Rozpocznij od poszukiwań w sieci


W jaki sposób wybrać najlepszego prawnika?

Sieć jest zazwyczaj pierwszym miejscem, gdzie poszukujemy danych.
usługi rachunkowe katowice

Zadbaj o poprawne funkcjonowanie twojej firmy troszcząc się o rachunkowość

Każde mniejsze lub duże przedsiębiorstwo ma problem z ogromem rachunków, lub zobowiązań finansowych. Dobrze jest zatrudnić fachowców, którzy będą mieli pod kontrolą finansową stronę działania przedsiębiorstwa.


Zadbaj o poprawne funkcjonowanie twojej firmy troszcząc się o rachunkowość

Jeżeli finanse firmy są dla ciebie dużym problemem, dobrze jest zatrudnić do pomocy profesjonalne biuro rachunkowe, które posegreguje wszelakie dokumenty finansowe.
Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Śrutwa

Czy powinno się rozpocząć współpracę z adwokatem w sytuacji rozwodu?

Sprawa rozwodowa to sytuacja, jaka może mieć miejsce w każdym małżeństwie, jednak współcześnie to nie szokuje już żadnych ludzi. Głównie ta para, gdzie przez długi czas uznawani są za zgodnych, może uformować się w małżeństwo bez miłości.
Pan księgowy

W jaki sposób uzyskać odszkodowanie po przebytym wypadku drogowym? W jakie miejsce powinna się zgłosić osoba poszkodowana?

Codziennie dochodzi w naszym kraju do mniej lub bardziej groźnych kolizji drogowych. W ich wyniku wiele osób odnosi obrażenia. Dobrze jest mieć świadomość, iż praktycznie w każdym przypadku można dochodzić swoich praw i zażądać odszkodowania.
podatki

Niedaleka przyszłość Polaków nocną marą?

W XXI wieku nie warto zajmować się uzupełnianiem góry papierów i kalkulowaniem podatków czy też staniem w kolejkach urzędowych. Najszybszymi ścieżkami rozliczania podatków PIT są nieodpłatne aplikacje dostępne w Internecie.