obliczenia podatkowe

Kiedy konieczny jest nam jurysta?

Praktycznie każdemu z nas prędzej, bądź później może się okazać niezbędne wsparcie ze strony prawnika.


Kiedy konieczny jest nam jurysta?

Przypadki są przeróżne, od zwyczajnych konfliktów z pracodawcą, aż po fałszywe oskarżenia, gdzie koniecznością będzie efektywna obrona, aby czasem nie ponosić odpowiedzialności za cudze błędy.
angielski

W Toruniu z łatwością znajdziemy świetną kancelarię notarialną, w której pozałatwiamy potrzebne formalności

Dobry notariusz jest osobą, która doskonale orientuje się w aktualnym prawie i bardzo dba o wszystkie drobiazgi, gdyż jest świadomy tego, iż podpisywane przez niego akty mają moc prawną.


W Toruniu z łatwością znajdziemy świetną kancelarię notarialną, w której pozałatwiamy potrzebne formalności

Jeżeli zatem niezbędny będzie nam notariusz Toruń to miejsce, w którym znajdziemy bardzo wielu świetnych specjalistów.
lekarz

Nagłaśniane w mediach kwestie lekarskie, które domagają się rozstrzygnięć prawnych.

Czasami zdarzają się kontrowersyjne przypadki medyczne, jakie domagają się posunięć sądowych. W głównej mierze kwestie tego typu odnoszą się do nieprzypilnowania obowiązków pracowniczych przez lekarzy poszczególnych specjalności. Wówczas czymś oczywistym jest, że każda bez wyjątku tego typu sprawa domaga się rozstrzygnięcia sądowego.

Koalicja organizacji pozarządowych i Rzecznik Praw Obywatelskich apelują do premiera RP

4 lutego Koalicja na Rzecz Równych Szans złożyła w kancelarii premiera RP, Donalda Tuska, pismo w sprawie polityki antydyskryminacyjnej. Dotyczy ono uwag kierowanych przez Komisję Europejską w stosunku do Polski o naruszenie prawa wspólnotowego poprzez nieprawidłowe wdrożenie przepisów antydyskryminacyjnych w zakresie zatrudnienia i pracy.
wyrok sądu

W jaki sposób wnieść odwołanie od wyroku wymiaru sprawiedliwości? Sprawdź i nie pozwól się zaskoczyć!

W życiu w wielu przypadkach zdarzają się sytuacje, podczas gdy mamy do czynienia z aparatami prawa w Polsce. Rzeczywistość widocznie pokazuje nam, że tego rodzaju sytuacje nie są dla nas przyjemne. Nasza nieznajomość prawa może nam na nieszczęście w istotnym stopniu zaszkodzić.
katar

Praca bywa najczęściej jednym z najistotniejszych aspektów naszego życia - dlatego jej utrata czasami jest dla nas wielkim dramatem

Obecnie czasy są mało pewne. Każdy może stracić zatrudnienie z dnia na dzień. Niestety świadomość owej rzeczy nie pomaga wielu osobom podjąć decyzji o zaciągnięciu sporych kredytów czy posiadaniu dużej gromadki dzieci.
pieniądzew walucie Euro

Zamówienia publiczne Kraków ma możliwość zorganizować

Jak powinno odbywać się spożytkowanie środków publicznych?. Jeśli chodzi o pieniądze, które posiadają na własne utrzymanie miasta oraz kraje, to nie może okazać się być tu żadnych niewiadomych.

Afera Rywina bis? Czyli afera hazardowa

]]
]]
CBA przekazało informację prezydentowi, premierowi, Sejmowi i Senatowi o zagrożeniu interesu ekonomicznego państwa w związku z przygotowywaniem projektu ustawy hazardowej. Przez nowelizację ustawy o grach hazardowych Skarb Państwa może stracić nawet pół miliarda złotych - informuje Rzeczpospolita.
mieszkanie

W jaki sposób uzyskać uprawnienia rzeczoznawcy nieruchomości oraz kto zdoła nim zostać?

Żeby uzyskać uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego trzeba realizować parę znaczących wymagań. Osoba, jaka potrzebuje pracować w tym zawodzie nie zdoła być karana oraz musi posiadać całkowitą zdolność do czynności ustawowych. Co więcej powinna posiadać wyższe wykształcenie w dziedzinie wyceny nieruchomości.
budżet

Z rozsądkiem zakładajmy swój sklep internetowy

Zakładanie sklepu internetowego nie jest zbytnio trudne. Oprócz wirtualnego zaplecza to jest domeny internetowej i dobrze działającej, czytelnej strony, i rzecz jasna realnego asortymentu, niezbędny będzie dobry regulamin.