Menu strony

Niedroga oferta Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Wszyscy przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z nie za drogiej porady z zakresu finansów i prawa. Przywilej taki kosztuje 120 zł, mimo wszystko, jeśli chodzi o złożone sprawy, ta cena to jedynie fragment całości. Usługę adresuje się głównie do małych i średnich firm.
Pieniądze

Zakupy nowej generacji

Tłumy ludzi na poczcie albo agencjach pocztowych skutecznie zniechęcają nawet najwierniejszych zwolenników tradycji. Czasy, w których płatności dokonywać można było jedynie przy okienku pocztowym już przeminęły. I bardzo dobrze, bowiem teraz możemy opłacać należności za zakupy nie wychodząc z domu i co najważniejsze– zupełnie nieodpłatnie.

Płać e-myto kierowco!

Z dniem 1 lipca na 1600 km dróg w Polsce wprowadzono obowiązkową opłatę – e-myto. Jest to opłata elektroniczna, zastępująca system ręcznego poboru opłat znanych dotychczas jako winiety. Nową opłatą zostali objęci również niektórzy kierowcy samochodów osobowych.

E-myto ma być pobierane od kierowców aut ciężarowych, autobusów i samochodów osobowych z przyczepą (jeśli masa zestawu, auto + przyczepa, przekroczy 3,5 tony). Tym, którzy nie chcą płacić zostają dwie drogi. Pierwsza nie prowadzi przez płatne odcinki – należy ich po prostu unikać. Druga, zainwestować w specjalne urządzenie pobierające opłaty – viaBOX.
Dobre inwestycje

Jak mądrze inwestować?

Jeżeli posiadasz jakikolwiek kapitał i chcesz go pomnożyć na pewno stawiasz sobie pytanie w co inwestować? Czy inwestowanie w waluty jest dobrym pomysłem? Wybór jest spory i trzeba poznać możliwości przed podjęciem decyzji. To ogólnie wiadome, że każdy człowiek pragnie jak najlepiej zainwestować pieniądze. Pieniądze szczęścia może nie dają, ale są bardzo istotne.
Naklejki na ścianę

Naklejki na szkło dla każdego

Naklejki na szyby to oryginalny i stosunkowo niedrogi sposób na skuteczną reklamę firmy czy działalności gospodarczej, jakiemu trzeba się przypatrzeć bliżej. W dwudziestym pierwszym wieku wiele kłopotów z kwestiami promocyjnymi firmy są w stanie pomóc rozwiązywać wykwalifikowani fachowcy od reklamy oraz działań marketingowych. Zdecydowanie należy odwiedzić parę firm zajmujących się taką działalnością, aby mieć ogromne rozeznanie.
Firma przeprowadzkowa

Kto bierze na siebie przenosiny biura? Szukamy dobrej firmy do przeprowadzki w okolicach Poznania.

Gdy przychodzi taka chwila i firma najzwyczajniej w świecie przestaje mieć dostateczną ilość przestrzeni w danej siedzibie lub poszukuje dużo bardziej przestronnego, prestiżowego czy dobrze zlokalizowanego miejsca, należy zamówić firmę, jaka przeprowadzi kompleksową przeprowadzkę firmy. Jak wyszukać kogoś fachowego?

Pracownik - prawa i obowiązki

Przyjęcie do pracy nowej osoby musi odbywać się na podstawie umowy. Zależnie od pełnionej roli i charakteru pracy, są różne umowy. Najczęstszą i najbardziej pożądaną umową mowa tu o umowie o prace. Dzięki temu pracownik ma płatny urlop oraz wszystkie świadczenia. Dodatkowo termin, w którym osoba przebywa na zwolnieniu lekarskim także jest płatny, a niekiedy możliwy jest jeszcze zasiłek chorobowy. Ten rodzaj pracy podzieli się na inne rodzaje.
wyniki finansowe

W jaki sposób dać sobie radę z dokumentami każdego dnia

Współcześnie coraz więcej spraw, które musimy załatwić, wymaga wypełnienia setek wniosków i umów. Dużo osób, szczególnie tych, którzy nie zajmują się na co dzień pracą w żadnym biurze, konieczność przebrnięcia przez różnego rodzaju druki uważa za istną mękę. Coraz częściej takie osoby podejmują decyzję o zasięgnięciu porady u biur rachunkowych, które mogą obsłużyć nam kompleksowo i za konkretną opłatą zaoszczędzić nam stresu wypełniania na przykład PITu.
telebim

Telebim to rewelacyjny pomysł na transmitowanie ważnych wydarzeń tak, aby każdy zainteresowany mógł wszystko dobrze obejrzeć

Jeżeli masz na głowie obowiązek zaplanowania dużej imprezy plenerowej, wtedy bez wątpliwości dobrze zdajesz sobie sprawę z tego, jak nader poważne zadanie przed Tobą stoi. Jeżeli nigdy wcześniej nie organizowałeś tego typu imprezy, wtedy bez wątpienia powinieneś skorzystać z porad kogoś, kto ma już coś takiego za sobą - na pewno będzie w stanie bardzo Ci pomóc.
Komunikacja marketingowa

W obecnych czasach internet stał się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości

I to zarówno spraw osobistych, ponieważ coraz więcej osób przy jego pomocy się komunikuje, utrzymuje znajomości i poszukuje nowych kontaktów, lecz także biznesu, zakupów i usług. Dzisiaj praktycznie każda chcąca się rozwijać firma musi posiadać swoją internetową wizytówkę, jeżeli nie będzie jej posiadać, to szanse na znalezienie odbiorów nie będą największe.