Menu strony
kalkulator

Parę ważnych spraw dotyczących kilometrówki, wystawiania faktur i nabycia wewnątrzwspólnotowego

dużo osób w dzisiejszych czasach dużo czynności służbowych, wykonuje poza miejscem swojej pracy. Łączy się to niekiedy z różnorodnymi kosztami, jednakże głownie należy inwestować w paliwo, szczególnie kiedy stosuje się do tego swój prywatny samochód.
skarbonka

Lojalność klienta zawsze w cenie

Grubość naszych portfeli rośnie w szybkim tempie. Nie od nadmiaru gotówki, niestety. Oprócz papierowych banknotów i pobrzękujących drobnych, coraz częściej portfel wypełnia coś innego. I żeby to były, chociaż karty kredytowe. Też nie. Przeważnie to kolejne karty do supermarketów, które mają z nas zrobić przykładnego klienta. Dzięki temu kawałkowi plastiku to w tym, a nie winnym sklepie, mamy zrobić zakupy, to w tym a nie w innym miejscu zakupimy czasopismo to na wybranej stacji zalejemy samochód, to u tego operatora zakupimy usługę internetową , to w tym banku weźmiemy gotówkę, to do tego kina pójdziemy, a nie do drugiego. Dlaczego?

Zaufany partner w biznesie to podstawa. Główne przesłania konferencji Siła Telemarketingu

Zakończyła się tegoroczna odsłona konferencji Siła Telemarketingu, której współorganizatorem był Alfavox. Panel dyskusyjny zorganizowany przez firmę z Bielska-Białej ukazał odpowiedzi na pytanie: co jest podstawą sukcesu w biznesie. Panel dyskusyjny, w którym wzięli udział Jacek Barankiewicz, prezes DataContact, Wojciech Glapa, członek zarządu Arteria SA, Janusz Tomiczek, prezes Alfavox, oraz Michał Sawicki, niezależny konsultant branżowy, odbył się w pierwszym dniu narady.
praca

Outsourcing usług

Jakiś czas temu księgowy w przedsiębiorstwie to jedno z pierwszych obsadzanych stanowisk. Dziś nieraz firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do prowadzenia usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac pozwala przede wszystkim oszczędzić pieniądze firmy.
konferencja

Kilka przydatnych porad dla ludzi, którzy będą szukać sali na zorganizowanie konferencji czy szkolenia

W niejednej firmie co jakiś czas może się pojawić potrzeba organizacji jakiejś konferencji czy szkolenia. Niekiedy sprawa zostanie rozwiązana tak, że zwyczajnie zajmuje się jakąś salę w siedzibie firmy i tam po prostu wszystko się odbywa. Jednak jeżeli w firmie nie będzie odpowiedniej sali lub z jakiś powodów zapadnie decyzja, że jednak korzystniej będzie to zorganizować poza siedzibą, to konieczne może być znalezienie jakiejś sali.
reklama w autobusie

Jak to jest z tym przekazem reklamowym obecnie? Czy warto się reklamować jedynie w internecie?

Co jest zupełnie niezbędne, ażeby ktoś nas zobaczył, aby byli rozpoznawalni? Odpowiedzi w tym miejscu może być rzeczywiście sporo, gdyż znane są przypadki ludzi, którzy chcieli na siebie zwrócić uwagę, więc skakali przykładowo z wysokiego budynku. Owszem, taki człowiek na pewno będzie dostrzeżony, ale to czy przeżyje czy będzie miał z tego korzyść – pozostaje niewiadomą. Na szczęście jesteśmy cywilizowani i posiadamy lepsze metody na to, by się wypromować. Normalna reklama to jednakże w dzisiejszych czasach zbyt niewiele, bo trzeba czegoś naprawdę ekstra. Najkorzystniej to promować się w kilku miejscach, żeby był efekt.
podatki

Program PIT 2015 do pełnienia zeznań podatkowych za 2014 r.

Rozpoczęcie roku, to gorący okres rozliczeń z fiskusem. Nikt nie kocha podatków i rozliczeń rocznych, niemniej z programem pit 2015 swobodnie, krok po kroku zrealizujemy swój formularz w łatwy i pewny sposób.
Księgowość

NewConnect w pytaniach i odpowiedziach

I. Jak rozumieć pojęcie NewConnect?
NewConnect to rynek w ramach którego realizowany jest obrót akcjami w alternatywnym systemie organizowanym przez GPW w Warszawie (która określa wymogi dopuszczające emitentów do obrotu). Debiutujące na NewConnect spółki notowane są poza tzw. rynkiem regulowanym. Podmiotami emitującymi papiery wartościowe są zazwyczaj młode firmy o wysokiej dynamice rozwoju.
strona internetowa www

Na które szczegóły powinno się zwrócić uwagę przy uruchamianiu działalności w Internecie?

W dniu dzisiejszym odnalezienie pomysłu na opłacalny biznes jest w szeregu przypadków dla nas gwarancją wysokich zarobków. Niemniej jednak rutyna przejrzyście nam pokazuje, iż odszukanie właściwego miejsca na naszą aktywność jest trudne. Mamy bowiem do czynienia ze względnie znacznym nasyceniem nowych przedsiębiorstw, które działają na różnorodnych rynkach.
Księgowość

Skuteczny audyt podstawą działalności firmy

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa to trudny kawałek chleba. Wie o tym każdy manager. Trzeba kontrolować każdy aspekt pracy firmy, począwszy od działu kadr, po rachunkowość. A na dodatek nad Wisłę nadciąga zły czas gospodarczy, więc przedsięwzięcia, które chcą stać solidnie na rynku, powinny oczyścić swoje finanse.