Menu strony
Praca, biznesmen

Organizacja imprez integracyjnych – świetne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa.

Dziś coraz więcej przedsiębiorstw zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało także wiele innych firm. Na przykład wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak wyjazdy firmowe, by stwierdzić jak wiele możliwości wsparcia mamy.
w biurze

Oprogramowanie SAP jako największy i najdłużej obecny na rynku system informatyczny

System SAP to największy i najdłużej obecny na rynku zintegrowany system informatyczny zarezerwowany do skutecznego wsparcia zarządzania firmą. Rozwiązania SAP jest najczęściej obierany systemem informatycznym przez przedsiębiorstwa na świecie, a także w naszym kraju.
Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Usprawniamy obieg faktur

Ogarnął Cię fakturowy chaos? Ludzie zatrudnieni w Twoje firmie poświęcają mnóstwo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z wcześniej zadanych pytań jest twierdząca na pewno oznacza to,że powinieneś dowiedzieć się czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.

Paragon w zamian za fakturę VAT

Jakiś czas temu w Sejmie rozpoczęto debatę nad ustawą zezwalająca na możliwość zrezygnowania z wystawiania faktury VAT przez niektórych przedsiębiorców.

Według projektu, faktur nie musieliby otrzymywać nabywcy usług taksówek (tylko osobowych), usług gastronomicznych i usług parkowania pojazdów. Opcja ta będzie możliwa gdy wyłącznie w przypadku, gdy sprzedawca zewidencjonuje usługę przy pomocy kasy fiskalnej. Warto pamiętać, że sytuacja taka nie będzie mogła mieć miejsca w przypadku, gdy nabywający usługę poprosi o wystawienie faktury.
IT

Konsolidacje finansowe w biznesie jak powinna wyglądać i z czego się składa?

Kiedy mamy firmę powinniśmy zwracać uwagę na to, że potrzebujemy do jej prowadzenia odpowiednich narzędzi. Przy początkach prowadzenia firmy nie będziemy wszystkiego wiedzieć ale ważne jest, żeby zatrudnić osoby, które dużo wiedzą. Tak, więc jeżeli nasza firma wiąże się z niektórymi branżami, w tym zwłaszcza z branżą finansową i nie chodzi tu po prostu o finanse firmy, którymi musi zająć się księgowy, a ogółem o działania w branży finansowej, to trzeba zatrudnić analityka finansowego.
pit

W jakiej formie warto złożyć deklarację podatkową - sprawdź więcej?

Każdy z nas doskonale wie, że dopełnianie corocznego obowiązku, jakim jest składanie deklaracji z tytułu uzyskanego przez nas przychodu pieniężnego niezaliczane jest do rzeczy najprzyjemniejszych. Stajemy w takim przypadku przed ciężkim zadaniem dokładnego rozpatrzenia zdobywanych przez nas źródeł dochodów pod względem podatkowym. Jesteśmy zobowiązani zwrócić uwagę, że najczęściej tego rodzaju obowiązek wykonujemy ręcznie, co może w dodatku utrudniać całą sytuację.
Folie samochodowe

Sposoby reklamy a folie samoprzylepne

Obecnie producenci dysponują wieloma technikami i sposobami troszczenia się o reklamę danej firmy. Usługi oraz produkty mogą być reklamowane w różnych miejscach – w mieście, gazetach, w Internecie.
pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości

Jesteś w tym momencie w rzeczywiście niełatwej sytuacji finansowej

Odnosisz wrażenie, że Twoja dobra życiowa passa akurat się skończyła i nadszedł ciężki czas. Czegokolwiek byś się nie chwycił, nie przynosi to spodziewanych zysków.
Deklaracja podatkowa

Złożenie pitu poprzez Net jest zdecydowanie najłatwiejszą i najskuteczniejszą metodą

Jeśli planujemy złożyć pit poprzez Net, to obecnie nie ma z tym jakiegokolwiek problemu. Na oficjalnej witrynie Ministerstwa Finansów zrobimy to prędko i efektywnie. Ta metoda rozliczania się jest coraz bardziej powszechna.

Rachunkowość przy prowadzeniu firm

Usługi księgowe we Wrocławiu są ważne zarówno dla tych, którzy założyli małą firmę, jak i dla światowych korporacji. Przemyślmy oba te przypadki po kolei.