Menu strony
telebim przeznaczony na reklamę

Technologia ulega zmianie, zwłaszcza w zakresie najnowocześniejszej generacji telewizorów. Które modele można wybrać?

Kto z nas tu obecnych nie pamięta wybitnych lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia a także i telewizorków przenośnych, czy to w kioskach panów od monitorowania parkingu, bądź w morskich kurortach na plażach, czy to u wschodnich sąsiadów na jarmarkach. Były to niewielkie, kineskopowe, jeszcze nie kolorowe telewizorki, jakie można było nabyć nie kłamiąc za grosze.

Przenieśmy biznes do Sieci

Jak ciężko w naszym świecie, w dobie szalejącego kryzysu, utrzymać firmę na rynku, wiedzą ci, którzy zdecydowali się na ten szalony krok. Ludzie żyją obecnie bardzo ekonomicznie i niełatwo jest trafić do potencjalnych klientów. Należy szukać pozostałych kanałów przekazu oraz docierać do różnych grup potencjalnych klientów.
backup danych

Życie w chmurze czyli o tym, z jakiego powodu powinniśmy przetrzymywać dane w sieci

Zastanawiałeś się czasem jak wiele danych posiadasz i co by było, gdybyś je utracił? Czy ich utrata nie zaburzyłaby funkcjonowanie Twojego biznesu? Powinniśmy przyjąć do wiadomości, iż dyski twarde oraz inne urządzenia ulegają awariom. Możemy paść ofiarą złodzieja lub najzwyczajniej w świecie zgubić urządzenia z ważnymi danymi. Czasami mają również miejsce momenty w których tracimy dane z powodu własnego błędu lub pomyłki innych osób. A wirusy komputerowe? Przypadkowe upuszczenie laptopa? Niestety wspomniane wypadki przytrafiają się, a odzyskanie danych bywa drogie a czasami niewykonalne.
marketing - infografika

Jakimi zagadnieniami musi się dobra agencja marketingowa?

Agencja marketingowa to firma zajmująca się sporządzaniem na zlecenie reklam radiowych, telewizyjnych, prasowych, internetowych. Ważną dyscypliną jest identyfikacja wzrokowa, również kompleksowe realizowanie kampanii reklamowych. Agencja marketingowa zajmuje się również obszerną obsługą graficzną, oraz przeprowadzaniem kampanii reklamowych na zlecenia petentów. Przekaz ogłaszający kierowany jest przede wszystkim do osób fizycznych, a więc do odbiorców.
4 Results

4 RESULTS - postaw na rezultaty

Jeśli stwierdzisz, że twoja firma lekko "zwolniła" albo wymaga świeżego spojrzenia i wskazania nowych możliwości rozwoju postaw na porady ekspertów i przekonaj się czym jest profesjonalny consulting
E-biznes, internet

Marketing relacji - zainwestuj w swoją firmę

Wielki biznes rządzi się swoimi prawami. Aby odnieść sukcesy, należy dowiedzieć się, w jaki sposób postępować. W każdym interesie chodzi w rzeczy samej o to, by robić na nim pieniądze. Dlatego należy wszystkimi możliwymi sposobami docierać do kolejnych klientów. To właśnie oni są naszą przyszłością.
wyniki finansowe

W jaki sposób dać sobie radę z dokumentami każdego dnia

Obecnie coraz więcej spraw, które chcemy załatwić, wymaga wypełnienia setek wniosków i umów. Wiele ludzi, zwłaszcza tych, którzy nie pracują na co dzień w żadnym biurze, konieczność przejścia przez wypełnianie różnego rodzaju druków uważa za istną mękę. Bardzo często takie osoby podejmują decyzję o zasięgnięciu porady u biur rachunkowych, które mogą obsłużyć nam kompleksowo i za pewną opłatą zaoszczędzić nam stresu wypełniania np. rozliczenia podatkowego.
Księgowość

Jak rozliczać kadry i płace

Prowadząc swoją firmę powinniśmy zwracać baczną uwagę na bardzo wiele rzeczy. W przypadku, kiedy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza naturalnie dobrze musimy przestrzegać terminowego odprowadzania składek emerytalnych, dobrze wpisywać wszelkie rachunki i koszty, w odpowiednim momencie i bez błędów wyliczać podatki – jest tego bardzo dużo.
e-marketing

Logo - podstawowy szczegół marketingu

Współczesny rynek cechuje się przede wszystkim bardzo dużą konkurencją. Zakładanie własnej firmy jest dlatego krokiem milowym i trzeba inwestować sporo energii w to, aby zaistniała nowa marka. Również znane i lubiane firmy nie ustają w ciągłych staraniach o pozyskanie nowych klientów. Oczywiście, w tym przypadku duże znaczenie ma skuteczny marketing.
Pizza i włoskie potrawy

W jaki sposób najkorzystniej reklamować własną pizzerię?

Pizzeria to niezły interes: pewnie nie we wszystkich przypadkach, lecz zapewne nie napiszę niczego fałszywego, jeśli powiem, iż umiejętnie prowadzony lokal z jedzeniem jest w stanie w znacznym stopniu zarobić na dostatnie życie. Jednak należy wiedzieć, że wyłącznie umiejętnie prowadzona knajpa jest w stanie dać odpowiedni zysk. Uważam, iż kapitalnie zdajesz sobie z tego sprawę. Prawda jest taka, że często otwieramy pizzerię, ale nie mamy pojęcia jak zabierać się za chociażby jej promocję. To duże przewinienie.