Menu strony
dzieci

Zajmujące propozycje zatrudnienia za granicą - opiekunka osób starszych i dzieci

Współcześnie wyjeżdżanie na prace sezonowe za granicę jest nadzwyczaj popularne. Zwłaszcza tyczy się to młodzieży, jaka zaraz po maturze decyduje się wyjechać na parę miesięcy do pracy przykładowo do Holandii bądź Niemiec. Nie można ukryć, że jest to dla nich jedna z bardziej opłacalnych alternatyw zarobienia dużej sumy gotówki w krótkim czasie tuż przed początkiem studiów. Dodatkowo, praca za granicą jest dużym doświadczeniem zarówno zawodowym, jak i życiowym, dlatego jeżeli posiadamy taką możliwość warto się jej podjąć. Naturalnie niezwykle znaczące jest dogłębne skontrolowanie miejsca, do którego się wybieramy, warunków pracy i mnóstwa innych spraw, jakie mają wpływ na nasze poczucie bezpieczeństwa.
nauka dorosłych

Jakie mogą być możliwości po zakończeniu nauki w liceum, jakiego rodzaju ofertę mają dla młodych ludzi szkoły policealne

Liceum czy technikum będzie kończyć pewien etap nauki, po którym młode osoby decydują, co chcą robić w życiu dalej. Pewna ich część zdecyduje się na studia wyższe, inni zaczną pracę zawodową i skończą naukę. Czasami się jednak okazuje, że ktoś na studia nie będzie się wybierał, ale jednak zdecyduje się poznać nowy zawód albo rozszerzyć swoje kompetencje.
wspaniałe pomysły na wspieram.to

Social lending Dowiedz się więcej o tym

Crowdfunding, nazywany również finansowaniem społecznościowym, to zjawisko ciągle stosunkowo nowe w kraju. Opiera się na założeniu, że internauci tworzą bardzo dużą grupę ludzi, zdolnych do pomocy w różnych ciekawych sprawach. Crowdfunding polega na dofinansowywaniu wybranych przedsięwzięć przez tę właśnie rzeszę użytkowników. Podstawowym wyznacznikiem tego systemu jest to, że każdy chętny dowolnie wybiera wysokość dofinansowania. Od dawna bowiem wiadomo, że często nawet nieduże sumy okazują się kluczowe dla przedsięwzięcia. Każde przedsięwzięcie zamieszczone na platformie crowdfundingowej ma określną granicę, do której mają dojść podarowane środki w wyznaczonym okresie. Projekty, które bardzo spodobały się użytkownikom, nierzadko tę wyznaczoną granicę przekraczają kilkakrotnie.
Gazeta.ie

Podatki i bezrobocie w Irlandii

Jeśli pragniesz zacząć robotę w Irlandii, ten oto lapidarny tekst z pewnością stanie się dla ciebie użyteczny. Przeczytaj więc go dokładnie i ruszaj na piękne Cliffs of Moher i Dublin!
Zumi Lajt

Zumi na komórce

Wyszukiwanie obiektów w Zumi Lajt jest tak samo proste jak w przypadku wersji tradycyjnej. Formułując zapytanie typu: apteka łódź, doradztwo podatkowe poznań, doradztwo podatkowe warszawa, otrzymujemy pełną listę wraz z adresami i zaznaczeniem na mapie.
kalkulator

Parę ważnych spraw dotyczących kilometrówki, wystawiania faktur i nabycia wewnątrzwspólnotowego

dużo osób w dzisiejszych czasach dużo czynności służbowych, wykonuje poza miejscem swojej pracy. Łączy się to niekiedy z różnorodnymi kosztami, jednakże głownie należy inwestować w paliwo, szczególnie kiedy stosuje się do tego swój prywatny samochód.
skarbonka

Lojalność klienta zawsze w cenie

Grubość naszych portfeli rośnie w szybkim tempie. Nie od nadmiaru gotówki, niestety. Oprócz papierowych banknotów i pobrzękujących drobnych, coraz częściej portfel wypełnia coś innego. I żeby to były, chociaż karty kredytowe. Też nie. Przeważnie to kolejne karty do supermarketów, które mają z nas zrobić przykładnego klienta. Dzięki temu kawałkowi plastiku to w tym, a nie winnym sklepie, mamy zrobić zakupy, to w tym a nie w innym miejscu zakupimy czasopismo to na wybranej stacji zalejemy samochód, to u tego operatora zakupimy usługę internetową , to w tym banku weźmiemy gotówkę, to do tego kina pójdziemy, a nie do drugiego. Dlaczego?

Zaufany partner w biznesie to podstawa. Główne przesłania konferencji Siła Telemarketingu

Zakończyła się tegoroczna odsłona konferencji Siła Telemarketingu, której współorganizatorem był Alfavox. Panel dyskusyjny zorganizowany przez firmę z Bielska-Białej ukazał odpowiedzi na pytanie: co jest podstawą sukcesu w biznesie. Panel dyskusyjny, w którym wzięli udział Jacek Barankiewicz, prezes DataContact, Wojciech Glapa, członek zarządu Arteria SA, Janusz Tomiczek, prezes Alfavox, oraz Michał Sawicki, niezależny konsultant branżowy, odbył się w pierwszym dniu narady.
praca

Outsourcing usług

Jakiś czas temu księgowy w przedsiębiorstwie to jedno z pierwszych obsadzanych stanowisk. Dziś nieraz firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do prowadzenia usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac pozwala przede wszystkim oszczędzić pieniądze firmy.
konferencja

Kilka przydatnych porad dla ludzi, którzy będą szukać sali na zorganizowanie konferencji czy szkolenia

W niejednej firmie co jakiś czas może się pojawić potrzeba organizacji jakiejś konferencji czy szkolenia. Niekiedy sprawa zostanie rozwiązana tak, że zwyczajnie zajmuje się jakąś salę w siedzibie firmy i tam po prostu wszystko się odbywa. Jednak jeżeli w firmie nie będzie odpowiedniej sali lub z jakiś powodów zapadnie decyzja, że jednak korzystniej będzie to zorganizować poza siedzibą, to konieczne może być znalezienie jakiejś sali.