Menu strony
Zakupy zza granicy

Aukcje elektroniczne możliwością na spore zyski.

Pogłębiający się kryzys ekonomiczny i coraz większa konkurencja na rynku zmuszają firmy do poszukiwania niespotykanych rozwiązań. W obecnych czasach firmy zmuszone są znajdować nie tylko kupców na swoje produkty czy usługi, ale także tańszych dostawców czy partnerów biznesowych, którzy dzięki pośrednictwu pomogą trafić do większej grona nabywców.
kobiety

Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa

ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, wielorakim doświadczeniem i mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić. W Ing Życie pracuje licznych wykwalifikowanych specjalistów.
Mocne wejście Twojej firmy

Tworzymy firmę

Zakładanie firmy, na przekór potocznego myślenia, wcale nie jest takie zawiłe. Po prostu trzeba pamiętać o kilku prostych krokach. Oto praktyczny poradnik, w którym opisane jest czytelnie, jak to zrobić.

Jak zrobić profesjonalne zdjęcie do CV?

Poszukiwanie pracy to dla niektórych drażliwy temat, ale nie zapominajmy, że kluczem do sukcesu jest udane CV. To tu oszałamiające wrażenie można osiągnąć za sprawą zdjęcia. Zwykle poszukiwania pracy zaczynają się tak samo i trudnym etapem jest konstrukcja skutecznego CV, a zaraz po tym listu motywacyjnego. Fotografię niektórzy traktują bez pomysłu, dołączając nieprawdziwe ujęcia z dowodu osobistego.
szkolenie

Szkolenia okazują się bardzo ważne dla twojej kariery, wiedz się, w jaki sposób zwiększać kwalifikacje

Wysoka konkurencyjność na rynku zatrudnienia powoduje, że aby utrzymać lepsze stanowisko, należy dbać o poziom swoich kompetencji i ciągle doskonalić kwalifikacje. Właściwie dobrane szkolenia pomagają doskonalić swe umiejętności, jak również poszerzać zakres wiedzy. Wiele szkoleń pozwala też na otrzymanie przydatnych certyfikatów, jakie są cenione wśród pracodawców.

Odpowiedzialność poręczyciela w przypadku niewykonania zobowiązania przez dłużnika głównego

Poręczenie jest umową nazwaną, w której poręczyciel zobowiązuje się względem wierzyciela wykonać zobowiązanie na wypadek gdyby dłużnik zobowiązania nie wykonał. Umowa ma charakter akcesoryjny i zależnie od wysokości długu głównego będzie się kształtować wysokość świadczenia poręczyciela. W niniejszym artykule zostanie omówiony zakres odpowiedzialności poręczyciela oraz moment, w którym wierzyciel może dochodzić świadczenia od poręczyciela.

Jak zmienia się rynek nieruchomości użytkowych?

Wszędzie mówi się o kryzysie gospodarczym, ale mimo to nie dostrzega się go na rynku lokali użytkowych. Szczególnie w warszawie, najbardziej rozwiniętym biznesowo polskim mieście, gdzie powierzchnie pod biura nadal sprzedają się prawie natychmiast.
finanse

Przekazanie 1% podatku na opp jest niesamowicie istotne

Oczywiście zawsze możemy pójść do Skarbówki i tam razem z doradcami, którzy zawsze są dostępni w czasie składania zeznań i pomagają uzupełnić PIT. Choć prawda jest taka, że gdy weźmiemy PIT z Urzędu to otrzymujemy książeczkę, w której jest każda rzecz zapisana. Wystarczy wszystko po kolei wpisać. Nawet, jeśli drukujemy PIT z sieci to tam też są informacje , które dotyczą tego, jak daną deklarację uzupełnić - pit-37.
Transport towarów

Spedycja wspaniały pomysł na biznes Przeczytaj cenne informacje!

Czymś naprawdę typowym jest to, że jeśli człowiek ma trochę większe wymagania od życia, otwiera firmę. Chociaż oczywiście nie można powiedzieć, że to jakaś reguła. Jednak fakty są takie, iż czymś niesamowicie ważnym jest to, aby wiedzieć, że otwieranie firmy nie jest łatwe. I nie chodzi nawet o nadmierną biurokrację albo brak pieniędzy, lecz chociażby brak pomysłów, jaką firmę warto otworzyć.
dokumenty

Obowiązek prowadzenia dokumentacji pracowniczej przez pracodawcę

W rozdziale kodeksu pracy poświęconemu obowiązkom pracodawcy a dokładnie w art. 94 pkt 9a przewidziany jest obowiązek prowadzenia dokumentacji przez pracodawcę w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz akt osobowych pracowników.