Menu strony

MSP w sieci

Klienci najczęściej szukają w internecie wiadomości na temat firm turystycznych i gastronomicznych i hotelarskich.

Tak wynika z badania Millward Brown SMG/KRC dla Rzetelnej Firmy. Aż 65 proc. ankietowanych przyznało, że w podczas ostatniego roku korzystało z internetu w celu sprawdzenia danych i opinii na temat przedsiębiorstw z tych sektorów. Polacy w internecie poszukują także informacji o firmach związanych z usługami finansowymi. Ponad połowa badanych (55 proc.) za pośrednictwem internetu przeglądała oferty banków, firm ubezpieczeniowych, otwartych funduszy emerytalnych oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych.
Księgowość, finanse

Ewidencja wyposażenia a inwentaryzacja środków trwałych

Dla prosperowania przedsiębiorstwa bardzo ważne jest to, jaki wpływ może wywierać dany proces na stan środków finansowych firmy. W zależności od wymagań przedsiębiorstwa ewidencja wyposażenia może odbywać się w różny sposób oraz na wielu etapach. Istnieje mnóstwo rozmaitych metod na kalkulację dostępnych kwot i wyliczanie finalnego i niemożliwego do przekroczenia limitu budżetu. Od managementu firmy zależne jest to, metoda zostanie wprowadzona w życie.
Zakupy zza granicy

Aukcje elektroniczne możliwością na spore zyski.

Pogłębiający się kryzys ekonomiczny i coraz trudniejsza konkurencja na rynku wymuszają na firmach znalezienia nowych rozwiązań. W dzisiejszych czasach firmy muszą znajdować nie tylko nabywców na swoje produkty czy usługi, ale także bardziej opłacalnych dostawców czy partnerów biznesowych, którzy dzięki pośrednictwu pomogą dotrzeć do rozległej grona klientów.
tajemniczy klient

Badanie opinii klientów

Badania satysfakcji klientów to najważniejsza rzecz dla każdego przedsiębiorcy, który usiłuje, by zawsze gwarantować konsumentom najlepszą jakość artykułów i usług. Tego gatunku badania trzeba realizować regularnie, bo nastawienie konsumentów musi być ciągle monitorowane, dzięki czemu można wprowadzać na bieżąco poprawki.
Diody LED

Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Prawie osiemdziesiąt procent informacji dochodzi do nas za pośrednictwem wzroku. Dlaczego więc tak rzadko troszczymy się o niego, wybierając najlepsze dla naszej pracy oświetlenie?

Zatory płatnicze wstrzymują rozwój firm

Aż dwie trzecie polskich przedsiębiorstw deklaruje, że ogranicza inwestycje. Głównym tego powodem są przestoje płatnicze, nadmierne podatki jak również bariery prawne utrudniające rozpoczynanie nowych przedsięwzięć.
WWW

Strony internetowe- jak tworzymy w Poznaniu

Strona internetowa jest zasobem informacji, które możemy uzyskać za pomocą wyszukiwarki internetowej. Bardzo często, ażeby uatrakcyjnić szatę zewnętrzną takiej strony stosowane są obiekty multimedialne lub inne. By móc je otworzyć trzeba mieć zainstalowane właściwe wtyczki. Niżej zostanie przedstawione jak odbywa się projektowanie stron www Poznań.

Paragon w zamian za fakturę VAT

Jakiś czas temu w Sejmie rozpoczęto debatę nad ustawą zezwalająca na możliwość zrezygnowania z wystawiania faktury VAT przez niektórych przedsiębiorców.

Według projektu, faktur nie musieliby otrzymywać nabywcy usług taksówek (tylko osobowych), usług gastronomicznych i usług parkowania pojazdów. Opcja ta będzie możliwa gdy wyłącznie w przypadku, gdy sprzedawca zewidencjonuje usługę przy pomocy kasy fiskalnej. Warto pamiętać, że sytuacja taka nie będzie mogła mieć miejsca w przypadku, gdy nabywający usługę poprosi o wystawienie faktury.

Ucz się języków obcych nie wychodząc z domu

Moose - Centrum Języków Obcych
Kursy hiszpańskiego Warszawa, korepetycje z niemieckiego Poznań czy angielski Wrocław? Odnalezienie odpowiednich zajęć oraz kursów bywa trudne, jeśli dodatkowo mamy napięty grafik lub wolimy by zajęcia odbywały się w wybranym przez nas miejscu. Istnieje jednak centrum języków obcych, które nie tylko posiada swoje placówki w całej Polsce ale przede wszystkim oferuje kursy z dojazdem do klienta oraz zajęcia prowadzone zarówno w trybie indywidualnym jak i grupowym.
Zajęcia z dojazdem lektora

Kraków, Poznań, Łódź - oferta kursów językowych

Szkoła języków obcych Moose gwarantuje skuteczną oraz solidną naukę każdego języka obcego. Nasza ogromna oferta kursów i szkoleń zawiera kursy indywidualne, firm oraz instytucji.